Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jason_  

Nowy

One and only.



Do³±czy³: 17 Lip 2019

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2019-07-18, 00:06   Hey

Cześć, na imię mi Sylwek. Mam 21 lat, mieszkam w Stalowej Woli na Podkarpaciu. Osoba pracująca, brzydząca się papierosami, czy innymi tego typu używkami. Sam tego nie toleruję, jednak nie przekonuję nikogo do swoich racji. Wychodzę z założenia, że każdy ma swój rozum i wie co robi. Raczej też nie piję alkoholu, jak już to gdy nadarzy się dobra okazja.

Jestem typem spokojnego chłopaka o łagodnym temperamencie. Pozytywnie nastawiony do ludzi typunio, który lubi nawiązywać nowe znajomości. Typ domatora, unikam dyskotek, klubów, czy innych takich spędów. Nie czyni mnie to jednak nudziarzem :-D Lubię dużo gadać, o wszystkim i o niczym. Podobno jestem godny zaufania, podobno. Jestem tolerancyjny do pewnego stopnia. Mam specyficzne poczucie humoru. Bardzo lubię pływać, jeździć na rowerze nocną porą ze słuchawkami na uszach. Marzyciel ze mnie. Optymista i połączenie introwertyka z ekstrawertykiem (nie potrafię się jednoznacznie określić, zależy od dnia i humoru). Swoje zainteresowania kieruję też w sporty drużynowe, przede wszystkim siatkówka. W wolnej chwili grywam mocno amatorsko, a na co dzień wierny kibic polskiej reprezentacji i lokalnej drużyny. Lubię jeść, sporo. Zdrowo i niezdrowo. Kuchnia chińska, włoska, jak i oczywiście polska. Rzadko gram w gry, częściej oglądam filmy i seriale (Netflix i te sprawy). Często jestem zakręcony i gubię wątki, ale idzie do tego przywyknąć.

Życie już mi zdążyło dać trochę w kość, przez wiele przeszedłem. Jednak pozbierałem się i powoli wracam do normalnego funkcjonowania. W miarę możliwości będę zaglądał na forum i się udzielał.

No to do napisania :-P
 

Wezywer  

User



Do³±czy³: 21 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-07-18, 00:25   

Witamy na forum :-)

Stalowa Wola jest bardzo znana w okolicy. I religijność, jak też jakby inna młodzież (często słyszę o sukcesach młodych z tego miasta).

Unikasz dyskotek, jesteś domatorem, a jednocześnie lubisz poznawać nowe osoby? Można twierdzić, że to nieczęsto spotykane u młodych. Ja jestem introwertykiem i unikam raczej poznawania nowych osób, ale chcę się zmienić. Dzięki wielkie za inspirujący tekst! Widać, że bardzo tryskasz energią, będąc zarazem osobą przestrzegającą pewnych zasad.
_________________
Jan Izydor Sztaudynger
Skarga zmiętego

Życie mnie
Mnie!
 

Jason_  

Nowy

One and only.



Do³±czy³: 17 Lip 2019

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2019-07-18, 00:44   

Wezywer napisa³/a:


Stalowa Wola jest bardzo znana w okolicy. I religijność, jak też jakby inna młodzież (często słyszę o sukcesach młodych z tego miasta).


O, proszę. A to jest dla mnie ciekawostka. Jednak nie ukrywam, że trochę młodych zdolnych tu mamy. Jak chociażby Joanna Jóźwik, czy Bartek Stój.

Wezywer napisa³/a:


Unikasz dyskotek, jesteś domatorem, a jednocześnie lubisz poznawać nowe osoby? Można twierdzić, że to nieczęsto spotykane u młodych.


Taki jakoś mam. Nie imprezuję, ale staram się poznawać ludzi. Podczas wyjazdów na miasto, wypadów z grupką znajomych, przez internet, gdzie się da. Lubię przebywać wśród ludzi, jak i mam okres kiedy potrafię się zamknąć w mieszkaniu sam nawet na parę dni. Wtedy czuję, że dom to takie moje sanktuarium, którego wtedy nikt nie ma prawa naruszyć :p
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com