Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: motyl | 2013-07-18, 21:17

Autor

Wiadomo¶æ

Oceania  

User

Oceania



Do³±czy³a: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 11:46   GdaÅ„sk: Uniwersytet GdaÅ„ski

Witam serdecznie!

Co sądzicie o Uniwersytecie Gdańskim? Myślicie, że studiowanie oceanografii to dobry pomysł?
_________________
UG 4Ever
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-10, 13:12   

eee powiem tak: jeżeli planujesz później wyjazd za granicę i pracę tam to owszem, kierunek bardzo fajny i ciekawy. ale w Polsce niestety nie ma zbyt wielu perspektyw na pracę po takich studiach...
kiedyś sama o tym myślałam... ale trochę daleko mi nad morze :P
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

Oceania  

User

Oceania



Do³±czy³a: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 13:42   

:-D Za granicę raczej się nie wybieram. Głośno się zastanawiam, czy kierunki oryginalne, takie jak oceanografia nie są właśnie takimi, które okażą się przyszłościowe za parę lat. Poza tym studia w Gdańsku wydają się interesującym pomysłem... ach to morze... :oczami:

A ty co studiujesz?
_________________
UG 4Ever
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-10, 13:55   

na razie nic :P w tym roku zacznę nauki o rodzinie, chyba, że w drugiej turze dostanę się na informatykę :P
taa, oryginalne kierunki są ok, pod warunkiem, że praca może się znaleźć, jak na przykład po japonistyce czy innych filologiach wschodnich... a coś takiego? u nas się raczej niestety nie zapowiada na ciekawe perspektywy... a co chciałabyś konkretnie po tym robić :?:
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

Oceania  

User

Oceania



Do³±czy³a: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 14:26   

Zastanawiam się nad zostaniem w przyszłości ekologiem morza :] W sumie marzy mi się coś takiego! Nauki o Rodzinie też są oryginalnym kierunkiem :hyhy: Niewiele jest Uczelni, które posiadają takie studia... Co chcesz robić po zakończeniu nauki? Nie zastanawiałaś się nad studiami w Gdańsku? ;)
_________________
UG 4Ever
 

Evi  

Wymiatacz

^.^



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 38

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: podkarpacie.

   

Wys³any: 2009-09-10, 16:14   

Gdańsk mam za daleko :P nie widzi mi się przez całą Polskę na studia jeździć ;)
a nauki o rodzinie... można być po tym kuratorem, pracownikiem socjalnym, pracować w poradniach rodzinnych itp... mnie się to już średnio widzi, powiedzmy, że przejrzałam na oczy i chciałabym zostać administratorem sieci, więc mam nadzieję, że dostanę się na tą informatykę :P
_________________
"You may say im a dreamer... But im not the only one..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-10, 17:11   

Uniwersytet Gdański ? Dobra szkoła ,trudno się dostać,a same Trójmiasto ma w sobie wiele uroku. Hm, sądzę ,że nie miałabyś zapewne problemów ani z praktykami ani z późniejszym zatrudnieniem jeśli nastawiasz się na mieszkanie w Gdańsku. Z tego co mi wiadomo chcętnie przyjmowani są studenci do oceanarium w Gdynia i prywatnych firm nadmorskich ;)
Składam tam papiery,ale dość poważnie zastanawiam się nad studiowaniem w Trójmieście.Mieszkajają tam bliskie mi osoby,ale z drugiej strony chciałabym wyjechać gdzieś daleko.
_________________
Drugs&hugs.
 

Oceania  

User

Oceania



Do³±czy³a: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-11, 07:19   

Zastanawiam się też nad wyborem jednego z kierunków zamawianych na Uniwersytecie Gdańskim. Za dobre wyniki w nauce można dostać stypendium w wysokości 1000 zł :mrgreen: Zastanawiam się tylko jak wygląda życie studenckie w Gdańsku. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Wiem, że studia to nie wszystko liczy się też klimat :]

[ Dodano: 2009-09-11, 13:38 ]
Co do Nauk o Rodzinie to sprawdziłam i faktycznie wyglądają na świetny kierunek studiów!

Kometa a ty co masz zamiar studiować?
_________________
UG 4Ever
 

emmy_7

User


Do³±czy³: 14 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-14, 20:23   

Witam, tak przypadkowo tutaj dzisiaj trafiłam. Też się na oceanografię wybieram. :D i też się zastanawiam czy to dobry wybór.
No cóż, niedługo się zacznie. Pozdrawiam :)
 

tommm  

User

gfdgfd


ImiÄ™: gfgfd

Wiek: 33

Do³±czy³: 14 Wrz 2009

Sk±d: Pomorze

   

Wys³any: 2009-09-14, 22:16   

Witam
Również się wybieram na uni gdański :P
Od października zaczynam międzynarodowe stosunki gospodarcze. Kierunek jest na wydziale ekonomicznym wiec będę sobie hasać po Sopocie :) (tam też akademik dostałem).
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-09-15, 08:22   

Oceania napisa³/a:

Kometa a ty co masz zamiar studiować?


Pedagogikę resocjalizacyjną w ostateczności psychologię,ale Trójmiasto chyba zaczyna być naprawdę ostatecznością.Zresztą pożyjemy,zobaczymy.


Oceania napisa³/a:

Zastanawiam się tylko jak wygląda życie studenckie w Gdańsku. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Wiem, że studia to nie wszystko liczy się też klimat


heh z tego co słyszałam klimat jest,oj jest :-P
_________________
Drugs&hugs.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-09-15, 10:00   

Ja chciałabym bardzo do Gdańska.
Bardzo, bardzo, bardzo bym chciała, ale nie na UG a na politechnikę.
Jednak jak to będzie, to czas pokaże.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

UG  

User

www.univ.gda.pl



Wiek: 53

Do³±czy³: 16 Wrz 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-09-16, 14:21   

Witam,

Od siebie mogę powiedzieć, że oceanografia jest bardzo przyszłościowym kierunkiem studiów. Międzynarodowe stosunki gospodarcze również cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Jeśli macie jakieś pytania na temat Uniwersytetu Gdańskiego piszcie! Chętnie odpowiem na wasze pytania.

Pozdrawiam!
_________________
Uniwersytet Gdański - Ocean możliwości
 

orchidea_91

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-11-29, 13:10   

Ja chciałabym studiować na UG zaocznie pedagogikę wczesnoszkolną z logopedią. Mam kilka pytań co do studiów na tym uniwersytecie:
-Czy zdając dodatkowo biologię i geografię powinnam zdawać je (a przynajmniej jeden)na poziomie rozszerzonym żeby dostać się na ten kierunek?
-Na czym polega egzamin wstępny na logopedię?
-Ile osób przyjmują na mój kierunek i ilu jest chętnych?
-Na ile co najmniej procent wypadałoby zdać maturę z przedmiotów na poziomie rozszerzonym?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :-)
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 23:11   

Ja tam studiuję i powiem Wam , że robią wszystko żeby przepuszczać studentów, tylko po to by płacili. Do tego rozpisują plan wedle preferencji wykładowców, prośby i pisma nic nie dają w tej sprawie. Plan może ulec zmianie nawet dzień przed zjazdem. Do tego większość budynków nie spełnia podstawowych norm bezpieczeństwa i bhpowcy mówią o tym otwarcie.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com