Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LifeWithCocaine  

User

200% z życia...


Imię: Rafał

Do³±czy³: 06 Cze 2011

Sk±d: Dwór w Soplicowie

   

Wys³any: 2011-06-06, 22:22   

Cytat:

czyli jakich?



Jest to miasto które każdy polak powinien zobaczyć ze względu na wartość historyczną. Kolejną atrakcją jest dolina rzeki Soły jak i Wisły która obfituje pięknymi krajobrazami. Jeśli ktoś jednak poszukuje bardziej wyszukanych rozrywek to miasto rozwija się bardzo prężnie na tej płaszczyźnie, można tutaj naprawdę dobrze się zabawić w jakiejś dyskotece. ;)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-06-07, 13:19   

ElblÄ…g.
Nie potrafię obiektywnie ocenić miejsca skąd pochodzę. Przede wszystkim to tu mieści się mój rodzinny dom. Okolice, które darzę niezwykłym sentymentem ze względu na wspomnienia wydarzeń, ludzi. Obraz tego miasta jest tak silnie utrwalony w mojej pamięci, że z trudem przychodzi mi akceptacja zmian, które zachodzą w jego granicach.

Jaworzno.
Ciężko mi w ogóle użyć określenia "Wasza miejscowość". Przeprowadziłam się do niego z Katowic, by zamieszkać z Narzeczonym. Nie zdążyłam w pełni poznać, ale niezwykle cenię sobie spokój tego miasteczka, a także jego stały rozwój. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2011-06-07, 13:28   

Bytom.
Nie lubię. Jest zbyt zatłoczone, ludzie są często bardzo nieprzyjemni, nie sposób o coś spytać, bo od razu piorunują wzrokiem.
Poza tym nieustanne przebudowy, hałas...
Trochę boli mnie fakt, że mamy tu tyle miejsc, które mogły by być naprawdę ładne, a po prostu brakuje pieniędzy i wszystkie zabytkowe kamieniczki popadają w ruinę.
I do tego ta Agora ni z gruszki ni z pietruszki.

Jaworzno.
Sezonowo pomieszkuję tam, ale mam nadzieję przeprowadzić się na stałe. Zieleń, spokój... kocham tam być. Mam mnóstwo pozytywnych wspomnień z każdym zaułkiem, znam to miasto lepiej jak swoje własne.
Uwielbiam biegać po lesie wcześnie rano, kiedy jeszcze wszyscy śpią. Tylko pod wieczór trochę strach, odkąd dziki się pojawiły.
Jak już skończą wszelkie rozkopki, dojdą do ładu z rondem, będę kochać jeszcze bardziej.
_________________
meow
 

Maten  

Stały User

Rock'n'Roll



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Cze 2011

Sk±d: Okolice £odzi

   

Wys³any: 2011-07-01, 22:38   

Zamość(to nie jest to duże miasto)

Mała wioska miłą przyjemna nawet mamy wlasny sklep i zalew jak na wieś to git :), no i oczywiscie bliski melanż z przyjaciółmi ;]
_________________
 

kompan  

User


ImiÄ™: Damian

Do³±czy³: 01 Lip 2011

Sk±d: Tomaszów Maz

   

Wys³any: 2011-07-01, 22:54   

Tomaszów Mazowiecki


Woj £ódzkie
 

Heartwork  

Mega wymiatacz

all right now



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 35

Do³±czy³: 29 Mar 2010

Sk±d: Wadowice

   

Wys³any: 2011-07-03, 17:19   

Wadowice
Jest to bardzo małe miasteczko w Małopolsce, leżące nieopodal Krakowa. W świadomości co poniektórych, zapewne zapisało się jako miasto papieskie, słynące z kremówek. Panuje tutaj drobnomieszczański klimat, który mam nadzieję że mi się zbytnio nie udziela. Jest za to bardzo bezpiecznie i trzeba mieć naprawdę wielkiego pecha, by zostać zaczepionym np.. Sporą zaletą miasta, jest jego dynamiczny rozwój (oczywiście wprost proporcjonalny do jego rozmiarów i zapotrzebowania), do którego przyczynia głównie zastrzyk turystyki, związany z kultem papieskim.
Mimo wszystko miasto jest jednak zbyt ciasne (przynajmniej w moim odczuciu - rezyduję w nim już 17lat). Praktycznie wszyscy się tu znają (no może nie tak jak na wsiach, ale trudno jest wyjść z domu gdziekolwiek i nie spotkać paru znajomych po drodze). Wielu ludzi, opuszcza Wadowice szukając dla siebie bardziej odpowiedniego miejsca.
W mieście jednak spędzam stosunkowo niewiele czasu, gdyż moja praca wymaga ode mnie częstych zmian lokalizacji:-) Już od jakiegoś czasu codziennie znajduję się w chociażby wyżej wymienionym Jaworznie.
 

