Widzieliście czyjąś śmierć ?
Odpowiedz do tematu

: Widzieliście czyjąś śmierć ?
Tak jak w temacie, zdarzyło wam się zobaczyć czyjąś śmierć ? np, tragiczny wypadek samochodowy lub inne tragedie ? :?:

Sam miałem "okazję" patrzeć jak człowieka przejechało metro, wydaje mi się że to był samobójca :-/

"...Heute Gestohlen, Schon Morgen In Polen..."
Ich schreibe richtig auf Polnisch
:
nie. ; )

ale sama prawie 'wpadłam' pod pociąg ostatnio. ; p

:
na szczęście nie. współczuje tym, którzy mają takie wspomnienia :-(

Methinks, I see...where?
-In my mind's eyes.
:
Nie widziałam i nie chciałabym być świadkiem czyjejś śmirci...

I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
:
Widziałem kilka razy.

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
:
tak.

Po każdej nocy przychodzi dzień.
Ale ta noc zbyt długo trwa.
:
jeszcze nie, ale w moim zawodzie czeka mnie to napewno.

21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
:
Nie-ale byłem świadkiem nieudanej próby samobójstwa :/

:
Nie widziałam, na szczęście.

¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
:
Podobnie jak lady..

Nowy styl forum!Zapraszam do oceny, adres w profilu! Szukamy moderatora na forum!

[reklama]
:
widziałam wypadek samochodowy, w którym zginął 7-8 letni chłopiec.. pomimo, że było to pare lat temu do tej pory ten obraz czasami pojawia mi się przed oczami..

be high, fly away..
:
Byłem świadkiem tragicznej śmierci mojego kolegi z klasy - na moich oczach potrącił go samochód z natychmiastowym skutkiem śmiertelnym. Mimo, że wydarzyło się to trzy lata temu, wciąż pamiętam wszystkie szczegóły, jakby to wydarzyło się wczoraj.

Ludzie powinni zostawać tam, gdzie się ich postawiło.
:
Ja na szczęście nie, ale mogłem być świadkiem jednej...

Szedłem z kilkoma kumplami i jeden zagadał się przez telefon, nie popatrzył i wlazł na ulicę gdzie auta śmigały z 70 a jedno obło z 7m od nas. Jak najszybciej szarpnąłem go do tyłu i na szczęście nic się nie stało.

Za drugim razem to samo inny kumpel, tylko że to było za zakrętem 90* na osiedlu i tam co najwyżej miałby siniaka ;)

:
prawie... w mdk-u jak kiedys chodziłam na plastyke jeden facet (mozna tak mówic o zmarłym?) naprawiał rury czy cos i nastepnego dnia dowiedzialam sie że jakas godzine po tym jak go widzialam, nawet z nim gadalam byl jakis wyciek gazu. i umarl.

My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
:
Nigdy nie widziałam niczyjej śmierci na żywo. I mam nadzieję że mnie to nie spotka.

` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group