Jestem kolejną nowicjuszką na tym forum :) Mam 18 lat i chodzę do ogólniaka (profil mat-fiz).
Lubię jeździć pociągami i masło orzechowe. Za parę lat chciałabym się obudzić jako lekarka, a tym czasem staram się, żeby tak kiedys było.
Mam pytanko. Nie mogę wstawic zdjęcia do swojego profilu, chociaż nie przekracza 29 kB. Czy ktos wie, co z tym zrobić?
:) :) :)
_________________ Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu
_________________ Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności, w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum