Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-11, 22:45   

metalmummy napisa³/a:

do młodzieży docierają szczątkowe informacje


To już zależy od człowieka i jego umiejętności filtrowania informacji.

metalmummy napisa³/a:

Przecież to wspólny akt.


Fakt, można też winić partnera za niedopatrzenie, ale w końcu samemu się tego partnera wybierało. Jeśli nie, taki stosunek jest jednoznaczny z gwałtem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-03-12, 22:22   

Trzeba mieć nie po kolei w głowie albo mieć 16 lat żeby twierdzić, że 16 latki są wystarczająco ogarnięte na te sprawy. Nie są, żadne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-13, 10:16   

MiÄ™towy napisa³/a:

w końcu samemu się tego partnera wybierało. Jeśli nie, taki stosunek jest jednoznaczny z gwałtem.


Oczywiście, więc na pierwszą randkę przynosimy swoje karty choroby, coby się później dodatnim wynikiem WR nie zdziwić.
Są kultury, gdzie sex na siłę wcale nie nazywa się gwałtem, a nocą poślubną.

MiÄ™towy napisa³/a:

To już zależy od człowieka i jego umiejętności filtrowania informacji.


No ale jak ma poprawnie przefiltrować skoro nie wie co jest prawdą, a co mitem? Młodzież myśli, że od całowania albo pieszczenia łechtaczki ręką przez partnera można zajść w ciążę, że przy pierwszym stosunku zapłodnienie nie jest możliwe, jak również w czasie miesiączki. A jeszcze najlepsze- faceci myślą, że kobiety nie mają cewki moczowej, tylko sikają pochwą. No cuda niewidy, nawet nie che mi się więcej wymieniać.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-13, 20:03   

metalmummy napisa³/a:

Są kultury, gdzie sex na siłę wcale nie nazywa się gwałtem, a nocą poślubną.


Zostańmy jednak przy naszej kulturze.

metalmummy napisa³/a:

Młodzież myśli, że od całowania albo pieszczenia łechtaczki ręką przez partnera można zajść w ciążę, że przy pierwszym stosunku zapłodnienie nie jest możliwe, jak również w czasie miesiączki.


Są młodzi ludzie, którzy są dobrze zorientowani w tych sprawach, a za głupotę innych nie odpowiadam.

metalmummy napisa³/a:

faceci myślą, że kobiety nie mają cewki moczowej, tylko sikają pochwą.


A to ciekawe, bo lekcje anatomii mieliśmy zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum. Te wszystkie informacje można znaleźć również w internecie. Musisz obracać się w towarzystwie naprawdę tępych facetów.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-03-15, 09:51   

MiÄ™towy napisa³/a:

metalmummy napisał/a:

faceci myślą, że kobiety nie mają cewki moczowej, tylko sikają pochwą.

A to ciekawe, bo lekcje anatomii mieliśmy zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum. Te wszystkie informacje można znaleźć również w internecie. Musisz obracać się w towarzystwie naprawdę tępych facetów.




To w sumie fakt, nie zdziwiłbym się gdyby i dużo kobiet o tym nie wiedziało. Sprawę widziałem też w serialu o więzniarkach, zapomniałem już nazwy, ale jedna się chwaliła, że są "dwie dziurki" a reszta z wielkimi oczami pytała: gdzie, gdzie? Później każdej z osobna musiała pokazywać :D Więc nie wszystko jest takie oczywiste :D
 

flipendo  

User



Do³±czy³: 03 Lut 2015

Sk±d: W³oc³awek

   

Wys³any: 2015-03-15, 14:59   

Damn napisa³/a:

Trzeba mieć nie po kolei w głowie albo mieć 16 lat żeby twierdzić, że 16 latki są wystarczająco ogarnięte na te sprawy. Nie są, żadne.



Dokładnie.
_________________
Riders on the storm
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-16, 16:08   

MiÄ™towy napisa³/a:

Są młodzi ludzie, którzy są dobrze zorientowani w tych sprawach, a za głupotę innych nie odpowiadam


Istnieje młodzież zorientowana i nie, co nie zmienia faktu, że tych bez wiedzy jest bardzo, bardzo wielu. Oczywiście, nikt nie odpowiada za głupotę drugiego człowieka ale skoro mówimy o konkretnym przedziale wiekowym, bierzmy pod uwagę WSZYSTKICH jej członków.

