Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-10, 11:27   

Wstyd pokazać się w takim samochodzie na mieście. Osobiście poleciłbym Ci ten samochód http://motoallegro.pl/zobacz-jaka-coupeta-2-0-16v-140ps-klima-zniemiec-i1587838591.html . Cena akurat w Twoim pułapie.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-05-10, 13:13   

Lupo jak lupo jest to vw więc autko jest ok aczkolwiek jednak wydaje mi sie troszkę za małe do bezpiecznego poruszania się...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-05-10, 18:52   

Lupo jesli chodzi o esploatacje jest dość tanie i mało pali. nie słuchaj tych, którzy mówią, że to imitacja samochodu, jest śmieszny i w ogóle. większość z nich jeździ swoimi dużymi samochodami wożąc przez cały czas siebie i powietrze. Jeśli nie potrzebujesz auta do wożenia towarów czy rodziny - wybierz coś mniejszego. Lupo bez problemu pojeździsz z dziewczyną, awaryjnie zabierzesz dwie inne osoby. Jeżeli je kupisz za 1500euro to bez problemu po roku sprzedasz nic na nim nie tracąc.

Michael Cera napisa³/a:

Wstyd pokazać się w takim samochodzie na mieście.



tak, zgodzę się, ale tylko w przypadku kiedy auto służy jako przedłużenie członka.
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-10, 19:13   

Cytat:

Lupo jesli chodzi o esploatacje jest dość tanie i mało pali. nie słuchaj tych, którzy mówią, że to imitacja samochodu, jest śmieszny i w ogóle. większość z nich jeździ swoimi dużymi samochodami wożąc przez cały czas siebie i powietrze.



Ja nie twierdzę że to imitacja samochodu, aczkolwiek odnosząc się do reszty postu. Większy = bezpieczniejszy. W razie wypadku nie chciałbym się znajdować w Lupo.
 

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-05-10, 19:30   

Wiecie , zastanawiam się czy , by nie wybrać tej opcji z tym Lupo , bo auto słyszałem naprawdę mało pali ( ten co mój Tata znalazł to 1.4 benzyna ) a nie jeszcze nie pracuję , a co za tym idzie nie mam dochodów , czyli z kieszonki rodziców będę lał .
Nie widziałem tego co Tata wypatrzył , ale oglądałem na allegro i powiem , że wnętrze jest dosyć estetycznie i wygląda na porządnie wykonane .
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-05-10, 19:41   

Zadowolony będziesz. Pierwszy samochód to zawsze radocha, nawet gdyby to była stara łada :)
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-05-10, 21:01   

Stratocaster napisa³/a:

tak, zgodzę się, ale tylko w przypadku kiedy auto służy jako przedłużenie członka.


Głupie powiedzonka zaświatka umysłowego. W przeciwnym razie każdy z nas jeździłby na koniach, ale nie mechanicznych. Podoba mi się konkretny samochód, biorę go. Gdyby każdy kierował się Twoją maksymą..
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-05-10, 21:20   

Lupo to idealne auto miejskie i tym samym świetne dla młodego kierowcy ponieważ małe co za tym idzie kiedy będziesz parkował itd. to będzie Ci o wiele łatwiej niż np. z jakąś wielką Audicą.
Masz 18 lat więc kasy na paliwo też nie będzie niezbyt wiele a Lupo mało pali.
Przy tak niskiej wadze iżeli wejdziesz na większe obroty to jest i czym cisnąć ;)
Co do wstydu pokazania się tym na mieście,to lej na to a po drugie nie liczy się maszyna a kierowca :)
Cera może i jeździć furami ale kierowca za to może być z niego kiepski :-P
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2011-05-10, 22:04   

katecheta122,
masz rację , a mieć te 8 k w kieszeni i mieć auto to jednak dobra sprawa .
będzie za co lać paliwo :D
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-05-11, 15:47   

[quote="Wiśniowy"]CZ£OWIEKU BIERZ !
VW TO BARDZO DOBRE AUTA.. quote] kolejny który zatrzymał się na etapie vw... dziś vw niczym już sie nie wyróznia....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-05-11, 15:57   

Michael Cera napisa³/a:

Głupie powiedzonka zaświatka umysłowego. W przeciwnym razie każdy z nas jeździłby na koniach, ale nie mechanicznych. Podoba mi się konkretny samochód, biorę go. Gdyby każdy kierował się Twoją maksymą..

masz jakieś poparcie na to co napisałeś, czy tylko chciałeś mądrze zabrzmieć?


ja w przeciwieństwie do ciebie podałem jakieś logiczne uzasadnienie swojej wypowiedzi.

po drugie, jak zauważyłeś człowiek szuka ekonomicznego auta, zdecydowanie nie do lansu tylko po to, żeby tanio jeździć. więc albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo jesteś na tyle zapatrzony w siebie, ze nie dopuszczasz do siebie tego, co ktoś mówi (w tym wypadku potrzebuje) i nie ma możliwości, że to co zaproponujesz jest po prostu kiepskie, lub nie na miejscu.

możemy poudawać, że nie rozumiemy o co mi chodziło w poprzedniej wypowiedzi i "przedłużeniu członka".
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-05-11, 19:50   

Nie ma co się kłucić panowie ;)
Ale jest takie powiedzonko "Nie sprzęt a technika robi z Ciebie zawodnika" :)
Zawsze możesz pobawić się w drift tym Lupo :mrgreen:
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-05-11, 22:44   

bez kitu, zeszłej zimy zabralem mojej mamie forda ka, na przodzie byly zimówki a na tył przełożyłem zwykle letnie opony. zabawa przednia, szczególnie jak się zbiera zakręt z prędkością 70km.h na ręcznym:D oczywiście zawodowym drifterem nie jestem, dlatego kilka razy wylądowałem w zaspie. na szczęście za każdym razem udało się wyciągnąć auto na drogę przy pomocy mięśni:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-05-12, 17:07   

Jazda jakimkolwiek samochodem(poza tymi poniżej 40 koni) daje frajde iżeli masz jaja ażeby wycisnąć z niego wszystko co może Ci ofiarować :-P
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-05-12, 20:49   

patrząc na statystyki awaryjności to koszt utrzymania takiego auteczka jest bardzo podobny do większych modeli...

A takie czegoś nie kupuje się do szaleństw bo nie zapewnia to żadnego bezpieczeństwa...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com