Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Lichal

Nowy


Doł±czył: 26 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-26, 22:54   No cześć :D

Cześć, nazywam się Michał i jestem z Katowic ;) . Za dwa miesiące skończę 20 lat, wydaje mi się to dużo, a z drugiej strony mam wrażenie, że mentalnie jestem strasznie do tyłu. :-P
Założyłem tu konto, żeby trochę pogadać, znaleźć sposób na nudę, a przede wszystkim poznać nowych ludzi. Jestem, a raczej byłem nieśmiały i zamknięty na innych, dlatego nie mam wielu znajomych, ale przez ostatni rok w mojej szkole, udało mi się trochę otworzyć i zobaczyłem, jak bardzo ludzie są potrzebni w życiu, bo bez nich to strasznie wieje nudą. ;)
Jeśli chodzi o moje zainteresowania to jest to głównie fotografia - szczególnie dużo uwagi poświęcam przyrodzie ponieważ lubię spacerować po lasach, podróże, sport - szczególnie piłka nożna. ;) Lubię też książki - przeważnie fantasy które uwielbiam, filmy i muzykę - rock, metal, filmowa, folk itp.
Forum wydaje mi się strasznie ciekawe, będę się starał udzielać i może dzielić moimi doświadczeniami z zakresu rozwoju i wychodzenia z nieśmiałości, albo coś w tym stylu. ;)
 

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 24

Doł±czył: 05 Sie 2016

Sk±d: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-06-26, 23:25   

Siema. Baw sie dobrze na naszym forum ;)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

Wezywer  

User



Doł±czył: 21 Cze 2019

   

Wysłany: 2019-06-27, 10:52   

No cześć :-D
Mam nadziejÄ™, ĹĽe Twoje porady przydadzÄ… siÄ™ wielu osobom, ktĂłre ich poszukujÄ….
_________________
Jan Izydor Sztaudynger
Skarga zmiętego

Życie mnie
Mnie!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com