Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Krakowiak  

User


Doł±czył: 03 Wrz 2020

   

Wysłany: 2020-09-03, 17:53   Nowa gra na androida

Witam wszystkich serdecznie. Od jakiegoś czasu w wolnym czasie uczę się programować na androida. W związku z tym, że lubię gry, to pierwszy projekt, który chciałem zrobić jest właśnie grą. Niedawno ją skończyłem i chciałem się z Wami nią podzielić i prosić o opinie.
Nie chciałem się rzucać od razu na głęboką wodę, więc gra którą Wam chcę zaprezentować nie jest zbyt zaawansowana i chyba właśnie jej prostota sprawiła, że pierwsze wrażenia użytkowników, którzy mieli z nią styczność są bardzo pozytywne. Poniżej zamieszczam screeny przedstawiające grę.



Moja gra polega na przesuwaniu dwóch paletek po okręgu, przy pomocy przycisków znajdujących się u dołu ekranu w taki sposób, aby przy ich pomocy odbijać piłeczkę. Gra kończy się wraz z opuszczeniem przez piłeczkę okręgu. Za każde odbicie piłeczki dostajemy punkty, których wartość po zakończeniu rozgrywki będzie wyświetlana na tabeli wyników. Z pozoru proste zadanie jakim jest utrzymanie piłeczki w okręgu, będzie utrudniane przez pojawiające się na ekranie przeszkody.

Proszę o pisanie w komentarzach poniżej wszelkiego rodzaju uwag odnośnie gry. Z racji tego, że jest to mój debiutancki projekt i nie mam doświadczenia w tworzeniu takich gier, jestem świadomy, że znajdą się rzeczy, które będę mógł poprawić.

Link do sklepu play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vitadel.spinball

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

[ Dodano: 2020-09-06, 21:56 ]
Gif z gameplay'u:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com