Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy popierasz niepodległą Katalonię?

  • Tak 55% [ 5 ]
  • Nie 44% [ 4 ]

Głosowań: 9

Wszystkich Głosów: 9

Autor

Wiadomo¶ć

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2017-10-05, 19:21   

Cytat:

Dev jesteĹ› rasista, bo walczysz z katolami!

:-D
I faszysta bo nie toleruje barbazynstwa i prymitiwizum na które pozwala Stary Testament fundament Judaizmu,Chrześcijaństwa i Islamu.

Cytat:

ale przecież oni sami siebie wykluczają, bo się nie chcą integrować.
Nie!
Oni chcą narzucić innym (Europejczykom) swoje zasady!


Właśnie.A ja nie chce mieć w Polsce prymitywnej chołoty wierzacej w jakiegoś pi*przonego allaha czy innego zabobona pozwalającego na gwałty,morderstwa i wylewanie kwasu na twarz kobietom tylko dlatego że chcą przeczytać jakąś książkę czy nawet paragon fiskalny.
Zło wygrywa poprzez obojętność ludzi dobrych.A ja nie spoczne póki nie wybije ludziom z łbów takich oto barbarzynskich zachowań.Jak będzie trzeba to ich się podbije jeszcze raz.Dla białych to nie problem.Właściwie to już ich Chiny będą niedługo kolonizowac gdyż stać ich i wykupuja sobie ziemię w Afryce.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doł±czył: 14 Sie 2012

   

Wysłany: 2017-10-06, 12:46   

Cytat:

Ja chciałbym żeby Polska była jak Turcja gdyż uważam że jest silnym państwem.A jakie są twoje aspiracje odnośnie Polski ? ""



Turcja jest panstwem niedemokratycznym, represyjnym, zasciankowym swiatopogladowo, coraz bardziej religijnym, agresywnym wobec sasiadow i swoich wlasnych obywateli i do tego jeszcze ubozszym od Polski (PKB na glowe nizsze o ok. 10%). To nie jest dla mnie cel, w kierunku ktorego trzeba ewoluowac. Moim celem jest rozwoj spoleczny i gospodarczy podobny do tego, ktory jest teraz w Niemczech.

Cytat:

""Historia nie ma nic do rzeczy.Niemcy po przegranej Wielkiej Wojnie po nie całych 20 latach byli gotowi żeby rozpocząć drugą. Dlaczego zakładasz że bez UE nie damy sobie rady ? "



Bo nigdy wczesniej zaden inny mechanizm nie byl w stanie zapewnic naszemu kontynentowi pokoju. To sa nagie fakty. Zadna ilosc zaklec i demagogii o ciezarowkach tego nie zmieni.

Cytat:

Wiem.A pamiętasz jak zaczęła się UE ? Po II Wojnie Światowej.""



Tak zwana Belle Epoque jest okres pewnego stylu w sztuce i architekturze, a UE nie jest stylem malarstwa czy pisania wierszy, a zupelnie nowym projektem politycznym. Nie mozesz budowac takich analogii.

I wlasnie o tym mowie. Belle Epoque jest obramowana wojnami, ale nie wplywala na sytuacje polityczna kontynentu. Tymczasem UE nie wplywa na sytuacje - ona ja wrecz samodzielnie tworzy.

Cytat:

Jak mam wykluczać kogoś kto jeszcze tutaj nie przybył.""



O czym Ty w ogole mowisz? Patrz wyzej moje uwagi o uchodzcach. Ci, ktorzy mieli byc przyjeci do Polski, juz dawno sa w Europie.

Cytat:

"Uważasz że twoja ojczyzna jest czymś wspólnym ? Że przelana krew narodowych bohaterów byłą tylko po to żeby jakiś za przeproszeniem dzikus przyjechał tutaj i wysadził się w powietrze w imię Allaha czy jakiegoś tam innego zabobona.Co do zwyczajów to co jest dobrego w gwałtach na dzieciach czy biciu kobiet na ulicach ? "



To jest zbyt glupie na moja odpowiedz. Ide dalej.

Cytat:

Ale dlaczego tak się boisz o bezpieczeństwo Polski.Sądzisz że jak UE się rozpadnie to będziemy mieć wojnę o granicę z wszystkimi państwami sąsiadującymi ?""



Ze wszystkimi nie. Ale powtarzam po raz 367348739282632782920202727: ostatnie dwa tysiace lat Europy to nieustanna wojna. Dopiero Wspolnoty, a potem UE, byla w stanie przerwac ten cykl permanentnej smierci. Przestan mnie obrzucac sloganami o dzikusach a zacznij wreszcie mowic argumentami. Jesli uwazasz, ze w Europie wczesniej istnial tak dlugi okres pokoju - to w jakich latach? Jesli uwazasz, ze to nie UE zawdzieczamy obecny okres pokoju i rozwoju - to komu lub czemu? Konkrety, gawddamnit, KONKRETY!

Cytat:


UwaĹĽasz ĹĽe te wszystkie ataki terrorystyczne to PiSowska propaganda ? ""


Znowu kompletnie zmieniasz temat. Przypomne. Powiedziales, ze przyjecie 4 tys uchodzcow zmieni strukture etniczna kraju. Ja wyliczylem Ci na prostych liczbach, ze nie zmieni. Ty mi na to odpisales glupawym zarcikiem, a chwile potem znowu napisales, ze przyjecie 4 tys uchodzcow zmieni strukture etniczna kraju. A gdy wtedy mowie, ze nie chce mi sie dalej liczyc, bo i tak tego nie czytasz, to Ty mi odpisujesz, ze to oznacza, ze neguje zamachy. WTF, dude, WTF?!

Cytat:

Nie bronię PiSu ale bronię suwerenności Polski.Zobacz co się dzieje w krajach starej UE.Sami mają problem z terroryzmem a przyczepili się do Polski i Węgier.



Ale co ma suwerennosc do terroryzmu...? I do praworzadnosci? Myslisz, ze brak praworzadnosci zwieksza bezpieczenstwo? Ze likwidacja systemu sadownictwa zmniejsza ryzyko przemocy? Nie mam zielonego pojecia, co chcesz teraz powiedziec.

Cytat:

Bo wiesz ja sobie wymyśliłem te ataki terrorystyczne i te gwałty.



No i znowu... Napisales, ze gospodarka UE = gospodarka Niemiec. Ja napisalem, ze to bzdura. A Ty mi teraz odpisujesz, ze to oznacza, ze kwestionuje zamachy. Naprawde, nie widze, jak wywodzisz jedno z drugiego.
_________________
Smile or die!
 

Redneck  

User



Wiek: 36

Doł±czył: 25 Gru 2016

Sk±d: Edmonton / WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2017-10-06, 13:13   

Ranger napisał/a:

Jesli uwazasz, ze w Europie wczesniej istnial tak dlugi okres pokoju - to w jakich latach?


Tez mi długi okres pokoju - raptem 9 lat, licząc od ostatniej wojny Rosji z Gruzją, lub 18 lat jak NATO rzucało bomby na Jugosławie.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com