Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Naznaczony  

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 03 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 11:42   

No fakt, że można iść z tym dalej, ja z racj itego, że jak pisałem jestem hipokryta, do kościoła - NIE, na religię - TAK, to mogę dodać, że może księża mają w tym jakiś udział ;p

Dzieci = chrzest
Małżeństwo = ślub

Temu są przeciwni antykoncepcji wszelakiej i za małżeństwami w sensie kościelnymi, an ie cywlinymi czy na kocią łapę.

Nie chcę nikogo oczerniać, ale często mi to do głowy przychodziło.. $$$
 

szuczan

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 15:10   

ja myślę że 18 lat to odpowiedni wiek . wcześniej nie ma co...
 

kamilv

User


Do³±czy³: 19 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-19, 02:47   

wg mnie w polsce od 17-18, w stanach ludzie w mlodszym wieku dorosleja.
_________________
tytoń papierosowy
Kup Viagrę i bądź zdrowy.
 

Volken  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 30 Lis 2014

Sk±d: Kraków SYTY

   

Wys³any: 2014-12-04, 01:12   

Moim zdaniem nie wiek ma tutaj znaczenie, ale dojrzałość psychiczna. Jeżeli dla przykładu dziewczyna 15-letnia jest nad wyraz dojrzała, to dlaczego miałaby nie rozpocząć współżycia?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-04, 18:02   

W istnienie nad wyraz dojrzałych 15-latek wierzyłam ostatni raz mając 15 lat.

Cytat:

Damn w końcu i Tobie ktoś zapusci mrowkojada a wtedy przestaniesz pieprzyc te swoje wywody o Genezie prawdopodobieństwa



PorównujÄ…c poziom naszych wypowiedzi to raczej Ciebie ktoÅ› powinien mocno jeb***‡. CzÅ‚owiek wtedy dojrzewa i otwiera oczy na parÄ™ spraw. Chociaż nie wiem, czy numerek w dupÄ™ miaÅ‚by taki sam efekt.

I jeszcze jedno małe sprostowanie. To, że nie należę do grona forumowych ekshibicjonistek, które lubią opisywać w szczegółach swoje życie (także bardzo intymne), nie oznacza, że ono w ogóle nie istnieje ;) Poza tym ja lubię dzieci, więc nie muszę zmieniać swojego zdania, żeby mieć fajne życie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-12-05, 17:49   

Damn napisa³/a:

W istnienie nad wyraz dojrzałych 15-latek wierzyłam ostatni raz mając 15 lat.

Cytat:

Damn w końcu i Tobie ktoś zapusci mrowkojada a wtedy przestaniesz pieprzyc te swoje wywody o Genezie prawdopodobieństwa



Porównując poziom naszych wypowiedzi to raczej Ciebie ktoś powinien mocno jeb***. Człowiek wtedy dojrzewa i otwiera oczy na parę spraw. Chociaż nie wiem, czy numerek w dupę miałby taki sam efekt.



To zes sie obudzila z ta odpowiedzia.. jak nie wiesz czy numerek w dupe tez dziala to sprawdz bo ja gejem nie jestem wiec nie bedzie jak sie przekonac :P jakby Twoje zycie w ogole nie istnialo to Ty tez bys nie istniala :przestraszony:
 

Kapito  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Sty 2015

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2015-01-05, 13:56   

Jakby to mój znajomy powiedział "16 lat to już wiek rębny" ;)
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2015-01-05, 14:09   

16 myślę, że pod względem rozwoju fizycznego jest ok, ale wg mnie taką granicą minimalną jest 18 lat - wtedy stajesz się dorosły i bierzesz odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-05, 16:04   

Kobieta 16-17 Facet najmniej 18
 

Pitek130  

User

Rock'N'Roll


ImiÄ™: Piotr

Do³±czy³: 19 Sie 2014

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2015-02-22, 23:48   

Seks, mieszkanie ze sobą, dzieci - po ślubie, tylko i wyłącznie.
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-10, 21:48   

Koniec gimnazjum/początek liceum, kiedy człowiek ma już jakieś pojęcie o seksie i antykoncepcji. Dojrzałość psychiczna to inna sprawa, indywidualna dla każdego człowieka. Jednak myślę, że te 16 lat to odpowiedni wiek.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-03-11, 09:44   

Cytat:

Koniec gimnazjum/początek liceum, kiedy człowiek ma już jakieś pojęcie o seksie i antykoncepcji.



Odważnie moim zdaniem. Niejedna dorosła dziewczyna nie zna się jeszcze w 100% na swoim ciele i płodności, a Twoikm zdaniem 15 latka już się zna. Moim zdaniem nie wystarczy mieć "jakieś pojęcie". Trzeba mieć o tym pełne pojęcie.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-11, 14:20   

MiÄ™towy napisa³/a:

Koniec gimnazjum/poczÄ…tek liceum,

to jest własnie moment kiedy wiele osób decyduje się na ten swój pierwszy raz ale to nie znaczy, że jest odpowiedni bo nie jest. Sex jest fajny ale i ryzykowny, a dla kobiety szczególnie, gdyż to ona ponosi 98% konsekwencji uprawiania sexu. Nawet nie mówię o ciąży- podlegają temu również choroby weneryczne i infekcje bakteryjne czy grzybicze, a o opinii już nie wspomnę.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-11, 18:50   

cappuccino napisa³/a:

Trzeba mieć o tym pełne pojęcie.


Sądzę, że w tym wieku jest się wystarczająco wyedukowanym. Pomijając nastolatki, które myślą, że plemniki poza organizmem są w stanie przeżyć kilka dni. I nie chodziło mi o 15 latki, raczej o takie, które mają 16/ponad 16 lat.

metalmummy napisa³/a:

podlegają temu również choroby weneryczne i infekcje bakteryjne czy grzybicze, a o opinii już nie wspomnę.


Nie widzę przeciwwskazań, jeśli tylko jest się świadomym konsekwencji. W końcu pretensje można mieć tylko do siebie.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-11, 19:58   

MiÄ™towy napisa³/a:

jeśli tylko jest się świadomym konsekwencji.

No właśnie JE¦LI TYLKO. Przeważnie jest tak, że niby jest się świadomym, a po wszystkim- wielkie zdziwienie! Tak naprawdę do młodzieży docierają szczątkowe informacje, które na dodatek po drodze ulegają deformacjom.

[ Dodano: 2015-03-11, 19:59 ]

MiÄ™towy napisa³/a:

W końcu pretensje można mieć tylko do siebie.


a to dlaczego? Przecież to wspólny akt.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com