Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czyła: 19 Lut 2010

   

Wysłany: 2020-01-13, 20:44   OdkryĹ‚am "prawdÄ™"

Jestem trochę zmieszana. Zrobiłam rzecz o którą nigdy bym siebie nie podejrzewała. Po dwóch latach związku, przekopalam mojemu facetowi messenger. Właściwie tylko jedna konwersacje. Z była dziewczyna. Chodzi o to, że jesteśmy już dwa lata razem. Od niedawna razem mieszkamy.... A ja tu wczytuje, że dwa lata temu na początku naszej znajomości mój facet i jego była umawiali się na igraszki, szybkie numerki itp.. Wiedziałam że spotyka się z była, bo o tym mi powiedzial. Na stopie kolezenskiej.. A po dwóch latach takie coś.. Nie wiem co robić i jak się zachować teraz. Tym bardziej że te rozmowy to dawno w czasie były..teraz już nic aktualnego nie ma.
Grzebalam mu w telefonie, czyli przegielam. Nawet nie wiem co mi odbiło. Nie wiem co robić.
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Doł±czyła: 29 Sty 2019

   

Wysłany: 2020-01-13, 21:04   

Zapomnij. Co innego, gdybyście byli wtedy razem. Nie warto się tym przejmować
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Doł±czył: 05 Lis 2013

   

Wysłany: 2020-01-13, 21:14   

Zachowaj sobie kopie tych rozmów tak na przyszłość, gdyby kiedyś miał problemy z pamięcią i gdybyś stwierdziła że chcesz mu o czymś przypomnieć, ale póki wszystko jest między wami dobrze to nie mysl o tym.
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Doł±czyła: 19 Lut 2010

   

Wysłany: 2020-01-14, 04:04   

sky816 napisał/a:

Zapomnij. Co innego, gdybyście byli wtedy razem. Nie warto się tym przejmować



Właśnie myśmy byli wtedy razem. Źle to ujelam na początku bycia razem, 4-5 miesięcy oficjalnego spotyka się itp.
Fakt, trochę przechodzjlismy kryzys. I właśnie mieliśmy pewnego dnia rozmowę o niej, bo ja miałam już dość myślenia o tym cyz się widuja czy nie. I powiedział mi, że spotyka się na stopie kolezensiej tylko... A tu wyszło takie cos.


Nie mogę przestać o tym myśleć. Mam bardzo dobra pamięć i pamiętam kilka takich specjalnych okazji.. Kiedy ślepo wierzyłam, a okazało się, że on spędzał ten czas z nią..
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars



ImiÄ™: Klaudia

Doł±czyła: 29 Sty 2019

   

Wysłany: 2020-01-14, 11:54   

Gossipgirl napisał/a:

sky816 napisał/a:

Zapomnij. Co innego, gdybyście byli wtedy razem. Nie warto się tym przejmować



Właśnie myśmy byli wtedy razem. Źle to ujelam na początku bycia razem, 4-5 miesięcy oficjalnego spotyka się itp.
Fakt, trochę przechodzjlismy kryzys. I właśnie mieliśmy pewnego dnia rozmowę o niej, bo ja miałam już dość myślenia o tym cyz się widuja czy nie. I powiedział mi, że spotyka się na stopie kolezensiej tylko... A tu wyszło takie cos.


Nie mogę przestać o tym myśleć. Mam bardzo dobra pamięć i pamiętam kilka takich specjalnych okazji.. Kiedy ślepo wierzyłam, a okazało się, że on spędzał ten czas z nią..



No to skoro byliście razem to naprawdę bardzo, bardzo słabo.
Masz dwa wyjścia: porozmawiać z nim o tym, co prawdopodobnie wiązałoby się z kłótnią, bólem i rozpamiętywaniem. Albo puścić to w niepamięć, wybaczyć mu i żyć dalej, cieszyć się tym, że jest dobrze. Polecałabym drugie rozwiązanie, bo myślę że to był jego błąd i żałuje tego. Ale możesz też otwarcie go zapytać, ale pewnie doszłoby do ostrej kłótni, no i dowiedziałby się, że go sprawdziłaś. To Twoja decyzja i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nie przejmuj się. Myślę, że Cię kocha, sama o tym wiesz, więc nie przejmuj się tym tak bardzo, a z czasem może zapomnisz. Wszystko będzie dobrze!
_________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com