Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-11, 02:56   

totill napisa³/a:

O, zawsze chciałam mieć granatowe ściany!


Wierz mi, nic fajnego. Mieszkam teraz w pokoju, który ma granatowo-turkusowe ściany i na domiar złego, podłogę w podobnym kolorze i mam już serdecznie dość tej barwy. Ociepliłam go jak mogłam swoim puchatym, różowym kocem, ładną, fioletową pościelą (ogólnie z łóżka jestem mega dumna :-D ), ramkami na zdjęcia w tych kolorach, powiesiłam jakieś rzeczy na ścianach i jest lepiej, ale chyba nigdy nie przekonam się do takich chłodnych barw w mieszkaniu. Meble na szczęście są jasne, więc trochę to równoważą. Za to świetny klimat jest wieczorami, takie ciemne pokoje oświetlone punktowym, ciepłym światłem są bardzo, bardzo przytulne.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-11, 15:51   

przyznam, wieczorami jak mam fajną lampkę albo świeczkę to jest bardzo spoko, ale dla mnie ten pokój zwyczajnie jest zbyt ciemny, próbuję znaleźć coś w szafie - nie mogę, biorę latarkę, no ej :| któregoś dnia może zrobię zdjęcia i wstawię.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

tigersuit  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lilia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-11, 22:53   

Ja to jeszcze zaprowadzam zmiany w swoim pokoju. Dopóki nie doczekam się nowej szafy, włochatego dywanu i szarych ścian, dopóty nie będę z niego w 100% zadowolona. Ale mimo wszystko lubię ten mój kąt, zawsze przyjemnie mi się w nim spędza czas, zwłaszcza wieczorem. ^-^
_________________
"Stworzyłem wszechświat, ale proszę, nie wiń mnie za to. Bolał mnie brzuch."
 

gift  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Wrz 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 20:57   

w moim najważniejsze jest żeby muza dobrze grała:)
 

zustine

Stały User



Wiek: 27

Do³±czy³: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 21:36   Re: Wasz pokój

Lena_no napisa³/a:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?
Jakie macie kolory ścian?
Co siÄ™ w nich znajduje?
Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?
Macie duży czy mały pokój?




Mam dwie ściany lawendowe i dwie ciemno fioletowe. Jestem jedynaczką ;>
W pokoju mam hmm szafę, biurko, łóżko, 2 gitarki, papuge, okno, krzesło więcej grzechów nie pamiętam.
Myślę, że mój pokój jest wystarczający dla mnie, chociaż nie obraziłabym się gdybym mogła tam wepchać jeszcze perkusję :mrgreen:
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-03, 21:50   

sciany w pokoju mam czerwone,ten razacy kolor lagodza bialo-czarne meble. do swojej dyspozycji mam cale 20m kw wiec moglam sobie pozwolic na wstawienie 2 komod, 4 drzwiowej garderoby,biorka, lozka z nocnym stoliczkiem oraz stolika kawowego z dwoma fotelami. sciany zdobia korkowe tablice,przy oknach wisza ciezkie lososiowe zaslony w zloty wzor. zawsze w moim pokoju panuje lad i porzadek dzieku ktoremu jest milo i przytulnie. calego efektu dopelniaja swiece i wazon z suszonymi rozami
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

Sherlotka  

User

Czapka Holmesa



Imię: Baśka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 11 Sty 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-01-11, 20:06   

Jestem jedynaczką. Mój pokój jest malutki, ściany ma pomarańczowo-zielone. Mnóstwo półek, które dosłownie walą się pod ciężarem książek. Duża szara szafa, zielony tapczanik, kręcona półka na płyty. Biurko narożne, a na nim komputer. Bałagan? Straszny :wstyd:
_________________
I've always assumed that love is a dangerous disadvantage. Thank you for the final proof.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2013-01-15, 17:12   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?


Mnie odpowiada, ale muszę zadbać jeszcze o gęstość na ścianach, bo mam tylko 3 obrazy i jakąś okropną tablicę korkową, której prawie nie widać, bo jest zawalona jakimiś pierdołami, obrazkami etc.

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?


3 ściany to soczysta zieleń, z pionowymi, nieregularnymi żółto-pomarańczowymi pasami, czwarta jest także pomarańczowo-żółta, ale niezupełnie w sumie...

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?


£óżko, komoda, komputer, dywan włochacz, masa książek etc...

Cytat:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?


Sama!!!

Cytat:

Macie mały, czy duży pokój?


Raczej średni.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-01-15, 18:06   

Cytat:

Jak wyglÄ…dajÄ… wasze pokoje?


