Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:34   Wydawanie pieniÄ™dzy

Na co najczęściej wydajecie pieniądze?
Staracie się być oszczędni czy jak macie pieniądze to wydajecie wszystko prawie odrazu?


Ja najczęściej pieniądze wydaje na karty do telefonu i fajki.
A pięniądze trwonie strasznie.
Mój rekord to 6800 koron norweskich (ok. 2900zł) w niecałe 4 tyg :-/
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:35   

Ja też jestem rozrzutna. Jak tylko mam jakieś pieniądze, natychmiast je wydaję, zupełnie nie potrafię oszczędzać. A szkoda, bo zachciałało mi się nowej lustrzanki...
W każdym razie, do niedawna wydawałam pieniądze na fajki, ale teraz głównie na ciuchy, książki i płyty. A jak coś fajnego się trafi to na dodatki do pokoju.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-08, 13:43   

Jakoś nie umiem oszczędzac. Chociaż bardzo bym chciała posiadac tą umiejętnośc. Jak mam jakąś kasę, to od razu praktycznie ją wydaję. Np na jakieś ubrania (jeżeli mam troszkę więcej gotówki), karty do telefonu, troszkę idzie na jedzienie jak jestem w szkole (bo idę z koleżanka np na kebaba), od czasu do czasu się poimprezuje, a na to też trzeba miec trochę pieniędzy. Często wydaję pare groszy na jakieś swoje małe zachcianki, kosmetyki, gazety, itp. Albo siostrze kupuję jakieś słodycze, czy zabawki. Różnie to bywa. Kompletnie nie umiem oszczędzac. Ciągle brakuje mi na coś kasy...
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-11-08, 16:38   

ja nie mam pieniedzy nigdy, jak mam to od razy je wydaje na: ubrania albo kosmetyki.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-08, 16:42   

Cytat:

ja nie mam pieniedzy nigdy, jak mam to od razy je wydaje na: ubrania albo kosmetyki.


ja tak samo :mrgreen:
czy mam 50 zł, czy 300 i tak je wydam w jeden dzień;p.

Swoje kieszonkowe przeznaczam prawie w całości na kosmetyki.
Na ciuchy biorę od rodziców, ale też nie chce przesadzać, mam swoje granice.

Najwięcej tracę na bieliznę, ciągle kupuje nową, poza tym zawsze mam po kilka balsamów do ciała, perfum, pomadek, żeli do mycia twarzy itp. A w zupełności wystarczyłoby po jednej sztuce.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 17:16   

Potrafię oszczędzać, co nie znaczy, że nie lubię wydawać pieniędzy. ;-) Najczęściej wydaję na kosmetyki, ubrania i inne przyjemności ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-08, 19:24   

Lubię wydawać,jeden dzień i po kasie . ;d Jak ktoś pracuje to praktycznie tego nie widać . :roll:
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-02, 22:06   

Czasami trudno jest mi rozstać się z pieniędzmi, ale mam dużo potrzeb. Najczęściej lubię kupować w szczególności książki i kosmetyki.
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 22:45   

a ja nie jestem aż tak rozrzutna.
Jak mam coś kupić to oczywiście nie krępuje sie i kupuje, ale tak na byle co nie wydaje raczej.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Fea  

Wymiatacz

socjopatka



ImiÄ™: aneta

Do³±czy³a: 30 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 23:30   

ja jak mam gotówkę, to zaraz jej nie będzie. a to pizza, a to soczek, a to tamto, owamto.
z karty raczej na ciuchy, ale to rzadko.
no i na moje zwierzęta. ale to niedużo zwykle.

i mam blokady, np skoro mam dobry krem to po co mi nowy? wolę uzbierać i kupić coś fajnego.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 08:41   

Najczęściej wydaje na karty do telefonu, paliwo, odzież, alkohol..

kasa siÄ™ mnie nie trzyma :-P
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-12-14, 10:02   

ja jak już z wypłaty opłacę rachunki za mieszkanie, internet, telefon i bilet miesięczny, to patrzę na to co mi zostało i zastanawiam się, ile możnaby wydać tak ot, dla przyjemności. jestem pewna, że gdybym miała milion do wydania w tydzień, nie miałabym większego problemu z realizacją tego zadania.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-14, 11:20   

dokladnie ;) rachunki: mieszkanie, studia, internet, komorka, a potem co zostanie to ubrania/gadzety/uzywki/imprezy
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-12-14, 11:26   

Doładowania do fona, papierosy, internet, ubrania, kosmetyki, imprezy i podstawowe wydatki - jedzenie, środki czystości do mieszkania i takie tam.
Pieniądze się mnie niestety nie trzymają i zawsze mam 'biedę' i kombinuję na czym by tu zarobić.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-14, 15:15   

A to zależy.
Potrafię i oszczędzać i być rozrzutna.
Najwięcej zdecydowanie na kunia, na sprzęt ,kowala etc.
Ubrania,kosmetyki, jakieś wyjścia..
Pewnie także niezliczona ilość drobnych przelewa się w tygodniu na takie rzeczy jak kawa, bilety. Boje się nawet myśleć jaka jest to kwota.

W sumie na razie nadal mieszkam z rodzicami,przynajmniej do końca licealnej nauki,więc nie odczuwam tak bardzo strat bądź niedoboru gotówki.Nie sądzę jednak ,że przejście na bardziej oszczędny tryb życia i wybieranie priorytetów stanowiłoby dla mnie jakikolwiek finansowy kłopot.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com