Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: Makabraa | 2014-03-30, 22:50

Autor

Wiadomo¶ć

Harison

User



Doł±czył: 19 Lis 2012

   

Wysłany: 2013-08-28, 09:58   

lulubella napisał/a:

Harison napisał/a:



bezbolesny? To w ogóle możliwe? Moja siostra ma problemy z paznokciem, wzrósł jej jakiś czas temu i teraz się ciąga po chirurgach. Bezskutecznie niestety. A gdzie w ogóle jest ten Libramax?



ja też miałam robiony taki zabieg Kostką Arkady. Wcześniej męczyłam się z klamrami i miałam kilka wizyt u chirurgów, ale niestety bez żadnych pozytywnych skutków. Dopiero ten zabieg w Libramaxie mi pomógł. Mają oni swoją klinikę w Warszawie.



a długo dochodzi się po takim zabiegu? W sensie po jakim czasie są zdejmowane opatrunki itp?
 

lulubella

User


Doł±czył: 20 Mar 2011

   

Wysłany: 2013-08-28, 12:06   

właśnie w tym zabiegu kostką arkady jest o tyle fajnie, że możesz zaraz po nim założyć normalnie buty. Opatrunki nie są wcale potrzebne. Jedynie trzeba przyjść jeszcze kilka razy na wizyty kontrolne do libramaxu.
 

anouk

User


Doł±czył: 05 Sty 2012

   

Wysłany: 2013-08-29, 14:49   

to prawda! ja najbardziej bałam się, że zostaną mi blizny, ale po zabiegu kostką Arkady nie zostają żadne ślady! buty na nogi i można wracać do domu :D
 

Harison

User



Doł±czył: 19 Lis 2012

   

Wysłany: 2013-08-30, 09:43   

Moglibyście podać dokładne namiary na ten Libramax? Wyślę tam siostrę, skoro tak chwalicie ten zabieg :)
 

lulubella

User


Doł±czył: 20 Mar 2011

   

Wysłany: 2013-08-30, 14:13   

Harison napisał/a:

Moglibyście podać dokładne namiary na ten Libramax? Wyślę tam siostrę, skoro tak chwalicie ten zabieg :)



Gabinet jest przy ul. Puławskiej. Tutaj jak coś znajdziesz telefon do rejestracji http://libramax.pl/klinika.html
 

these_eyes123

User


Doł±czył: 23 Wrz 2013

   

Wysłany: 2013-09-23, 15:44   

jejku właśnie niedawno mialam ten sam problem i szukałam odp na tego typu forach. ja na Twoim miejscu raczej bym sama nie kombinowala...to nie jest spoko.
robilam w Libramax, wlasnie tym gabinecie, o ktorym tutaj mowa i moge sie podpisac pod tymi opiniami innych.

A Libramax jest w Warszawie na GrĂłjeckiej. :-) :-) :-)
 

alicja22

User


Doł±czył: 12 Gru 2013

   

Wysłany: 2013-12-12, 08:15   

Dobrze wiedzieć, moja mama ma ten sam problem, więc jej przekażę, żeby się tam udała na zabieg :)
_________________
Zadbaj o swoje zdrowie - http://www.naturaizdrowie.com/
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com