Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:38

Autor

Wiadomo¶æ

ziebajeba  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-12, 16:25   Wesele

Słuchajcie mam problem. 31 stycznia idę na wesele do kuzyna ale nie mam się w co ubrać. Chuda to ja nie jestem (rozmiar 42)ale jestem niska i to jest problem... Do tego jeszcze nie mam zbyt dużo funduszy (do 200zł)Doradzicie mi co mogę kupić? Albo gdzie?(mieszkam w okolicach Krakowa)Czekam :-* :-/
 

Kaatie  

User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 11 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-12, 16:29   

No to na pewno jakiś but na obcasie jeśli lubisz. Teraz są różne przeceny na buty na obcasie. I skoro piszesz, ze nie jestes za szczupła to najlepsza będzie spódnica (na pewno jakąś masz) i do tego kup sobie ładną kolorową bluzkę. Parę dodatków kolczyki itp. i będzie super! :-D
_________________
"Walcz o każdą chwilę, bo to one dają siłę :D"
 

ziebajeba  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 12 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-12, 16:31   

Myślisz, że to będzie dobre?? W sumie to na obcasach nigdy nie chodziłam, a teraz wolę nie ryzykować bo miałam kontuzję nogi. A bardziej chodziło mi o jakąś sukienkę... Nie jestem przyzwyczajona do spódnic bo mam same jeansowe a one trochę blokują ruchy :| Ale za radę dzięki :)
 

zagubiona91  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Gru 2008

Sk±d: City Angel :P

   

Wys³any: 2008-12-12, 16:59   

Ja Ci proponuję jaką dłuższą , nalepiej czerwoną sukienkę. Szkoda, że nie możesz nosić obcasów, bo to dodaje uroku i wyszczupla nogi :)
_________________
,,Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.''
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-12, 18:46   

http://www.stylistka.pl/m...sukni-do-figury
google nie bolÄ….
Niestety samej sukienki nikt Ci nie wybierze. Musisz poświęcić na to kilka dobrych popołudni.
 

Kacy  

Stały User

Kacy



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Gru 2008

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2008-12-31, 14:07   

w Konopiskach pod Częstochową jest ogromny wybór sukni i sukienek. Ludzie jeżdża tam z całego ¦ląska, ja sama tam kupowałam i jestem naprawdę zadowolona, bo kiecka nie była droga (niecałe 200 zł), a bardzo fajna.
 

kinga2881  

Stały User

Zapalara


ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-01, 16:45   

Kacy napisa³/a:

bo kiecka nie była droga (niecałe 200 zł)


Ja też mam niedługo wesele, ale kupiłam kiecke za 100zł około i w tym też problem polega, że Asia ma fundusze do 200zł, a przecież musi kupić buty itp.

Popatrz na wyprzedażach ;) A co do sukienki itp. to pare moich rad:
- kolor czarny wyszczupla ;)
- cieńcie pod biustem i dalej szeroka sukienka
- buty na obcasie nie skoro nigdy nie chodziłaś, możesz kupić takie baleriny z lekkim obcasikiem, ale leciutkim...
- na ramiona np. możesz jakieś bolerko
a ozdoby to jestem pewna, że coś sobie z swoich dobierzesz :) ;)
_________________
Skoro moje życie przelatuje mi przed oczami
Zastanawiam się, czy kiedykolwiek zobaczę jeszcze świt?
Za bardzo przyzwyczajona do mówienia 'żegnaj'
Ale jest już za późno, by podnieść wartość mojego życia
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-03, 17:55   

ja bym się ubrała na twoim miejscu w spodnie z wysokim stanem i do teg9o biała bluzka i czarna kamizelka .. ;d no buty na obcasie czarne najlepiej ze złotą ozdobom i złota bransoletka :hyhy:
 

monia  

Stały User



ImiÄ™: Sweet Girl:)

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 18:04   

Zastanów się w czym się lepiej czujesz i w czym ewentualnie super wyglądasz.Jeśli wstydzisz się swoich nóg wybrała bym spodnie czarne najlepiej.Do tego białą górę.Będzie elegancko ale i poważnie.No i będzie ci wygodnie.
 

Susane10001

User


Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-04, 16:18   

monia napisa³/a:

Jeśli wstydzisz się swoich nóg wybrała bym spodnie czarne najlepiej.Do tego białą górę



Zgadzam się z poprzedniczka w 50% spodnie owszem ale czy biała góra... nie będzie wyglądać zbyt szkolnie? Może zaszalej z jakimś kolorkiem? Jaki już tam lubisz:) Wkoncu to wesele a nie szkolna akademia :)
 

Zafascynowana  

User

-ka ale nie zwykła



Wiek: 30

Do³±czy³a: 04 Sty 2009

Sk±d: z kapusty ^^

   

Wys³any: 2009-01-04, 19:00   

Radziłabym Ci sukienke najlepiej bombkę do kolan i buty na nie wysokim opcasie myślę że w tym osoby niskie wyglądają najlepiej :).
_________________
Czerwone korale, czerwone niczym wino
Korale z polnej jarzębiny
I Å‚zy dziewczyny i wielkie Å‚zy
Z miasta płaszcz i korale me
On pochwalił i rzekł
¯e zemną zatańczyć chce
Jego dzins i mej bluzki biel
Zwarły się w tangu wnet
 

Mamba  

User

Szczęście.!


Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Sty 2009

Sk±d: Z brzucha mamy ;)

   

Wys³any: 2009-01-10, 16:58   

Zafascynowana [b]uważam, że bombka ją trochę pogrubi i jeszcze bardziej skróci optycznie ;/ odpadają na pewno róznego typu rybaczki... ktos wspominał o spodniach z wysokim stanem ;) jak najbardziej popieram tn pomysł dlatego, że wysoki stan zakrywa u osób pulchniejszych wszystkie niedoskonałości typu 'boczki' a wygląda się w nich na prawdę rewelacyjnie ;) są na topie ;D do tego... kupiłabym jakąś elegancką bluzkę.. może coś świecącego? ;) jeśli masz ładny biust to może być dekolt ;) do tego są teraz buty na koturne nie za wysokie ;) myśle, że na koturnie potrafiłabyś chodzić ;) a jak nie to jest teraz duży wybór butów i to w dodatku w przecenach ;) wystarczy zapytać sprzedawczyni a na pewno Ci coś doradzi ;) [/b]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com