Eleftheriou  

User

Greek Dream



ImiÄ™: Eleftherios

Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lip 2011

Sk±d: Warszawa/Athina

   

Wys³any: 2011-07-21, 21:33   

Ateny
Od urodzenia do 13. roku życia. Bardzo tłoczno, ale niezwykle klimatycznie. Na swoją dzielnicę nie narzekałem. Wrócę z pewnością.

Warszawa
Tu też nie mam powodów do narzekania, nie brakuje mi niczego, ani nie ma większych problemów ;)
_________________
...Ακούμπησε στον ώμο μου, ξεγέλασε το φόβο μου...
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-10, 18:39   

Jelenia Góra woj. Dolnośląskie

Jestem zadowolony :))
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

MrsChocolate  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 16 Sie 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-16, 19:23   

ja okolice Jeleniej Góry. Taka mała miejscowość, wieś. Nic się nie dzieje, raczej spokojnie tu jest. No, ale nie jest źle ;)
_________________
Nie ufam nikomu, kocham tylko tych, co na to zasłużyli.
 

karolinat  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 23 Maj 2011

Sk±d: Dolny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-17, 11:03   

Głogów - miasto nad Odrą w województwie dolnośląskim. Piękne zielone miasto nad rzeką Odra. Posiadamy różowo - wrzosowy most na rzece tzw Most Tolerancji, największe rondo w Polsce; bardzo dużo zabytków, trochę ruin.

Trochę więcej informacji : http://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82og%C3%B3w
_________________
¯yj każdym dniem, jakby miał być ostatnim, a nigdy nie zaznasz żalu.
 

lubiÄ™ deszcz  

Stały User

fotomaniak



Wiek: 34

Do³±czy³: 23 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2012-04-29, 19:05   "To jest moje miasto dlatego je ceniÄ™..."

No właśnie. Nawiązując do tytułu tematu. Za co kochacie swoje miejsce zamieszkania? Powodem tego są ciekawe miejsca, ludzie? Co byście polecili przyjezdnym? Ze swojego doświadczenia wiem, że są takie miejsca, o których nie ma ani słowa w informacjach turystycznych. Może są atrakcje, które potrafią powalić z nóg?

Czytanie informatorów ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wszystko jest podkoloryzowane... Lepiej o takich rzeczach usłyszeć o "tubylców".
Być może ktoś z nas kiedyś z tego skorzysta i wybierze się w dane miejsce na udany wypoczynek :)
_________________
Mazury Kocham!
 

skyler_  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 29 Kwi 2012

Sk±d: nigdzieb±d¼.

   

Wys³any: 2012-04-29, 19:56   

Ja swoje miasto lubię... Chyba za wygląd, wielkość. Za to, że jest w nim dość skwerków, za to, że jak chcę posiedzieć w ciszy, to mam gdzie pójść. Sama w sumie nie wiem. Chyba za wszystko.
 

lucky.  

User



ImiÄ™: daria (:

Do³±czy³a: 28 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-04-29, 20:32   

£ódź? Za co mogę ją lubić? Nie wiem. Jestem do niej przywiązana, po prostu. Dresy, pijacy i stare budynki - życie. Ale lubię to miasto, bo jest tu dużo parków. Gdzie się nie spojrzeć - park. I jest tu dużo zieleni. To moje miasto, kocham je takim jakie jest.
_________________
Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.
 

JustAnotherGuy  

Hiper wymiatacz

Pontifex Maximus


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 28

Do³±czy³: 11 Wrz 2011

Sk±d: Olsztyn

   

Wys³any: 2012-04-29, 21:18   

Olsztyn? Za jeziora, nad które można iść popływać latem i są to naprawdę niezłe okolice. Poza tym nie wiem, czy jest się czym więcej chwalić, prócz jezior i zielonych terenów, których jest całkiem sporo, bo zabytków wielu tutaj raczej nie ma. Reszta jest taka sama jak w innych miastach.
_________________
"When fire burns, is it at war? Is it in conflict? Or is it simply doing what it was created to do?"
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-04-30, 16:46   Re: "To jest moje miasto dlatego je ceniÄ™..."

lubię deszcz, następnym razem przed założeniem tematu skorzystaj z wyszukiwarki, scalam.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com