Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Michu_Czarny  

Stały User

o piwnych oczach :D



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-07, 11:04   

1. Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Porządek odświętnie ;) , walają się akcesoria treningowe :-D
2. Jakie macie kolory ścian?
¯ółte ściany, niebieski sufit :hyhy:
3. Co siÄ™ w nim znajduje?
£óżko, biurko, 2 szafy, komoda, mała szafka, dywan, komputer i wszystkie moje rzeczy ;D
4.Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nich sami?
sam :hyhy:
5.Macie duży czy mały pokój?
Mi wystarcza ale na większy bym nie narzekał :-)
_________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-07, 11:52   

1. Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Trochę nieużywanych rzeczy po kątach, ale ogólnie jest spoko.
2. Jakie macie kolory ścian?
Jasno-zielony
3. Co siÄ™ w nim znajduje?
£óżko, biurko, szafa, mała szafka, dywan, komputer i większość potrzebnych mi rzeczy
4.Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nich sami?
Sam
5.Macie duży czy mały pokój?
Mały
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Atlus

User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Lut 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-08, 00:14   

1 .
Syf jak cholera
2.
obite i obdrapane białe
3.
Akwarium biurko 2 kolumny 200W i 2 80W szklany stolik Biurko z starym komputerem i z regałem z książkami (nie moimi ojca ) Duża szafa z przesuwnym lustrem małe łóżko i netbook
4 .
Sam rodzeństwa nie posiadam
5.
20 x 30 m2
_________________
Tylko się za****ć.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2010-02-08, 08:44   

Atlus napisa³/a:

20 x 30 m2

:mrgreen:



ja mam duży pokój, bajzel w myśł zasady "podłoga to najniższa półka w pokoju a krzesło to doskonała szafa na ubrania". jest kanapa która rozłożona robi mi za łóżko, trocę szaf, szafek, półek, szklany stół i 4 krzesła, klatka ze szczurami, stolik z laptopem, sporo książek, duże okno i parapet zawalony gazetami i pudełkami z korespondencją.
ściany wytapetowane na kremowy kolor z jakimś dziwnym motywem, dwa rysunki w antyramach i olbrzymi plakat koncertu Radiohead z sierpnia 2009.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 11:33   

Mój pokój jest na planie prostokąta, czyli dosyć długi, ale wąski. Początkowo ściany były białe, potem granatowe, aktualnie w kolorze rzymskiego poranku i fioletu. Duży, żółty żyrandol kula. Na podłodze mały dywanik o owalnym kształcie w nieregularne wzory. Mam tu tradycyjny zestaw mebli: szafa, szafka na telewizor (bez telewizora) i słupek na ubrania. W toku dorastania i zwiększania się ilości moich książek rodzice musieli kupić mi dodatkową półkę na książki. Mam też dosyć duże rozkładane łóżko, które ma niewiele mniej lat niż ja. Przy oknie stoi biurko, które teraz służy tylko jako miejsce dla laptopa. Część ścian pokrywają różne ciekawe wycinki. Jedna ze ścian poświęcona na szaliki Jagi, a drzwi oklejone kalendarzami Jagi. W pokoju uznaję tylko praktyczne rzeczy, żadnych bibelotów do ozdoby.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 12:43   

Mój pokój, hmm, nie jest ani duży, ani mały, taki akurat, nie zamieniłabym go na żaden inny. ¦ciany są (teoretycznie)czerwono-beżowo-brązowe. Mam duże biurko zawalone książkami, płytami, kosmetykami, zdjęciami, pluszakami i innymi duperelami. Hmm, telewizor, wieża, szafa, łóżko, okno, drzwi, normalnie. Stolik, który służy jako wszystko i nic, na środku pokoju mam mały dywanik. Na ścianach duże plakaty Jacksona, no i to tyle. Staram się utrzymywać w nim porządek, co niestety nie zawsze się udaje.

Martina napisa³/a:

krzesło to doskonała szafa na ubrania

Tak, też tak mam :-P Aha! No i oczywiście pokoju z nikim nie dzielę.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-02-08, 14:35   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?


Ma rozdwojenie jaźni. Moja połowa jest w kwiatkach i flakonikach z perfumami. Część siostry zdobi gigantyczny plakat Dragon Age oraz Wiedźmina, a także ołtarzyk Stephena Kinga. Na głównej ścianie jest półka, na której stoi Biblia, uf, jedno nas łączy, na samym środku ;) .

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?


Beżowe, wszystko jest w beżu lub brązie.

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?


dwa łóżka długie biurko dla dwóch osób, komputer, mały telewizor, wiadomo szafki i półki oraz porozrzucane na ziemi papiery, ubrania siostry gdzieś pod oknem, jakieś resztki śniadania, bibeloty, masa słowników z niemieckiego oraz książek o socjologii siostry...

Cytat:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?


Mieszkam w tym królestwie z młodszą siostrą ;)

Cytat:

Macie duży czy mały pokój?


¦redni, ale z tych "mniejszych" średnich ;) idealny raczej dla jednej osoby. w 2011 się wyprowadzam, siostra już odlicza dni do tej chwili ;)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-08, 15:37   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?

dosc duzy. teraz idealnie posprzatane.

