Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eMeF  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 14 Kwi 2009

Sk±d: ¿e znowu

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:17   Re: Wasz pokój

Lena_no napisa³/a:


1.Jakie macie kolory ścian?
2.Co siÄ™ w nich znajduje?
3.Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
4.Macie duży czy mały pokój?



1) 2 ściany są zielone a 2 białe ale mam zamiar to zmienić .
2) Biurko , rozkładany fotel , szafa, regały i 3 rowery ^^
3) Z nikim go nie dziele
4) taki średni xD powiedziałabym w sam raz :mrgreen:
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-06-29, 20:19   Re: Wasz pokój

Lena_no napisa³/a:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?



2 żółte, 2 pomarańczowe
biurko, komputer, meble, łóżku, szafa - standard ;p
samotnie :D
malutki dosyć ;-)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

anuchh  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 13 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 22:27   

mam dwie ściany w paski: pomarańczowy, czerwony, różowy, zółty a na tej tapecie jeszcze wycinki z innej tapet, gdzie są kwiatki, jakieś maki, czy coś:P na pozostałych dwóch ścianach jest cała pomarańczowa tapeta a na górze przy samym suficie jest przyklejony taki pasek z kwiatkami takimi samymi jak na dwóch pozostałych ścianach :P pomarańczowe łóżko, szafa, komoda, szafka, biurko i duży kwiat w rogu :) na biurku komputer a na komodzie telewizor i zdjecia :D i wieczny bałagan. Pokój jest raczej niewielki, ale miezkam w nim sama i jak dla mnie jest w sam raz :) kiedyś moge wstawić zdjęcia, ale narazie mi się aparat popsuł :| no to chyba tyle. cYa ;D
_________________
Młodość już taka jest, sama ustala granice wytrzymałości, nie pytając, czy ciało to zniesie.
 

Damian19L

User


Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-29, 23:38   

ja mam czerwono zielono żółty pokój w tym pierwsza ściana czerwona łóżko przy niej małżeńskie , po bokach dwie lampki nocne na suficie telewizor lcd 32"
z prawej strony mój kochany sprzęt dj , Mikser: Pioneer DJM 800 , odtwarzacze: Pioneer CDJ 1000mk3 , EUROLITE sterownik DMX 192 , komputer i dwa monitory pod drugiej stronie mały stoliczek .
w zdłoz łóżka mojego telewizor 47" koło tv Kolumny estradowe 700W OMNITRONIC TX dwa , STROBOSKOP ,Wytwornica dymu i Efekt Flower LED DMF-4 RGB i tyle i pies goniący :) mój czaruś :P
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 12:24   

¦ciany pomarańczowe. Po prawo od drzwi: biurko z kompem, meble. Na wprost od drzwi: telewizor i fotele, na lewo: łóżko i duże okno. Pokój 4,70x5. Z nikim go nie dziele.

Ps. zółty dywan
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-06-30, 13:15   

Pokój mam bardzo duży, zdecydowanie za duży jak dla mnie, ciężko go odpowiednio zagospodarować. Jest na poddaszu, dwie ściany żółte - jedną jaśniejszą, drugą ciemniejszą i dwie zielone, ale planuje malowanie pod koniec wakacji. ¦cianę, która jest na przeciw skośnego dachu obkleiłam różnymi zdjęciami, pocztówkami, etc. Przy oknie stoi biurko i do niego równolegle szafa. Poza tym panuje bałagan.;DD
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-30, 13:24   

Pokój na poddasz. Z nikim go nie dzielę. Kolor ścian wrzosowy, skos lekko jaśniejszy od pozostałych ścian. Na przeciwko drzwi do pokoju drzwi na balkon, obok biurko. Po lewo meble, jasne. po prawo dwa fotele i ława. Dalej pod skosem łóżko. Pokój jest spory, może nawet za duży na mnie samą.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Fretkaxd  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 15:31   

Mój pokój jest nudny... Kwadratowy.
¦ciany koloru pistacjowego, panele podłogowe, dywan jajowaty koloru beżowego(?) ze szlaczkami w różnych kolorach. na jednej ścianie łóżko (ohydne), nad nim tablica korkowa. Na ścianie naprzeciwko meblościanka (akurat ona bardzo mi się podoba, bo jest nowa i wybrałam sama pod swój gust ). No i na jednej ścianie okno, a naprzeciwko drzwi. A i jeszcze koło łóżka klatka z chomikiem.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 16:44   

pokój mam mały, niebieski, tv, kino domowe, łóżko, szafa.. chciałem lodówkę wpakowac ale mama sie nie zgodziła :-D
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Ilonq1993

Wymiatacz


Do³±czy³: 12 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-30, 18:34   

No to tak pokój mam tylko dla siebie.. ściany mam w koloże eukaliptusa do tego dwukolorowe dosyć orginalne meble.. Mam wieże, laptopa, moje ulubione krzesło bujane, rowerek. Pokój średniej wielkości z dużym balkonem :)
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 12:35   

Cytat:

koloże


mwhahaha. koloże to jakaś nowa odmiana psa?

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?


ad1. bałagan.
ad2. dwie przeciwległe jasny żółty, dwie przeciwległe jasny pomarańcz podchodzący pod morelkę, skos- taki żółtkowaty żółty.
ad3. w ścianach? czy w pokoju?
ad4. nie, śpię sama.
ad5. raczej mniejszy jakieÅ› 3,5x4/4,5 a do tego skos.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Haelfte  

Mega wymiatacz

Alles Gut !



ImiÄ™: Filip

Wiek: 30

Do³±czy³: 15 Sty 2009

Sk±d: Katowice!

   

Wys³any: 2009-07-01, 16:32   

Jak ma wyglądać? normalnie ,jak każdy pokój...

zielono-biało-czarne

ciemno brązowe drzwi, biurko z laptopem i drukarką, tv i konsola, plakat, szafa, sprzęt grający ..chyba tyle

śpię sam, a nie... koło łożka śpi mój pies :mrgreen:

dosyć duży koło 6/6,5 x 7,5...
_________________
"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 20:22   

telewizor , wieża , drukarka , skaner , komputer , biurko , łóżko , szafa , regał , plakaty na ścianach , jakieś zdjęcie w ramce , szafka nocna , buty na środku pokoju obok nich z 10 gazet młodzieżowych , na ziemi również pudełko po shake z Mc's , na biurku papierki po dropsach i pusta butelka po Nestea , a i nie pościelone łóżko.

syf. :mrgreen:
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-07-01, 20:25   

kremowo-biszkoptowe ściany ;D
hm więc tak: biurko z komputerem, telewizor, szafka, łóżko, regał, plakaty, książki, oknoo, fotel obrotowy, dywan i kwiatki na parapecie. (;
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-07-01, 20:29   

¦ciany jasno pomarańczowe, biurko w prawym rogu, stylowe okno, duża wisząca półka na biurkiem na niej TV, kufle z piwa, pozłacany zegar. Na podłodze panele na środku stylowy dywan na nim ława ze stylowego drewna. Pod ścianą łóżko, obok drzwi szafa wysoka na 3 metry. Na biurku monitor z komputera, użadzenie wielofunkcyjne HP, lampka, statyw na długopisy w kształcie kobiety. A w biurku pełno marihuany :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com