MiÄ™towy napisa³/a:

A to ciekawe, bo lekcje anatomii mieliśmy zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum. Te wszystkie informacje można znaleźć również w internecie. Musisz obracać się w towarzystwie naprawdę tępych facetów.


W podstawówce dzieci nie są świadome tego, co jest im właściwie wpajane, a gimnazjaliści z kolei myślą, że wiedzą już wszystko. Także myślę, że z tej wiedzy zostało mało, jeśli ktoś nie zasięgnie języka w tym temacie, będzie mało wiedział zawsze.
Dlaczego wysuwasz dalekosiężne wnioski na temat mojego towarzystwa i w jakim celu?
Wystarczy, że przejrzę wypowiedzi na internetach i wiem wszystko.

Mimo Twojej postawy, uporczywie trwającej w swoim przekonaniu, uważam, że i tak wiesz niezbyt wiele.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

MiÄ™towy  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 10 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-16, 18:42   

metalmummy napisa³/a:

Mimo Twojej postawy, uporczywie trwającej w swoim przekonaniu, uważam, że i tak wiesz niezbyt wiele.


Na jakiej podstawie tak sÄ…dzisz?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-17, 16:35   

Chociażby na takiej, że jesteś jeszcze bardzo młody. To doświadczenie uczy nas, jakie życie naprawdę jest, jaka w ogóle jest fizjologia sexu, poznajemy ją wtedy na wielu płaszczyznach. Szczególnie, gdy mamy zaufanego, wieloletniego partnera, gdzie wzajemnie rozwijamy możliwości i poszerzamy granice, gdzie możemy poczuć się bezwstydni. Sex jest wielowymiarowy, to ciąg przyczynowo- skutkowy, ściśle wiążący się ze sferą mentalną, emocjonalną.
Oczywiście, proste zasady tego złożonego mechanizmu może poznać każdy, ale pogłębianie ich jest sztuką, wielką.
Uprawiam sex z jednym i tym samym facetem od 7lat, uwierz mi na słowo, że mam o tym pojęcie a to co pisze, pochodzi z autopsji.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2015-03-18, 10:04   

Miętowy, wiesz, jestem 10 lat starsza od Ciebie i powiem Ci tak. Dobrze pamiętam siebie i znajomych z klasy w tym wieku. Oczytani, charakterni, charyzmatyczni, mieliśmy swoje zdanie i argumenty, byliśmy lotni i już dawno nie wierzyliśmy w bociana czy kapustę. Naszą zgubą było to co dziś gubi 16,17 latków - przekonanie, że już się wszystko wie. Ba, nie tylko się wie, wie się najlepiej!

Stary, z perspektywy lat - moim zdaniem 16 latek ma jeszcze wiele sieczki w głowie. Uczę 16 latkow i widzę. Taka uroda wieku. To, że już coś można robić, bo ma się czym, o niczym nie świadczy. Wiesz jaka część ciała jest w seksie najważniejsza? Trzeźwo myślący mózg. I sory, ale 16 latek jest jeszcze zbyt dziecinny. To ciągle końcówka dojrzewania gdzie emocje i egzaltacja w różnych dziedzinach życia bierze górę nad rozsądkiem. Wystarczą dwa, trzy lata i już połowa tych ludzi będzie miała na tyle poukładane w głowie, że udźwignie konsekwencje seksu. Jak 16latek jest naprawdę taki dojrzały to sam to zauważy i poczeka z seksem. To jedno z moich twardych niezmiennych przekonań.

¯eby nie było, z 16latkami pracuje się świetnie, to już nie dzieci więc można z nimi robić fajne projekty ale to także nie są jeszcze dorośli więc moim zdaniem na seks przyjdzie im jeszcze czas. Nikt nie umarł od czekania z seksem powiedzmy do 18, jeżeli już koniecznie musi wcześnie zacząć. Mam znajomą, która zaczęła dość wcześnie i zawsze mi potem mówiła, już jako osoba 20kilkuletnia, że lepiej ciut później niż za wcześnie i też się z tym zgadzam.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com