Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: slow | 2009-08-07, 14:54

Autor

Wiadomo¶æ

Aga37  

Stały User

¯yj z całych sił



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: GdzieDziêcielinaPa³a

   

Wys³any: 2009-08-07, 10:41   Usuwacie moje posty

Sprawa wyglÄ…da tak:
Wczoraj zajrzałam na moją pocztę a tam było kilka wiadomości z tego forum, że usunięto moje posty...
Jako powód napisano, że "nic nie wnoszą do tematu".
Owszem było tam coś w stylu "zgadzam się" czy coś takiego i ktoś to usunął.
To jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale z drugiej strony to jeżeli zgadzam się z czyjąś opinią to dlaczego nie mogę tego napisać?? No i pytam się w takim razie po co istnieje opcja cytowania czyiś wypowiedzi??!!
Jeżeli mam takie samo zdanie jak ktoś wyżej to nie mogę się podpisać pod jego wypowiedzią?? Czy jeżeli napisała bym coś podobnego ale własnymi słowami to wtedy by było ok?? Ale po co 10 raz pisać to samo?? To może już lepiej w ogóle nie pisać, cooo??
No ale mniejsza bo tak mogę pisać bez końca.

Ten kto to czyta niech zajrzy tutaj:
http://www.e-mlodzi.com/co-was-pociaga-w-chlopakach-vt4200,30.htm
Post napisany przez użytkowniczkę o nicku LOVE. Został zamieszczony 3 miesiące temu. Mój post wyglądał bardzo podobnie jak ten. Mój został usunięty, ten nie....

Inna sytuacja.
Usunięto mój post, który napisałam w jakimś luźniejszym temacie "just for fun".
Oczywiście dlatego iż on absolutnie NIC NIE WNOSI DO TEMATU.
Drodzy czytelnicy proszÄ™ zajrzyjcie tu:
http://www.e-mlodzi.com/co-was-pociaga-w-chlopakach-vt4200,30.htm
Przeczytajcie proszÄ™ przedostatni post napisany przez SEK750i.
No ja siÄ™ pytam, ludzie, co TO wnosi do tematu??!!

Nie wiem kto usunął moje posty ale albo to był jakiś nadgorliwiec, albo złośliwiec... ;p
Proszę o jakieś wyjaśnienia i z góry dziękuję.
Pozdrawiam ;)

P.S
Posty które wyżej przytoczyłam nie są atakiem na ich autorów. Po prostu posłużyłam się nimi we własnej obronie a wybrałam je zupełnie przypadkowo.
LOVE & SEK750i nie miejcie mi tego za złe. :-)
_________________
Pewnie, że Cię kocham! :> ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 10:48   

Aga37 napisa³/a:

To jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale z drugiej strony to jeżeli zgadzam się z czyjąś opinią to dlaczego nie mogę tego napisać?? No i pytam się w takim razie po co istnieje opcja cytowania czyiś wypowiedzi??!!
Jeżeli mam takie samo zdanie jak ktoś wyżej to nie mogę się podpisać pod jego wypowiedzią?? Czy jeżeli napisała bym coś podobnego ale własnymi słowami to wtedy by było ok?? Ale po co 10 raz pisać to samo??



Bo to jest uważane z offtop choć to zależy w jaki dziale bo w grach nie bierze się tego pod uwagę.
Pocą to się nogi nocą, jest to pod to jak chcesz zacytować kogoś treść i mu odpowiedzieć a nie "mam tak samo"; "oO zgadzam się" etc.
Tak ciężko skleić własne zadanie?

Aga37 napisa³/a:

To może już lepiej w ogóle nie pisać, cooo??



nooo.

Twoje podane tematy są sprzed 3 miesięcy, Twoje miały pech bo były "młodsze" i zostały wychwycone.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Aga37  

Stały User

¯yj z całych sił



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: GdzieDziêcielinaPa³a

   

Wys³any: 2009-08-07, 12:36   

Mizantrop napisa³/a:

Twoje podane tematy są sprzed 3 miesięcy, Twoje miały pech bo były "młodsze" i zostały wychwycone.



Drogi Mizantropie tamte posty też były kiedyś "młodsze" a odpowiedź, że moje "miały pecha" wcale mnie nie satysfakcjonuje.

Ej, hello!!
Posty które przytoczyłam są bardzo podobne do moich!
Jeżeli moje posty zostały uznane za offtop'y i usunięte z forum to co powiecie o tamtych?!
One mogą zostać, bo są starsze?? ;|

No zaraz chyba powinno istnieć na tym forum jakieś ujednolicenie, a nie usuwacie jedne posty inne bardzo podobne zostawiacie....
Ja rozumiem że czasami można coś przeoczyć, no ale bez przesady ja wcale nie szukałam tych przykładów które napisałam wyżej. Znalazłam je na pierwszej stronie którą otworzyłam.... Na pewno jest ich więcej a jak już starszy to co? to "dobra niech już zostanie"??
;|
_________________
Pewnie, że Cię kocham! :> ;)
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 13:04   

Aga37 napisa³/a:

Owszem było tam coś w stylu "zgadzam się" czy coś takiego i ktoś to usunął.


I Ty się dziwisz? Tego typu posty, są chyba najbardziej wkurzającymi wypowiedziami jakie mogą być. Nie dość, że nabijasz sobie licznik, kopiujesz czyjeś zdanie to dodatkowo nic przy tym nie wnosisz do tematu. Ktoś komu zależy na znalezieniu odpowiedzi na pytanie, zanim dojdzie do sedna musi przebić się przez 5 zajmujących miejsce bezmyślnych postów. Chwała moderatorom za to, że usuwają choćby nieliczne przykłady takiego spamowania.
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-07, 13:42   

Kurcze ludzie zrozumcie. Nie ma sensu pisac takich postów. Nowe są usuwane, stare zostawione bo nikt nie ma czasu wszystkiego czytać i usuwać. Ja staram się być na bieżąco i te nic nei znaczące usuwać. A stare mają zostać, nawet taki 'przykaz' dostałam.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:01   

Aga37, robisz z igły widły nawet ja nie miał bym pretensji gdyby kasowano moje posty, które zbudowane są z jednego słowa bądź dwóch czy trzech, bo to nie post. A po za tym już dawno było gadane o tym, że posty zgadzam się będą kasowane a te młodsze nie skasowali bo wtedy to forum było bardziej liberalne niż na dzień obecny.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Aga37  

Stały User

¯yj z całych sił



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Cze 2009

Sk±d: GdzieDziêcielinaPa³a

   

Wys³any: 2009-08-07, 14:48   

No okey może macie trochę racji.
W sumie to ja też mogłam się bardziej wysilić i napisać coś mądrzejszego.... ;p
Zamykajcie jak chcecie pzdr ;-)
_________________
Pewnie, że Cię kocham! :> ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com