Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kasspero

User


Do³±czy³: 05 Sty 2020

   

Wys³any: 2020-01-05, 15:52   Dwa duże-maÅ‚e problemy

Siemka od razu powiem ,że mam dwa problemy jak w temacie napisałem. Jeden poważniejszy napiszę później jednak teraz wezmę się a cos co mnie zastanawia.
Mam 14 lat ( skończyłem we Wrześniu ) i zauważyłem sam u siebie ,że mam troszeczkę opóźnione dojrzewanie... Ale nie w tym rzecz zdarza się to coraz częściej bo jedyny w swojej klasie nie jestem taki ( chyba ).
Otóż gdy się masturbuje to centralnie w początku orgazmu czuje oczywiście ,że orgazm itd. i wydziela mi się coś niby wykluczylem ,że Sperma bo nie tryska i jest w 99% przezroczyste ,ale gdy poczytałem chwilę to teraz nie wiem czy to preejakulat czy ejakulat ,ale przecież wytrysk jak nazwa mówi tryska a nie jedna, dwie krople ( większe, mniejsze w zależności od orgazmu ) i sama w sobie już na początku nie jest tak przezroczysta. Pierwszy raz (...) Niewielka kropla pojawiła się gdzieś pół roku temu i bywa i tak ,że czasami jest a czasami nie ma w ogóle żadnej kropli są tylko białe kropki i lekko nawilżony penio.
Drugi "duży-mały" problem to ,że nie rosnal mi jest penis. Mam w spoczynku 4-5cm a we wzwodzie 8-9/9,5cm, nic nie drasnelo, kompletnie nic... Mam nadzieję ,że mi podrośnie ( i chyba powinien bo 14 lat to nie jest okres w którym bym nie zaczął dojrzewać...) I w ogóle nie zawsze udaje mi się dojść do tych 9cm ( zwykle gdy jest suchy a nie mokry (np. pod prysznicem to nie udaje się ). Może ktoś tu konstruktywnie będzie mógł się wypowiedzieć i mi trochę dodać otuchy bądź nie wiem gdzieś mi polecić pójście. Bilans w wieku 13 lat miałem robiony i nic doktor nie mowil. I od razu mówię ,że gruby też nie jest ( nie mierzyłem w obwodzie ,ale nie powala nawet w moich cienkich dłoniach )
Włosy łonowe zaczęły rosnąć w połowie jak miałem 13 lat i teraz nie mam jakoś okropnie dużo ,ale sporo mam.

Jeszcze na koniec:
Wzrost: 168cm
Waga: 53kg ( w 1,5 roku przytyłem 15kg )

Mam jeszcze jeden problem ( z jądrami a dokładniej jednym, po lewej stronie ,ale omówię jak to się wyjaśni ) :) - w skrócie jak nadmiernie się ruszam to zaczyna boleć w okolicy pachwiny i raz na jakiś czas i na zwykłe krótki czas
 

Xdxxddd  

User


Wiek: 19

Do³±czy³: 04 Lis 2018

   

Wys³any: 2020-01-05, 23:36   

Hej co do długości penisa to sprawdź czy we wzwodzie jest dłuższy od Twojego palca wskazującego, jeżeli jest dłuższy to nie martw się, a co do drugiej sprawy (masturbacji) no to ja to robiłem 4 razy w życiu i raz pamiętam jakoś 13 lat miałem to też miałem taki przezroczysty i mały wytrysk ale potem w już za drugim razem w wieku 15 lat było normalnie, więc no. Wiem co czujesz bo w tym roku kończę 16 lat, lecz nigdy nie przejmowałem się swoim penisem ja mam problem ze wstydem ,że dojrzewam. :-) :-) :-) :-)
 

Kasspero

User


Do³±czy³: 05 Sty 2020

   

Wys³any: 2020-01-06, 21:42   

A wtedy sperma Ci tryskała czy wypływała jak w moim przypadku ?

[ Dodano: 2020-01-06, 21:44 ]
A i we wzwodzie ma identyczny rozmiar jak palec wskazujÄ…cy

[ Dodano: 2020-01-06, 21:47 ]
Przy maksymalnych 9cm może niewiele większy
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com