Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2009-10-16, 20:25

Autor

Wiadomo¶æ

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 20:15   

GrEjPfruT napisa³/a:

tyle słów a brak odpowiedzi



dobrze a wiec odpowiem

w wieku 5 lat chcialem pracowac w cyrku
w podstawowce byl okres policjantkow,strazakow ogolnie bohaterow i pokemonow bo tez kiedys chcialem nim zostac ale tym ptakiem(baterflajem chyba),moj kolega mi odebrał pikaczu
w gimnazjum był okres stomatologii ale chemia....
i bardzo długii okres myslenia nad filologia,ale jak mialem pomyslec ze mam zostac nauczycielem to mnie szlak mial trafic(choc duzo wolnego)
i ostatni rok to czas geodezji i architektury i wiem ze jak nie jedno to drugie jak nie drugie to pierwsze
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-16, 20:16   

Taki temat na bank istnieje, ale niech wam będzie.

Zawsze chciałam być ginekologiem-położnikiem. Odbierać porody, być przy narodzinach nowego życia. Chodzić w białym fartuchu, ze słuchawkami na szyi i uśmiechać się do pacjentów, przekazywać im dobre wieści. Jednak mam za słaby charakter do takiego zawodu. Dlatego zostaję jakimś tam architektem czegoś tam i będę zarabiać duże pieniądze.;p Albo fizjoterapeutą, ewentualnie dietetykiem. W ostateczności mogę być inżynierem czegoś tam.;p
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-16, 20:24   

Mihihih napisa³/a:

Taki temat na bank istnieje, ale niech wam będzie.



Ja sobie poszukałem.

http://www.e-mlodzi.com/w...ghlight=zaw%F3d
http://www.e-mlodzi.com/o...,150.htm#183070
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com