Wybity palec u nogi
Odpowiedz do tematu

: Wybity palec u nogi
W kwietniu grając w piłkę, wybiłem palca u prawej nogi. Wyglądało to bardzo źle, palec był nienaturalnie wykręcony. Od razu pojechałem na pogotowie, tam lekarz mi go nastawił i przepisał jakieś maści. Na palcu był spory siniak i krwiak, co z czasem oczywiście zeszło. Ale palec do tej pory jest trochę spuchnięty i nie mogę go zginać. Nie przeszkadza mi to na szczęście w niczym, mogę normalnie chodzić, biegać, uprawiać sport, ale podświadomie boję się, że coś się może stać. Czy to normalne, że nie mogę palucha zginać? Może trzeba wybrać się do lekarza?

:
Lepiej siÄ™ wybierz do lekarza. Wizyta u niego nie zaszkodzi.

"We'll meet again
Don't know where
Don't know when
But I know
We'll meet again
Some sunny day"
:
Lekarz ci tylko pomoże, tutaj raczej nikt się na tym nie będzie znał.....

:
Jeśli sam w głębi czujesz,że ten problem Ci doskwiera to idź do lekarza,aby całkowicie rozwiał on twoje wątpliwości i obawy.

:
Idź do lekarza, a jeżeli koniecznie mamy Ci pomóc... aloes. Okłady z żelu zawartego w liściach. I nie próbuj tego, ma właściwości przeczyszczające.

"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
:
Ja pierniczę. Jeden się pyta czy jechać do szpitala, bo spadł z murku, inny czy iść do lekarza bo se paluch wybił.
Ludzie! Nie, no po co do lekarza pójdziesz, najlepiej spytaj się na forum :facepalm:

"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
:

Mizantrop napisa³/a:

Ja pierniczę. Jeden się pyta czy jechać do szpitala, bo spadł z murku, inny czy iść do lekarza bo se paluch wybił.
Ludzie! Nie, no po co do lekarza pójdziesz, najlepiej spytaj się na forum :facepalm:


Zapytałem się bo nie wiem czy jest sens iść do lekarza. A myślałem, że może ktoś z Was miał też kiedyś wybitego palca i byłem ciekawy jak to wyglądałoby ewentualnie u kogoś.

:

pablopavo napisa³/a:

kiedyś wybitego palca i byłem ciekawy jak to wyglądałoby ewentualnie u kogoś.


Oo, jasne, że tak. Jakieś 1874835765032 razy (czyt. ok 20). U mnie wyglądało to tak, że ani razu nie byłam u lekarza. Mama wynalazła jakąs Panią, tzw. Znachorke, która nastawia nogi, kręgi, robi takie uzdrawiające masaże i takie tam. Nastawiała mi tego palca, smarowała czymś, zawijała i po tygodniu był jak nowo narodzony. mogłam nim normalnie ruszać, śladu po wybiciu nie było. Tzn, teraz ślady już są, kiedy to było kilkakrotnie.
Skoro nadal Cię ten palec boli idź do chirurga, zrób zdjęcie i się okaże. Nie zwlekaj. ; )

jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
:
Wie bitte ? Lekarz. Dla spokoju

:

pablopavo napisa³/a:

podświadomie boję się, że coś się może stać.


Więc idź do lekarza, to nie zaszkodzi, a może pomóc...

Hey, believe me: our dreams really can come true!
:
Po pierwsze nie powinieneś biegać, ani uprawiać jakiegokolwiek innego sportu po wybiciu.Palec musi "odpoczać".Chyba że często Ci sie to zdarza, jeśli tak , a tym razem nie chce przejść to idź do lekarza.Ja gram w siatę i nawet nie czuje że wybiłem sobie palca:P:D

:
Jasna sprawa, że do lekarza. Przecież to banalne.

pablopavo napisa³/a:

oże ktoś z Was miał też kiedyś wybitego palca


Na szczęście nie.

Nienawidzę cię ¦wiecie. Nienawidzę!
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group