w jakim wieku pierwszy chłopak ?
Odpowiedz do tematu

: w jakim wieku pierwszy chłopak ?
Cześć. Mam takie pytanie: w jakim wieku miałyście/mieliście swojego pierwszego takiego prawdziwego chłopaka/dziewczynę ? tak na serio, wiecie o co cho xd wiem że miłość przyjdzie, kiedy przyjdzie, ale chciałabym wiedzieć.

:
pierwsza dziewczyna w wieku 4-5 lat ^^ a taka powazniejsza to 13 gdzie bylismy ze soba troche ponad 2 lata, a rozstalem sie z nia bo musialem wyjechac za granice do norwegii gdzie bylem 5-6 lat

Life's a bitch, so if it's easy, you're doing it wrong
:
pierwszą prawdziwą dziewczynę którą kochałem z wzajemnością to około trzynastu lat .
Byłem z nią przez pół roku po czym zerwała mówiąc że nie czuje się kochana

:
Poznałem mojego misia dokładnie jak miałem 13 lat i jesteśmy ze sobą do teraz :-)

"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
:
To chyba zależy od każdego osobiście, kiedy się z kimś zwiąże, będzie miał dziewczynę/chłopaka. Właściwie to na to nie ma się wpływu, bo niektórzy wiążą się z kimś bardzo wcześnie, a czasem późno. Wszystko zależy od podejścia do sprawy.
Nie ma określonego wieku, czy limitu czasowego ;) .

Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
:
Ja pierwszego prawdziwego chłopaka miałam w wieku 14 lat.

:
wow, jaka ja stara byłam, swój pierwszy i zapewne uznacie mnie za naiwną, ale mam nadzieje ostatni związek zaczęłam mając 19 lat ;)

:

Ammai napisa³/a:

zapewne uznacie mnie za naiwnÄ…


dlaczego? Oby się tak stało ;)

Wracając do tematu, nigdy nie miałem chłopaka :mrgreen:

Just believe it.
:
Wiek nie ma tutaj nic do tego..tylko dojrzałość :)

:
Pierwszy poważny związek w wieku 16 lat. :)

:
Byłam miesiąc i dwa dni przed piętnastymi urodzinami, jesteśmy razem do dziś.

Hey, believe me: our dreams really can come true!
:
Cóż...ja miłosne podchody zacząłem dość późno - pierwszą dziewczynę miałem gdy skończyłem 18 lat. Byliśmy razem ponad 1,5 roku. Teraz od 4 lat jestem z drugą dziewczyną i tak już pewnie zostanie ;)

:
17 lat, 10 miesięcy razem.

:
Pierwszy chłopak-15 lat

za dużo marzeń, jak na jedno życie
:
Pierwszego chłopaka miałam w wieku 14 lat, ale rozstaliśmy się bardzo szybko., chyba po dwóch miesiącach. :)

"Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
Wehikuł czasu to byłby cud.
Mam jeszcze wiarÄ™, odmieni siÄ™ los,
Znów kwiatek do lufy wetknie mi ktoś"
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group