Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2017-02-07, 23:46   

zerfo napisa³/a:

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat studia dosyć mocno straciły na znaczeniu.


Zależy jeszcze w jakim zawodzie. W niektórych jest to nadal konieczna konieczność.
 

EmiliaS  

User


ImiÄ™: Emilia

Do³±czy³a: 11 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-11, 11:31   

W wielu przypadkach to zależy od pracodawcy. Jednak jeżeli stawiasz na rozwój i pracę w bankach i korporacjach to studia są potrzebne. Coraz więcej pracowników dokształca się właśnie w branży finansów i rachunkowości , ponieważ studia często potrzebne są do np. awansu. Myślę, że dużo łatwiej jest się uczyć będąc młodym i nie mając innych obowiązków.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-11, 16:20   

EmiliaS napisa³/a:

Jednak jeżeli stawiasz na rozwój i pracę w bankach i korporacjach to studia są potrzebne.



No nie wiem.
Jeżeli jest się pracownikiem niższego szczebla, a tak większość zaczyna, to niekoniecznie.
Tu wystarcza często tylko ukończenie szkoły średniej, natomiast wykształcenie wyższe jest mile widziane.
_________________
W miękkim futrze kota
 

EmiliaS  

User


ImiÄ™: Emilia

Do³±czy³a: 11 Lip 2017

   

Wys³any: 2017-07-28, 14:04   

DeSade napisa³/a:

EmiliaS napisa³/a:

Jednak jeżeli stawiasz na rozwój i pracę w bankach i korporacjach to studia są potrzebne.



No nie wiem.
Jeżeli jest się pracownikiem niższego szczebla, a tak większość zaczyna, to niekoniecznie.
Tu wystarcza często tylko ukończenie szkoły średniej, natomiast wykształcenie wyższe jest mile widziane.



Do awansu wykształcenie wyższe jest już potrzebne
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com