Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: eM | 2009-07-23, 21:28

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-23, 13:10   regulamin a warny

jak eM kazał ostia nie chciała to ja napiszę. mianowicie chodzi o zajście w shoutboxie wszyscy wiedzą o co chodzi-o warny które pan administrator nam przyznał- niesłusznie zresztą, gdyż jak to mądrze napisano- pan administrator nie ma do tego podstaw. więc:
a). wraz z użytkownikiem: ostia i banicja wieczysta prosimy o cofnięcie warnów
b). jeżeli to co zrobiliśmy w shoutboxie przeszkadza i zaśmieca forum proszę o dopisanie odpowiedniego punktu
i dopiero wtedy:
c). stawianie użytkownikom warnów za nieprzestrzeganie NOWEJ reguły forum
mam nadzieje ze sprawa zostanie rozpatrzona
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-07-23, 13:15   

Mimo, że rzecz mnie nijak nie dotyczy wypowiem się tutaj. Z całym szacunkiem dla administracji, ale to już przeszło wszelkie normy i moje wyobrażenia. W końcu SB jest po to aby popisać głupoty to po pierwsze nawet kiedyś sam moderator tego forum napisał mi na GG "jeżeli ktoś nie obraża nikogo w SB to nie może dostać warna, można pisać co się chce byle by kogoś nie obrażać". Zadałem też pytanie eM'owi czy szuka zwady, odpowiedzi nie dostałem więc doszukałem się jej sam. I szuka, do psycho przyczepił się, że dała sobie opis użytkownika Administrator a jeżeli jeszcze raz to zrobi to dostanie warna. Ludzie bez jaj, przecież kogo tym opisem uraziła? Ktoś sie czepia bo ma zły dzień, ja też miewam gorsze dni, ale nie wyżywam się na nikim to tak jakbym poszedł na ulicę i dał komuś po buzi bo tak mi się podoba. Sam jestem za tym aby zdjęto im warny bo to już przegięcie jak literówki w tekście.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2009-07-23, 21:28   

Ok macie rację, poniosło mnie jak zobaczyłem takie "pokemonowe" zdania w shoutboxie.

Przepraszam.

Warny oczywiście cofam, a przy najbliższej aktualizacji regulaminu punkt odnośnie takiego pisania na pewno się pojawi. :-)

Temat zamykam bo chyba wszystko wyjaśniłem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com