Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gunia  

Stały User



ImiÄ™: Ania

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-07-13, 17:38   

Jeszcze przypomniało mi się jak umarł mój dziadek. Miałam wtedy z 4 lata. Mieszkamy razem z babcią (Wtedy jeszcze z dziadkiem). Rodzice i babcia mieli jechać z dziadkiem na USG, bo go strasznie brzuch bolał więc postanowiłam się zabrać z nimi. Siedzieliśmy w aucie i czekaliśmy na babcię z dziadkiem a tu nagle babcia wybiegła i powiedziała, że dziadek wymiotuje krwią. Mama pobiegła a tata wezwał pogotowie. Było zamieszanie, ja w domu. Nie chciałam iść do babci, bo to byłby straszny widok dla mnie. Dziadek umarł. Reanimowali go ale się nie udało. :-( Tak sobie myślę, że nie zdawałam sobie do końca z tego sprawy, że ktoś bliski mi umarł, bo jeszcze później byłam w stanie się śmiać i oglądać telewizję.

Jeszcze byłam świadkiem jak przyjechało pogotowie do mojej prababci, która umierała. I w ogóle tego zamieszania...

A bezpośrednio czyjeś śmierci nie widziałam. I nie chcę.
_________________
"Chętna zakończyć swoje życie, nie zaznawszy dorosłości - szepnął jakby do siebie. - Chętna uczynić z młodości zmierzch swojego życia. Gotowa wyrzec się wszystkiego"
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2009-07-13, 17:49   

Ja nie widziałam i mam nadzieję, że nie będę świadkiem śmierci. Wiem, tzn. domyślam się, że to jest przeżycie, o którym ciężko zapomnieć.
_________________
Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

— Fiodor Dostojewski
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 19:02   

Nie byłam świadkiem niczyjej śmierci. I obym nigdy nie była, trudno by mi było to przeżyc, trudno się potem pozbierac...
 

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 10:43   ..............

Jako tako wizji nie miałam.
Ale śniło mi się,ze moja babcia umarła,i tak się stało kilka dni później.
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-30, 03:00   

tak pamiętam datę nawet godzinę
1 listopada 2001 r godzina 19,30 jechaliśmy całą rodziną z cmentarza rowerami bo dosyć ciepło było mój ojciec usiadł na boku pomnika i zawołał mnie brata zobaczcie to leży wasza babcia my nom wiemu on" Ja tez tu niedługo będę leżał" i w drodze powrotnej koleś 1 km dalej od nas mieszkający wjechał w nas i ojciec zginął na moich oczach... na miejscu

dziadek rok później ; / nie życzę nikomu widzieć !!!
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-07-30, 09:50   

Widziałam.
¦mierć w szpitalu, śmierć w ośrodku, każda z nich na pewien sposób mną wstrząsnęła,ale staram się to oddzielać od codzienności jak i wszystko co wiążę się z przeszłością.
_________________
Drugs&hugs.
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-30, 09:53   

Nie widziałam. I nie chciałabym widzieć, bo wiem, ze potem musiałoby upłynąć wiele czasu zanim bym doszła do siebie i zaczęłabym normalnie żyć, nie myśląc o tym.
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

Incadessence  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-01, 13:55   

widzialam jak ojciec ratowal dwojke dzieci, ktore sie topily. Uratowal je, a sam nie przezyl.
_________________
''To tylko cały Twój świat skurczony w mojej garści...''
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-01, 21:02   

Tak. Moja babcia umierała w moim łóżku. Rodzice nie rozumieli dlaczego nie chcę na nim spać. Teraz nadal się boję, łóżka mi nie zmieli, a ja zostałam po prostu zmuszona na nim spać. =/
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Agyness  

Wymiatacz



ImiÄ™: Basia

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 19:46   

Moja znajoma jechała tramwajem i babka weszła prosto pod tramwaj. Wszyscy myśleli że zderzyli się z samochodem. Wszyscy wyszli i zobaczyli nogi pod tramwajem.
_________________
SÄ… dwa pytania, które czÅ‚owiek musi sobie zadać: pierwsze brzmi “DokÄ…d idÄ™?” a drugie: „Kto idzie ze mnÄ…?” JeÅ›li kiedykolwiek postawisz sobie te pytania w zÅ‚ej kolejnoÅ›ci – masz problem.

<3
 

dawid0093  

User

informatyk


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2009

Sk±d: Podkarpacie

   

Wys³any: 2009-10-03, 21:59   

ja nie byłem bezpośrednim świadkiem czyjejś śmierci i nie chce być..
ale kiedyś, spaliśmy z bratem w namiocie koło domu, i było ok 2 w nocy i zaczęło coś szeleścić, zerwał się wiatr itp. bałem się i poprosiłem brata żebyśmy wróciliśmy do domu. tak zrobiliśmy. rano dowiedziałem się że o 2 umarła prababcia mojej przyjaciołki, sąsiadki :-(
_________________
 

Patrycja94  

Hiper wymiatacz

ZÅ‚a dziewczyna



ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Wrz 2009

Sk±d: wzi±æ na wino?

   

Wys³any: 2009-10-03, 23:12   

Widziałam i to dość drastyczną. Nie będę się rozpisywać, ale najgorszemu wrogowi nie życzę takiego widoku
_________________
...I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę.
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 08:45   

mojego psiaka:( wczoraj...miała 2 dni :(
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-04, 12:56   

Trzy razy pod rzÄ…d.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-10-04, 14:03   

Tak. Do teraz mam to przed oczami. . . .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com