Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-02-14, 17:03   Wakacje - gdzie szukać tanich okazji?

Wpadłem na pomysł ze znajomymi żeby w te wakacje gdzieś pojechać na tydzień, ale nie nad Bałtyk, bo już wiele razy tam byłem, a za granicą jeszcze nigdy.

Kolega ma rodzinę w Saint-Tropez, i myślałem żeby się wybrać w tamte rejony ze znajomymi i tym kolegom, ale nie wiem gdzie szukać jakiś tanich domków, nie jestem wygodnisiem, więc 4 gwiazdkowy hotel nie jest mi potrzebny do szczęścia, byle bym miał w miarę wygodne łóżko i dobry dostęp do prysznica. Interesują mnie wycieczki głównie plaża, słońce, ciepłe, piękne morze, nie lubię zwiedzać wolę pojechać, "wyszaleć się", poznać może nowych ludzi, zobaczyć jak to jest w innym kraju, a nocami zwiedzać miasto. Myślałem także nad Bułgarią - złote piaski i Włochami.


Na razie mam odłożone 1400zł, ale do wakacji na pewno coś jeszcze dozbieram :v więc tak chciałbym się zmieścić w 2 tyś za wszystko - nocleg, jedzenie na tydzień, pamiątki, zabawa, i inne 'atrakcje'.

Problem w tym nie wiem gdzie szukać takich tanich, fajnych okazji? Gdzie polecacie się zakręcić, może jakieś konkretne serwisy, szukałem niby wpadałem na "last minute", ale i tak drogie - źle szukam, dlatego proszę o poradę gdzie się rozejrzeć? Z góry dziękuje za pomoc :P
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-15, 10:43   

Different napisa³/a:

e znajomymi i tym kolegom



Hm.

Zastanawiam się, czy Barcelona byłaby dla Ciebie dobra, ponieważ mają tam cholernie tanie hotele i dość przyzwoite.
Biorąc pod uwagę plaże, być może nieco zanieczyszczone, ale kto tam pływa przy brzegu zaraz... nonsens.
Pięknie oświetlony port nocą, myślę, że będziesz zachwycony jedzeniem o 23 obiadu, a wokół dzieci jeżdżące na hulajnogach.
Ponadto być może uda Ci się poznać piękną Hiszpankę, opalającą nagi tyłek, zasłaniając się przy tym flagą katalońską( tylko do tego im służy bowiem), flaga!
Możesz też chodzić do klubów, nieopodal plaż, piękni opaleni mężczyźni w okularach, z uśmiechem wręczą Ci zaproszenie, przyjmuj śmiało.
Zwiedzając nawet natkniesz się być może przypadkiem na pana, który zaproponuje Ci narkotyki, jak wolisz.
Ludzie tam są sympatyczni dość, tu jakaś starsza pani będzie próbowała Cię uchronić od pszczoły, ponieważ tam piekielnie się tego boją.
Mam wrażenie, że tam nikt nie ma zmartwień, przynajmniej ja zapomniałam o nich na ten piekielny tydzień.
Wystarczy Ci tylko kapelusz, okulary oraz butelka wody, reszta fraszka. Zaufaj mi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

karokrakow  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Wrz 2013

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-02-15, 12:41   

Myślę, że DeSade ma racje - Barcelona to niezły pomysł. Generalnie Hiszpania wydaje mi się pod wieloma względami tańsza niż Francja, co prawda ja byłam na kempingach (objazdówka przez Włochy, Francję do Hiszpanii), ale jeśli chodzi o ludzi i koszty podróży (loty do Barcelony też są dość tanie) to na pewno warto tam pojechać. Niestety, z racji tego że spędziłam tam wakacje pod namiotem, ciężko jest mi ci coś doradzić w kwestii poszukiwań odpowiedniego noclegu.
Wybierając się natomiast w inne zakątki Europy szukałam ogłoszeń w internecie - jakieś zbiorcze stronki, na których można było wynająć apartament i zawsze udało się coś ciekawego znaleźć.
 