Jak dla mnie, to mi się nie podoba. Jednym słowem - brzydki.

Cytat:

Jakie macie kolory ścian?


¯ółte :\ w tym kilka plakatów (4 z Eminemem, 2 z Black Eyed Peas, po jednym z Linkin Park, Dr. House'a, Battlefield 3 i Batman: Arkham City)

Cytat:

Co siÄ™ w nich znajduje?


łóżko, komputer, biurko, regał, dwie szafy, mały dywan pod fotelem (bo mam krzywą podłogę)

Cytat:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?


Wcześniej dzieliłem z siostrą, teraz mam pokój dla siebie.
[quote=]Macie duży czy mały pokój? [/quote]
Taki średni.
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-01-16, 16:52   

Jak w nim posprzątam, to nawet nie jest źle. Grejpfrutowe ściany, białe meble, a cała reszta brązowo-złota albo czerwona. Mam w nim ściankę ułożoną z opakowań po papierosach, na której stoi ołtarzyk Briana Molko, a między pudełeczkami powciskane są różne rzeczy, jak np. zdjęcia czy rysunki. Kiedyś zgromadzę w nim ogrom plakatów, ale póki co, na ścianie wisi tylko obrazek z Jimem Morrisonem.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Carey  

User



ImiÄ™: Carey

Do³±czy³a: 18 Cze 2012

   

Wys³any: 2013-01-16, 21:30   

Ja bardzo lubię mój pokój i to nawet bardzo .
Mam białe ściany , czarne meble na jednej ze ścian mam napisane czarnym sprayem : " Green Day " i odbite od szablonów głowy członków zespołu . Jeden kąt zdobi moja gitara elektryczna na stojaku .
_________________
Over and over, again and again...
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-01-18, 19:45   

Ja też lubię swój pokój chociaż nie jest jakiś specjalny. Jest dość mały (gdzieś 4x4m, może troszkę więcej), ale przez to przytulny. ¦ciany mają jasnobrzoskwiniowy kolor, ale trzeba będzie niedługo pomalować, bo są ślady po plakatach (głupota nastolatki ;d). Wyposażenie - nic specjalnego - kanapa, komoda, biurko z komputerem i półki. Nawet ubrań nie trzymam w swoim pokoju, bo by się nie zmieściły.
 

Khair Udin  

Hiper wymiatacz

Umm Mashakeel



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 21 Lis 2012

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2013-01-19, 17:11   

¦ciany wiśniowe, sufit bialy, dywan fioletowy taki puchaty, rozkładane łóżko, komputer, radio, telewizor, stolik, tablica na ścianie (korkowa) a na niej tablice rejestracyjne i plakaty, na biórku flaga Egiptu, wyżej półka z książkami, książek jest chyba z milion, lektury szkolne, słowniki, encyklopedie biologiczne; historyczne... No i szafa z ciuchami, druga szafa z ciuchami i kosmetykami, na niej fotografie. na drugiej szafce stoi TV i radio.
_________________
Szare niebo pełne ludzkich dusz. Chyba chciałabym być tam już...



 

Nieperfekcyjna  

Stały User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Kwi 2013

   

Wys³any: 2013-04-14, 20:08   

Lena_no napisa³/a:

Jakie macie kolory ścian?


¦ciany mam w kolorze tabasco i fototapeta

Lena_no napisa³/a:

Co siÄ™ w nich znajduje?


Duże łóżko, biurko, komodę wiklinową, meblościankę, stolik z tv, kolekcja moich misiaków, antyramy fotel bujany szafa.

Lena_no napisa³/a:

Dzielicie je z rodzeństwem czy śpicie w nim sami?


Z Borysem, moim psem :-D

Lena_no napisa³/a:

Macie duży czy mały pokój?


Raczej duży :P
_________________
Mówisz, że kochasz deszcz, ale chowasz się pod parasolem gdy pada. Mówisz, że kochasz słońce, ale szukasz cienia by skryć się w nim gdy świeci. Mówisz, że kochasz wiatr, ale zamykasz okno gdy wieje. Dlatego się boje gdy mówisz, że mnie kochasz...
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-04-14, 20:46   

Lena_no napisa³/a:

Jakie macie kolory ścian?


Ostatnio miałem zmieniany kolor ścian - z ohydnego żółtego, na trochę bardziej przyjemniejszy brąz/fiolet/szary. Wschodnia i zachodnia ściana jest jaśniejsza, taka szaro-kremowa, północna i południowa teraz wygląda jak fioletowa, ale teoretycznie jest brązowa. Pewnie to przez to światło
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com