Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-05, 16:42   

Nie mowie o dziewczynach przy kosci bo lubie takie gdzie jest za co zlapac :mrgreen: ale o spasionych ktore pierw jedza bez ograniczen a potem jestem gruba nikt mnie nie chce http://www.czadersi.pl/up...15_15-45-28.jpg

Rozumiem osoby ktore maja problemy z tarczyca, hormonami ale jezeli ktos wp... bez ograniczenia i narzeka ze jest gruby to cos nie tak
 

imaginary  

User

why so serious?



Do³±czy³a: 14 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-01-05, 16:45   

Ale wiecie, to często jest nie fair traktowane. Jeśli dziewczyna jest...bardziej niż przy kości, to jest złe, brzydkie i ogólnie nie dba o siebie. A co w takim razie powiecie o czymś, co idzie w zupełnie drugą stronę? Anorektyczki, które robią wszystko, by być chudsze tak, by było widać wszystkie kości. Nie wiem, ale moim zdaniem popadanie w skrajności jest straszne, bo oba przypadki...cóż, nie tyle nie wyglądają dobrze, ale organizm znosi to fatalnie.
_________________
The truth is rarely pure and never simple.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-05, 16:49   

A czy ja napisalem ze lubie anorektyczki, wystarczy sie dobrze odzywiac (NIE GLODZIC) i 2-3 razy w tygodniu ruszyc 4 literki sprzed facebooka
 

imaginary  

User

why so serious?



Do³±czy³a: 14 Lut 2014

   

Wys³any: 2015-01-05, 16:57   

No tak, ale skoro poruszany jest ten temat, to w drugą stronę też warto pójść. Nigdzie nie napisałam, że ktoś napisał, że podobają się takie, czy takie, aczkolwiek zauważyłam tendencję do wytykania kilogramów, a patrząc w przeciwną stronę wszystko już jest w porządku. Każdy może mieć swoje zdanie, swój gust...to jasne, ja też nie jestem zwolenniczką szukania usprawiedliwień dla innych, kiedy właśnie można zdrowo się odżywiać, jeść z umiarem a dzięki temu czuć się świetnie i zdrowo.
_________________
The truth is rarely pure and never simple.
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-01-05, 17:21   

Niewiele osób w moim wieku tak ma, ale osobiście każdą dziewczynę z którą chce się spotkać, to w jakimś procencie traktuję jako potencjalną przyszłą żonę. Na początku wiadomo, trzeba tą osobę poznać, jednak jeśli pojawia się taki o znaczek :!: , to trzeba zacząć wciskać przycisk stop i nie tracić naszego cennego czasu.
Dlatego jeśli taka osoba ma siedzieć w domu zamiast wyjść na spacer, do parku, pobiegać lub w inny aktywny sposób spędzić czas, bo jej się nie chce, no to sory memory, na starcie wymazujemy Ciebie. No a te dodatkowe kg chyba nie spadają z nieba? Jak żona to i dzieci. Jeśli taka osoba ma wychowywać moje dzieci w podobny sposób jak i sama żyje, no to sory memory po raz drugi.
Osoba dbająca o siebie, niemal na pewno przeniesie to na swoją przyszłą rodzinę. Dobrym przykładem będzie tutaj duszą towarzyska przy której wszyscy mają dobry humor, bo właśnie ta konkretna osoba rozpowszechnia uśmiech na każdej twarzy.
Przykładem z totalnie innego bieguna będzie natomiast przykład rodziny w której rodzice są alkoholikami. Te samo zachowanie przekazują swoim dzieciom, przez co wiadomo jak to się kończy.
Dużo pozytywniejszym przykładem są tatusiowie piłkarze - Beckham lub Zidane, których synowie całkiem dobrze sobie radzą. Dzięki komu? Dzięki ojcom, którzy wciągnęli ich w świat futbolu. Gdyby Beckham zamiast grać w piłkę jadł fastfoody i grał na konsoli, jego dzieci na pewno nie poszłyby w jego kierunku.
Identycznie jest w stosunku do tzw. #różowychpasków inaczej mówiąc tapet. Są i tacy faceci, którzy to lubią, lecz żaden wartościowy, z planami na przyszłość mężczyzna nie weźmie sobie takiej kobietky za kobietę życia.
Analogicznie Wy, drogie dziewczyny nie weźmiecie za partnera kolesia, który z własnej woli siedzi w domu, jest wstydliwy, klepie cały dzień w LoLa lub inne MMORPG, dodatkowo ma trochę kg zbyt dużo i ogółem "nie jest fajny". Prawda? :-)
Jeśli ktoś nie jest typowym polakiem-cebulakiem, to w 99% gdy coś krytykuję, to musi mieć do tego jakieś podstawy, argumenty, a nic nie dzieje się bez wsparcia kogoś/czegoś.

