Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2014-12-20, 12:49   

Ja mam brytyjską BMK 19. Lubie czasem ponap....
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Pasi  

Stały User



Doczya: 04 Sty 2015

Skd: Polska

   

Wysany: 2015-01-07, 21:52   

¯adne allegro, taki sprzęt kupuje się w porządnych sklepach. Musisz mieć potwierdzenie jakości i gwarancję. ile to jest kilka stówek? Jakiego sprzętu szukasz, sprężynówka, na CO2, długa krótka?
_________________
Nie powiem co myślę!
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



Imię: bartek

Wiek: 25

Doczy: 04 Sty 2015

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2015-02-18, 13:48   

szymonek88 napisa/a:

Czy ktoś tutaj strzela z wiatrówki do celu, tarczy itd? Ja ostatnio byłem na zawodach (ot przez przypadek) i tak mi się to spodobało, że chciałem trochę się w tym podszkolić. Jaką wiatrówkę do kilku stówek warto kupić? Może być ewentualnie używana... jakieą allegro czy coś. Jestem trochę zielony w tym zakresie.


¦wietna sprawa. co prawda, trzeba mieć 18 lat by kupić taki sprzęt ale by już uprawiać sport nie. polecam każdemu.

Pasi napisa/a:

¯adne allegro, taki sprzęt kupuje się w porządnych sklepach. Musisz mieć potwierdzenie jakości i gwarancję. ile to jest kilka stówek? Jakiego sprzętu szukasz, sprężynówka, na CO2, długa krótka?


oczywiście, ze tylko w renomowanych sklepach. Dobre są np. wiatrówki Crosman- Amerykańskie.
_________________
bla bla bla
 

Sławekk  

User



Doczy: 24 Lut 2015

Skd: Suwa³ki

   

Wysany: 2015-02-24, 11:57   

Na wakacjach kumpel zakupił Crosman Vantage Nitro Piston 4,5 mm z lunetą i przyznam, że nieziemsko się z niej strzelało. Dni nad jeziorem zleciały nie wiadomo kiedy :)
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



Imię: bartek

Wiek: 25

Doczy: 04 Sty 2015

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2015-03-06, 00:51   

no właśnie, fajny sprzęt. za ile?
_________________
bla bla bla
 

Pasi  

Stały User



Doczya: 04 Sty 2015

Skd: Polska

   

Wysany: 2015-11-05, 20:58   

To jest temat rzeka! Polecam poczytać! https://www.militaria.pl/..._sie_roznia.xml
_________________
Nie powiem co myślę!
 

TadzioNorek

User


Doczy: 28 Pa 2015

   

Wysany: 2015-11-10, 22:52   

Pasi napisa/a:

https://www.militaria.pl/porady/wiatrowki/czym_sie_roznia.xml



bardzo fajna sprawa, że poza sklepem mają też takie poradniki na wiele tematów, to bardzo pomocne bywa.
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



Imię: bartek

Wiek: 25

Doczy: 04 Sty 2015

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2015-12-10, 08:11   

TadzioNorek napisa/a:

Pasi napisa/a:

https://www.militaria.pl/porady/wiatrowki/czym_sie_roznia.xml



bardzo fajna sprawa, że poza sklepem mają też takie poradniki na wiele tematów, to bardzo pomocne bywa.


no póki samemu nie przyswoisz wiedzy to tak, później to możesz ich uczyć :)
_________________
bla bla bla
 

ahrik

Stały User


Doczy: 04 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-04, 11:34   

bimber napisa/a:

?wietna sprawa. co prawda, trzeba mieć 18 lat by kupić taki sprzęt ale by już uprawiać sport nie. polecam każdemu

.
a można kupić właśnie sobie gdzieś takie tarcze żeby postrzelać czy trzeba samemu robić ?


bimber napisa/a:

oczywiście, ze tylko w renomowanych sklepach. Dobre są np. wiatrówki Crosman- Amerykańskie.


jakiś sklep konkretnie polecasz ?
 

Stakkira

User



Doczy: 05 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-05, 11:55   

ahrik napisa/a:


a można kupić właśnie sobie gdzieś takie tarcze żeby postrzelać czy trzeba samemu robić ?


Można samemu zrobić , ale nie jest to jakiś ogromny wydatek więc można kupić. Na militariach takie podstawowe okrągłe kosztują w granicach 5zł za 50 sztuk.

bimber napisa/a:

oczywiście, ze tylko w renomowanych sklepach. Dobre są np. wiatrówki Crosman- Amerykańskie.


Dobre i w przestępnych cenach są te wiatrówki. Mój kumpel sobie sprawił Crosmana Copperheada i jak dla amatora podobno spisuje się rewelacyjnie .

ahrik napisa/a:

jakiś sklep konkretnie polecasz ?


na miliataria.pl można fajne sprzęty dostać, mają też sklepu stacjonarne np w Łodzi w Manufakturze albo w Posnani w Poznaniu :P
 

ahrik

Stały User


Doczy: 04 Pa 2017

   

Wysany: 2017-10-05, 17:02   

Stakkira napisa/a:

Można samemu zrobić , ale nie jest to jakiś ogromny wydatek więc można kupić. Na militariach takie podstawowe okrągłe kosztują w granicach 5zł za 50 sztuk.


rzeczywiście sprawdziłam sobie ofertę i nawet są kulochwyty, czy tarcze sylwetkowe więc można się naprawdę wczuć

Stakkira napisa/a:

Dobre i w przestępnych cenach są te wiatrówki. Mój kumpel sobie sprawił Crosmana Copperheada i jak dla amatora podobno spisuje się rewelacyjnie .


czyli jak pierwsza wiatrówka to crosman ? na co zwrócić uwagę przy kupnie ?


Stakkira napisa/a:

na miliataria.pl można fajne sprzęty dostać, mają też sklepu stacjonarne np w Łodzi w Manufakturze albo w Posnani w Poznaniu :P


a jak z obsługą doradzi mi ? bo w niektórych sklepach to aż szkoda gadać :(
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com