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?

czerwone

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?

jasne meble, szafa itp, fotel, łóżko - kanapa, stolik na nim wieża, biurko z komputerem i mnostwo pamiatkowych i sentymentalnych rzeczy, pełno zdjec itp. i tv

Cytat:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?

sama.

Cytat:

Macie duży czy mały pokój?

raczej duzy
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2010-02-08, 15:41   

Drewniane ściany układające się w /\ bo mieszkam na strychu tak jakby.
Ciemno, powietrze trochę mętne. Na środku duże łóżko z położoną chaotycznie pościelą, trudno odróżnić prześcieradło od kołdry.
Jedno małe okno, właściwie lufcik. Na podłodze czarne bojówki, czarne podkoszulki skarpetki i majtki. Do tego kilka magazynów 'Gitarzysty'. No i oczywiście na łóżku leży akustyk, z boku łóżka wzmacniacz a na stojaku elektryk
_________________
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-02-08, 16:15   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?



W miarę duży,kwadratowy z wydzieloną częścią na garderobę-jest oddzielona ścianą.

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?



Zielone i taka złamana biel+1 ściana żółta

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?



W garderobie cała ściana z szafkami,duża komoda z szufladami i otwarta ''szafa'' z powieszonymi rzeczami.
Oprócz tego kilka regałów z książkami+małe regaliki przy łóżku,2 biurka-na komputer i do ''pracy'',łóżko,krzesło,fotel,tablica korkowa,masa,masa świeczek i dużo innych rzeczy.

Cytat:


Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?



Sama na szczęście.


Cytat:

Macie duży czy mały pokój?



Widziałam większe,ale i dużo mniejszych,więc raczej średni. :-D
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2010-02-08, 22:31   

Mój pokój. ma 4 sciany każda w innym kolorze: żółta, niebieska,zielona, biała z kolorowym grafiti, na jednej ze ścian wisi duża fotografia (przyszłej żony :)) po za tym w pokoju mam duże akwarium morskie, duży tv + kino domowe, duże łóżko. regał z terrariami, osobne duże terrarium na węża (boa). na podłodze mam dębowy parkiet. oczywiście pokój mam sam :)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

cameel94  

Stały User

niepokorny



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: bior± siê dzieci?

   

Wys³any: 2010-02-12, 00:13   

mój pokój też ma o dziwo 4 sciany (czy to aby nie dziwne? xD)

jedna jest żółta, pozostałe fioletowe
wszędzie dookoła wiszą plakaty z NYC ;p
I love NYC :-D

poza tym stoją sobie meble, ostatnio trafiło sie nawet jakies TV :hyhy:

z rodzeństwem nie dzielę, nie posiadam

pokój taki średni, nie za duży, nie za mały, rzekłbym w sam raz (chociaż tak naprawdę to mógłby być trochę większy, gdyż dojście do biurka wiąże się z lawirowaniem po fotelach, ale dobra, przynajmniej jest fajnie ;) )
_________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-02-12, 00:24   

W sumie mógłbym opisać całe mieszkanie jako moje, ale zakładając, że "moim pokojem" nazwiemy ten gdzie spędzam najwięcej czasu (czyli śpię) to: prostokątny w wymiarach 4m na 7m (mniej więcej), wytapetowany na pomarańczowo-niebiesko, w skład niego wchodzą również duża szafa, biurko, duża i dwie małe półki, komputer, 2 fotele, łóżko.
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-02-12, 00:26   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?


ma 9 ścian, w tym jedną mocno pod kątem (w tym miejscu jest dach) pod którą mam łóżko i ilekroć ktoś znajomy mnie odwiedza to się dziwi jakim cudem nie walę głową o tą ściane.

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?


żółto-niebieskie.

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?


pare większych mebli na ciuchy, biUrko, łóżko, dwa duże fotele, stolik z terrarium, na ścianie dwie półki zrobione z blatów (od deskorolek), miejsce na gitarę. oprócz tego mam wyjście na duży balkon, na który wychodzi też pokój brata.

Cytat:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?


sama.

Cytat:

Macie duży czy mały pokój?


raczej średni.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-02-12, 18:55   Re: Wasz pokój

Lena_no napisa³/a:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?



Według mnie mam taki zwyczajny, normalny pokój. ¦ciany mam wytapetowane-2 są koloru bordowego 2 inne zielonego(pomimo, że ta mieszanka może wydawać się dość dziwna pokój jest naprawdę przytulny) Do tego mam jasno-brązowe meble, czerwono-czarną kanapę, biały żyrandol-taka papierowa kula, grafitowy fotel, parę ramek z zdjęciami, jakieś pierdółki na szafkach i do tego beżowo-brązowy dywan a no i jeszcze białe firanki i telewizor. Taka mieszanka barw aczkolwiek mi się nawet podoba. ¦pię w nim sama i mam to szczęście, że nie muszę go z nikim dzielić. Jest taki średni, w sam raz jak dla mnie. ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com