Podsumowując: każdy jest kowalem własnego losu. Jak sobie pościeli, tak będzie spać, a że inni nie będą chcieli tam spać, to może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-29, 21:47   

Nope.
Ale to jest jakieÅ› zadziwiajÄ…ce dla mnie zjawisko.
Kiedy spotkałam pierwszy raz, moja miłość, to znaczy moją nieszczęśliwą miłość teraz, to mi się w ogóle nie podobał.
Pamiętam, że siedziałam wtedy taka gburowata nieco w taksówce i myślałam: boże w co się wpakowałam.
Chciałam uciec, myśląc, że nie mam już odwrotu. Więc byłam nieco niemiła.
A teraz wydaje mi się tak niebywale piękny, że odrzucam wszystkich wokół, na zasadzie porównania, to nikt mu nie dorównuje.
To było dość dziwne, bo tak z upływem dni, on wydawał mi się jeszcze piękniejszy.

Teraz wiem, że to jest miłość. Miłość, miłość, miłość. :-|
_________________
W miękkim futrze kota
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-19, 10:27   Re: WyglÄ…d

Anula napisa³/a:

Jak dużą uwage zwracacie na wygląd? Umielibyście na przykład być z nie atrakcyjnym/atrakcyjną chlopakiem/ dziewczyna ?


Wyglad jest wazny, ale nie az tak. Ja w pierwszej kolejnosci zwracam uwage na to jaki stosunek ma do mnie dany czlowiek, a w pozniejszym czasie jego chatakter. Jesli by mi odpowiadal, to mysle, ze bylabym sklonna z takim czlowiekiem byc. Z reszta uroda kiedys minie. Ja kiedy urodze dzieci tez moge zbrzydnac i co wtedy? :mrgreen:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-19, 18:11   

Wygląd jest ważny.
@up
Urodzisz i zbrzydniesz, a zainteresowanie TwojÄ… osobÄ… spadnie - proste :)
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-19, 19:28   

Tak faktycznie, to ciąża nie ma wpływu na urodę. A przynajmniej nie tyle, by skutkowało brzydotą. Wszystko jest do wypracowania, wystarczy o siebie dbać, nic więcej.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-19, 21:57   

Prawda. Niestety nie każda pani potrafi o siebie zadbać, a hormony chyba też robią swoje. Moja dziewoja po ciąży już od roku stara się coś zrzucić, tylko coś słabo jej idzie.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-20, 21:10   

ale co hormony ciążowe właściwie robią? Na pewno nie dokładają tkanki tłuszczowej.

A nie zrzuciła pewnie dlatego, że nie karmiła piersią. Albo tylko użala się nad sobą, że "przeklęte kilogramy po ciąży" ale zbytnio nic z tym nie robi.
Kwestia też tego, żeby nie spaść się w ciąży. To nie powód do folgowania z jedzeniem.
Okrutne, wiem. Ale sama w ciąży byłam, więc znam temat.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-20, 22:28   

szczerze mówiąc nie wiem co te hormony mogą powodować... może właśnie obżarstwo :)
Karmiła piersią przez pół roku. Teraz się buja z kilogramami, niby codziennie siła, bieganie...
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-21, 17:17   

Jimmyblack napisa³/a:

szczerze mówiąc nie wiem co te hormony mogą powodować..


Moje pytanie miało Cię zachęcić do poszukania odpowiedzi;p w każdym razie nie mają nic wspólnego z jedzeniem.

Fizjologia metabolizmu w czasie laktacji polega na tym, że większość składników odżywczych i energii, przyjmowanej z pokarmem przez matkę, poświęcana jest na produkcję mleka. Dlatego tkanka tłuszczowa nie ma podstaw by się odkładać z powodu deficytu energii. Dodatkowo, kobieta trzyma ścisłą dietę, co znacznie wspomaga proces. Bo odżywia się, wiadomo, zdrowo.
Taka magia! nie dość, że nie ma skąd się odkładać, to jeszcze coś może ubyć:)
Ja karmiłam zaledwie 6 tyg z przyczyn ode mnie niezależnych, nad czym ubolewam, a schudłam przez ten czas 12kg- wyłącznie dzięki karmieniu piersią bo nie ćwiczyłam w połogu.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-29, 01:09   

Wygląd jest ważny, jeśli ktoś tutaj pisze inaczej to albo sam jest brzydki albo coś z nim nie tak i sam siebie oszukuje ;)
 

serwis1

User


Do³±czy³: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-01, 09:50   

Bardzo dużą , a szczególnie na ubiór nie na widzę jak mężczyzna ma nie wyprasowane ciuchy . :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com