Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-15, 11:22   

slajd napisa³/a:

Godność i szacunek.



Akurat miałam na myśli kalorie.
:-|
_________________
W miękkim futrze kota
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-10-15, 17:08   

slajd napisa³/a:

W takim razie czemu odpowiednia? Odpowiednio delikatnie Cie wydymał, czy jak? Cieszysz się z faktu, że dałaś się jakiemuś ziomkowi, którego prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczysz?


Widzę go niemal codziennie, tak sie zdarzyło że chodzimy do jednej szkoły. :) Rozeszliśmy sie jak normalni ludzie, mający normalny kontakt, nawet potrafimy sobie cześć powiedziec :) Dlaczego mam twierdzić, że mnie wydymał? Robiłam to co chciałam, było fajnie jednak w pewnym momencie stwierdziłam, że chce zakonczyc ten związek. Zresztą moja romantyczność zawsze mówiła, ze nie chce spedzić swojego calego życia z jednym-pierwszym tylko nieco chce sprobowac jego smaku (już czuję jak mi zaraz powiesz ze mam dziwkarskie poglądy, ale cóż przeżyje :) Był odpowiedni, bo go szczerze kochałam, ufałam mu i jednoczesnie był moim przyjacielem.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-15, 19:03   

KCN, nigdy nie tłumacz się facetowi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-10-15, 19:13   

to facet? byłam pewna ze jakaś zgorzkniała stara panna z kotem na ramieniu.
 

slajd  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2014-10-16, 15:53   

KCN napisa³/a:

sprobowac jego smaku



Ej, to weź, mojego też możesz spróbować. Myłem dzisiaj.

KCN napisa³/a:

Był odpowiedni, bo go szczerze kochałam, ufałam mu i jednoczesnie był moim przyjacielem.



Ja też mogę być Twoim przyjacielem, to co - seks?

KCN napisa³/a:

to facet? byłam pewna ze jakaś zgorzkniała stara panna z kotem na ramieniu.



Osz Ty! Szpiegujesz mnie chyba, że tak wiesz wszystko!
_________________
:)
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-10-16, 16:03   

Sorry, nie mam ochoty Cię rozprawicząć :-/
 

slajd  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2014-10-16, 17:25   

KCN napisa³/a:

Sorry, nie mam ochoty Cię rozprawicząć



Spoko, jeszcze bym utonął w tak rozepchanej waginie, a słabo pływam btw.
_________________
:)
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-16, 19:00   

Znowu te komentarze na poziomie podstawówki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-10-17, 23:04   

DeSade napisa³/a:

Znowu te komentarze na poziomie podstawówki.


Ot, urok tego forum.
 

Naznaczony  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-18, 16:24   

Jak zwykle nie czytałem poprzedników, tylko rzuciłem okiem i dodam coś od siebie.


Mimo, że nie żyję zgodnie z kościołem(nie chodzę tam), a chodzę na religię - jakaż hipokryzja prawda? Tak jestem hipokrytą :hyhy:

No, ale do sedna. Jak dla mnie współżyć powinno się w wieku +18 mimo, że sam chędożyłem się z sąsiadką w wieku 15 lat. Chodzi mi o to ryzko zajścia w ciąże przez dziewczynę mimo, że jest tyle środków - gumki, spirala, tabletki to nic nie daję 100% gwarancji, a mało tego jest szkodliwa. Pomyślcie sobie tak:
1)Kobiecie wszczepiają spiralę, a jednak zajdzie w ciążę, i co? I to, że dziecko może się urodzić z 'tym sprzętem' w głowie czy innej części ciała = będzie kalekie
2)¦rodki antykoncepcyjne niszczą hormony, i cały organizm kobiecy, więc prawdopodobieństwo na urodzenie upośledzonego dziecka jest takie jak u 50-60 latki, bo tabletki jakie by nie były to zawsze jest chemia, chemia i tylko chemia, nawet rutinoscorbin mimo, że Cię ściemniają - "a mama dałaby rutinoscorbin"

Także wychodzi na to, że najlepiej z gumą jak już się bawić, ale przede wszystkim z głową! :mrgreen:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-18, 18:00   

Naznaczony napisa³/a:

1)Kobiecie wszczepiają spiralę, a jednak zajdzie w ciążę, i co? I to, że dziecko może się urodzić z 'tym sprzętem' w głowie czy innej części ciała = będzie kalekie
2)¦rodki antykoncepcyjne niszczą hormony, i cały organizm kobiecy, więc prawdopodobieństwo na urodzenie upośledzonego dziecka jest takie jak u 50-60 latki


Pierwszy raz słyszę o takich anomaliach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Naznaczony  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-18, 18:19   

To trzeba zacząć się bardziej tym interesować, a nie słuchać reklam i lekarzy.Mi to osobiście ksiądz mówił, oczywiście nie jest tak opętany tak jak inni księża.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-18, 20:18   

Naznaczony napisa³/a:

o trzeba zacząć się bardziej tym interesować, a nie słuchać reklam i lekarzy.


Jesli idę po antykoncepcję, to do kogo jeśli nie do lekarza- ginekologa, który zna się na tym najlepiej i dobierze odpowiednią metodę?
Co Ty piszesz.

Naznaczony napisa³/a:

Mi to osobiście ksiądz mówił


No jasne, przecież, że do księdza.

[ Dodano: 2014-10-18, 20:20 ]
Te pierdoły o których wspominałeś wcześniej, są fizycznie nie możliwe. Stąd te moje zdziwienie.
Nie z braku zainteresowania tematem.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Naznaczony  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 11:37   

Uwierz mi, że ten ksiądz jest najbardziej normalnym księdzem jakiego w życiu spotkałem, wszyscy inni wczesniejszy byli pokroju natanka, że "młodzież zła!, młodzież nie chopdzi do kościółka, nie daje na tace - szatan was zje, wpierdoli na obiad, a bozia was zabije"... a ten na luzaku nawet zdarzy mu się przeklnąć, pali papierosy, bo przyznal się, że ma słabość i jest naprawdę życiowy ziom wręcz powiem :D

Inni się mogą schować, bo tylko trują dupę o tym, że bozia jest taka dobra i musimy chodzić do kościółka, a on przez te lata które mnie uczy może 2 razy to powiedział, nawet nie każe nam do spowiedzi gonić :D
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-19, 12:07   

Naznaczony, Co nie znaczy, ze jest specjalistÄ… od kobiecej antykoncepcji.

Naznaczony napisa³/a:

Uwierz mi, że ten ksiądz jest najbardziej normalnym księdzem jakiego w życiu spotkałem

Okej, super, nie przeczę. Tylko po prostu, jego zadaniem jest odwlekanie ludzi od antykoncepcji nienaturalnej i palnął głupotę, żeby się później nieświadome dzieci bały zabezpieczać.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com