Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

GumballHomar  

User

Ten niebieski kot



ImiÄ™: Gumball

Wiek: 28

Do³±czy³: 01 Mar 2017

Sk±d: PoznaÅ„ / ToruÅ„

   

Wys³any: 2017-03-01, 22:33   Wrestling, czyli próbujemy speÅ‚niać marzenia :)

Siemka! Mamy tutaj jakieś osoby kojarzące wrestling? Wiecie, te niby "udawane" walki, co to takie popularne w ameryce są, Hulk Hogan, The Rock, John Cena itp :-P No mniejsza, w każdym razie może ktoś się tym interesuje albo chciałby się więcej dowiedzieć? Chętnie pogadam :D
Sam należę do grupy tzw backyard wrestlingu, pochodzimy z Torunia i jeśli ktos jest zainteresowany - Tu macie skrót z naszego ostatniego pokazu :D
Anyway, zapraszam do dyskusji ^^
 

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-03-02, 10:53   

Wrestling jest spoko. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że nie lubią "bo udawane", a oglądają filmy z Van Damme, czy Brucem Lee. Wrestling jest dużo bardziej naturalny. Kiedyś lubiłem filmy o walce, jak miałem z 8 lat, ale po jakimś czasie jak się dowiedziałem, że już na pewno nie da się wisieć w powietrzu i nawalać przez 10 sekund, to zepsuli mi trochę dzieciństwo xD dlatego wolę wrestling.

W sumie w ogóle nie lubię sportów walki, ale wrestling nawet się dobrze ogląda jako show.
_________________
Pozdrawiam.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2017-03-02, 13:19   

JakubÅ‚ napisa³/a:

Wrestling jest dużo bardziej naturalny.



Pod warunkiem że nie znasz zasady zachowania pędu i nie masz wyobraźni.

GumballHomar napisa³/a:

Sam należę do grupy tzw backyard wrestlingu, pochodzimy z Torunia i jeśli ktos jest zainteresowany -



No cóż, są gorsze sposoby marnowania czasu.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

JakubÅ‚  

Stały User

Goldberg



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-03-14, 00:10   

philosophus napisa³/a:

Pod warunkiem że nie znasz zasady zachowania pędu i nie masz wyobraźni.



Czytaj uważnie. Napisałem, że jest "bardziej naturalny", a nie, że jest naturalny. Chyba, że dla Ciebie bardziej naturalne jest wiszenie w powietrzu przez 10 sekund i zadawanie ciosów (czyli tak jak we wspomnianych filmach z lat 80')
_________________
Pozdrawiam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com