suselka007  

User



Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Bytom

   

Wys³any: 2015-02-23, 09:59   

Noclegów możesz spokojnie szukać przez BookApart, to jedna z lepszych wyszukiwarek, ja z niej korzystam dość często :)
_________________
Kiedyś kupię nóż...
 

famed  

User


ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 37

Do³±czy³: 04 Mar 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-03-04, 09:23   

Last minute, czasami da się trafić naprawdę korzystną ofertę, jednak trzeba być zawsze przygotowanym ;p
 

bossik  

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-03-18, 12:35   

Sporo osób korzysta z lastów ale sporo też korzysta z first minute. Moi znajomi jak tylko pojawia się "Latozajawka" czyli coś w połowie listopada to od razu rezerwują wczasy na przyszły rok. Zawsze można coś zaoszczędzić a jak coś się wydarzy to spokojnie można zmienić termin a nawet kierunek. Czasem bardziej opłaca się wyjechać za granicę niż nad nasze morze czy góry.
 

Adrienka  

User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Kwi 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-04-14, 18:13   

Czasem można nieźle tam trafić :p
_________________
Najpotężniejszy jest ten, kto panuje nad sobą.
 

zu_za

User



Do³±czy³: 21 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-24, 12:13   

Albo możesz skorzystać z lastów albo z wcześniejszej rezerwacji. Najczęściej jak się wcześniej zaklepie kwaterę to jest taniej :)
Albo możesz zostać w kraju i skorzystać np. z wakacji w gospodarstwie agroturystycznym. Tutaj polecam http://agro13.eu/ . Całkiem sympatycznie się prezentują.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-04-27, 21:07   

jaszczur, z itaki mi wpadła w oko wycieczka do rosji z no limits. gdzieś w 2010 roku byłem w Omsku, chętnie zwiedziłbym Rosję raz jeszcze. piękny kraj.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Piwonia

Wymiatacz


Do³±czy³: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-04-29, 14:17   

jaszczur napisa³/a:

Prawdę mówiąc mam pewne wątpliwości co do wyjazdu do Rosji, podobnie jak na Ukrainę. A gdzie jeszcze można pojechać, na coś właśnie w takim klimacie?



Tzn chodzi Ci o zabytki i kulturÄ™ wschodniej Europy ?
 

drok

User


Do³±czy³: 21 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-21, 12:41   

Na szrotach ;D
 

GrzesRob  

User


Do³±czy³: 21 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-21, 12:45   

My uwielbiamy spędzać wakacje na wyjazdach objazdowych. Poniewież w ten sposób w przeciągu krótkiego czasu można wiele zobaczyć i zwiedzić. Zawsze kupujemy bilety z tej samej strony, a organizowane przez nich wyjazdy są super. :-) :-)
 

justinez  

User



Do³±czy³a: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2015-05-22, 15:34   

Możesz sprobować zamawiac na platformach turystycznych skupiających zarówno hotele, jak i przeloty (takie all in one). Ja sprawdziłam juz traveloppa.com i wyszłam na tym dobrze.
_________________
¯yj i pozwól innym żyć
 

JadziaN  

User


Do³±czy³a: 24 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-24, 13:02   

Ja zawsze swoje wakacje kupuję na jednej stronie biletka.pl i nie zamieniłabym ich na żadne biuro podróży.
 

marta90  

User

majówka


ImiÄ™: Marta

Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Maj 2015

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2015-05-25, 12:33   

Mam zawsze jakiś problem ze znajdowaniem takich ofert. W tamtym roku na przedłużoną majówkę pojechaliśmy na Cypr ze znajomymi. Wszystko załątwialiśmy sami i wyszło całkiem fajnie. Tylko takie rozwiązanie jest dobre jak jechaliśmy większą grupą osób. Teraz chcielibyśmy pojechać tylko we dwoje i zastanawiamy się nad jakąś naprawdę tanią opcją. Może ktoś tutaj mógłby coś doradzić
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com