Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-04, 10:08   Witam!

Jak można się domyślić, jestem nową osóbką w tejże społeczności i chciałabym troszkę poznać ludzi, z którymi przyjdzie mi nawiązać kontakty. Prawdę mówiąc, nie zależy mi na Waszych imionach, wieku, wzroście itp., raczej wolałabym dowiedzieć się czegoś o Waszych zainteresowaniach, charakterze, poglądach. Może zacznę od siebie i powiem co nieco o sobie.
Od kilku lat interesuję się krajami azjatyckimi, najbardziej pochłonęła mnie Korea Południowa - naprawdę uwielbiam wszystko, co z nią związane. Chociaż nie widzę u siebie talentu, lubię rysować, pasjonuję się także sztuką origami i ręcznie robionymi rzeczami. Uwielbiam czytać książki i raczej nie mam ani ulubionego gatunku, ani takiego, którego omijam szerokim łukiem. Nie jestem już najmłodsza, ale nadal bardzo lubię oglądać bajki. Staram się być tolerancyjna, sama także potrzebuję akceptacji ze strony ludzi, a wiadomo, że powinno się ich traktować tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym. Jestem osobą optymistycznie nastawioną do świata, dość wrażliwą i z trudem przyjmującą krytykę, chociaż pracuję nad dystansem do siebie. Nie lubię się mścić, trzymam się raczej twierdzenia, że karma dopadnie każdego w swoim czasie.
Mogłabym jeszcze trochę o sobie powiedzieć, ale nie chcę zanudzać, więc liczę teraz na przedstawienie z Waszej strony oraz ciepłe i miłe przyjęcie mnie. :]
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-06-04, 11:18   

A masz może jakiegoś ulubionego autora książek? :)
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-04, 12:24   

f_ever, Witaj :) Ile masz lat ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-04, 18:05   

Darcia napisa³/a:

A masz może jakiegoś ulubionego autora książek? :)


Zastanawiam się nad tym intensywnie i chyba nie potrafię takowego wskazać. Gustuję raczej w książkach niżeli autorach, ale jeśli musiałabym jakichś wskazać, może postawiłabym na Nabokova za "Lolitę", która trafiła we mnie jak mało która książka, J.K. Rowling za serię "Harryego Pottera", na punkcie której kompletnie zwariowałam oraz Eric'a Emanuel'a Smitha i Antoine de Saint Exupery za głębokie przemyślenia w książce "Oskar i pani Róża" i "Mały Książę". Jak to wspaniale, że tacy ludzi się urodzili. A jak jest z Tobą?

[ Dodano: 2016-06-04, 18:06 ]

DeVaneio napisa³/a:

f_ever, Witaj :) Ile masz lat ?


Ach, nie lubię o tym mówić, ale jeśli już muszę, to w tym roku skończę 17.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-06-04, 20:04   

' f_ever, To w takim razie,,Witaj rówieśniczko" ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-05, 07:09   

DeVaneio napisa³/a:

' f_ever, To w takim razie,,Witaj rówieśniczko" ;)


Miło poznać kogoś w swoim wieku! ;)
 

Barcelona1996  

Nowy

Barcelona1996


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Cze 2016

Sk±d: GdaÅ„sk

   

Wys³any: 2016-06-06, 12:41   

Witam :) też tu jestem nowy ;)
:-)
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-06-06, 19:12   

Siemka, f_ever :-) Przyznam, że mamy kilka wspólnych cech, bo ja również lubię oglądać bajki, też jestem optymistą, i podobnie jak Ty staram się być tolerancyjny i mieć do siebie dystans, tak więc witaj w klubie :-D
_________________

 

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-06, 21:00   

Barcelona1996 napisa³/a:

Witam :) też tu jestem nowy ;)
:-)


W takim razie będziemy wdrażać się w to razem ;)

[ Dodano: 2016-06-06, 21:01 ]

Mister Klikacz napisa³/a:

Siemka, f_ever :-) Przyznam, że mamy kilka wspólnych cech, bo ja również lubię oglądać bajki, też jestem optymistą, i podobnie jak Ty staram się być tolerancyjny i mieć do siebie dystans, tak więc witaj w klubie :-D


Cieszę się, że są tu ludzie podobni do mnie. High five!
 

kamilczak  

User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 26

Do³±czy³: 03 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-06, 23:13   

Witam, Jestem Kamil i jestem tu od paru dni ( ale to sztywnie brzmi :-D ). Mówiłaś, że rysujesz, więc mam do ciebie pytanie a raczej pytania :
- Co ciekawego rysujesz?
- Szkicujesz?
- Dasz jakieÅ› fotki twoich prac?
Sam też od czasu coś nagryzmolę na papierze ale sztuką tego nie nazwę :-P
_________________

 

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-08, 18:22   

kamilczak napisa³/a:

Witam, Jestem Kamil i jestem tu od paru dni ( ale to sztywnie brzmi :-D ). Mówiłaś, że rysujesz, więc mam do ciebie pytanie a raczej pytania :
- Co ciekawego rysujesz?
- Szkicujesz?
- Dasz jakieÅ› fotki twoich prac?
Sam też od czasu coś nagryzmolę na papierze ale sztuką tego nie nazwę :-P


Rysuję co wpadnie mi w oko, najczęściej są to twarze, bo mam wrażenie, że wychodzą mi dosyć znośnie w porównaniu z innymi elementami. Nie są na tyle dobre, by je pokazać, ale chętnie obejrzę Twoje prace! ;)
 

karola_

User



Do³±czy³: 08 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-09, 15:42   

hej hej! fajnie, że jest nas tutaj coraz więcej ;)
 

kamilczak  

User



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 26

Do³±czy³: 03 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-09, 23:11   

Nie chciałbym się przechwalać czy coś ale jest jedna praca, która wyszła mi zaj3biście :D
Ale to ocenicie sami...
Dodam, że robiłem to ponad 12h.
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-11-11, 19:36   

kamilczak, O to to właśnie :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com