Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Do³±czy³a: 16 Lip 2013

   

Wys³any: 2015-07-03, 18:48   

Miałam tak, że chłopak jako taki z wyglądu mi się nie bardzo podobał (nie był mega brzydki, ale po prostu nie mój typ), ale sytuacja nas zmusiła do rozmów, przebywania ze sobą i kiedy go poznałam po prostu się zauroczyłam. Także wygląd jest ważny, bo przecież najpierw widzimy okładkę, a dopiero potem wnętrze. Jednak na pewno wolałabym być z kimś kto nie zostałby misterem świata ale miał coś mądrego do powiedzenia, aniżeli z super pięknym facetem, z którym nie mam o czym rozmawiać. Proste.
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-07-04, 15:03   

Wygląd jest bardzo ważny - świadczy wiele o człowieku. Nie mówię tu o długim nosie, krótkich nogach czy zezowatych oczach, bo na ten wygląd wpływu nie mamy. Chodzi mi o założoną czystą koszulkę, krótkie paznokcie (u mężczyzn) czy umyte włosy. Wtedy taka osoba będzie postrzegana dobrze w każdym środowisku.
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 13:54   

Więc tak moim zdaniem wygląd nie jest najważniejszy :) ale jednak odgrywa on bardzo dużą rolę np w związku nie wyobrażam sobie być z kimś kto mnie wizualnie nie pociąga. Natomiast chodzi chodzi o znajomych to wygląd jest mi kompletnie obojętny ale tak jak piszę marigold w tym przypadku liczy się schludność :P
 

Markot

User


Do³±czy³: 29 Sty 2014

   

Wys³any: 2015-07-06, 13:56   

Być może wygląd nie jest najważniejszy, ale pierwsze wrażenie decyduje o tym, jak inni będą nas postrzegać i oceniać w ciągu całej znajomości.
_________________
kruk firma
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:08   

Chyba się nie zgodzę z Tobą Markot w 100%. Pierwsze wrażenie jest często mylące. Możemy nie wiedzieć przykładowo, że konkretny wygląd jest spowodowany chorobą, a nie zaniedbaniem. Pierwsze wrażenie może być - ok - nie najlepsze, ale gdy poznajemy człowieka, pewne negatywne wspomnienia z czasu pierwszych spotkań ustępują tym prawdziwym :)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:33   

Nie ukrywam, że wygląd jest dla mnie ważny i zawsze procentowało to na moim zainteresowaniu drugą osobą. Wszyscy mówią, że tylko wnętrze się liczy, no ale bądźmy szczerzy... Nie umiałabym być z osobą, która nie jest dla mnie atrakcyjna. Nie chodzi mi o sylwetkę greckiego boga i twarz jak z okładki, ale mój mężczyzna musi mieć w sobie coś, co mnie pociąga.
_________________
meow
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-28, 10:51   

Nope. Jeśli ktoś o siebie nie dba i śmierdzi na kilometr, to fakt - pierwsze wrażenie leży i nie bardzo mam ochotę przebywać z taką osobą. Ale to czy jest mniej bądź bardziej przystojny? Jakby jeszcze miał wpływ na to, z jakim ryjem się urodzi... zwracam uwagę jedynie na to, co człowiek sobą prezentuje poprzez zachowanie, gesty itd.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 09:53   

Bardziej niż na wygląd zwracam uwagę na charakter, serio :D
 

Kate04  

User


Do³±czy³a: 15 Kwi 2017

Sk±d: WrocÅ‚aw.

   

Wys³any: 2017-04-15, 20:07   

Wygląd jest ważny ale nie może być tak, że staję się najważniejszy.
Każdy kieruję się w tym aspekcie swoimi upodobaniami i ma do tego zupełne prawo.
Mimo tego, że wygląd się dla mnie liczy to rzadko kiedy stosuje jakiekolwiek wytyczne - jeżeli dobrze mi się z kimś rozmawia, nadajemy na tych samych falach czego chcieć więcej? Nie świadczy to jednak o tym, że jeżeli by mi się ktoś nie podobał to bym kogoś oszukiwała. Byłam w takich sytuacjach i tak się nie robi. Ale niekiedy mam wrażenie, że jest to wręcz przesadne, na moim własnym przykładzie nie uważam się za osobę 'nieatrakcyjną' ale mężczyźni [nie wszyscy] chcieliby mieć przy sobie Boginię i tego się trzymają. Niestety, życie to nie film, życie to nie to co widać w teledyskach a więc piękne panie. Rzeczywistość jest inna co nie oznacza, że jestem tak ograniczona by im tego zabraniać bo każdy orze jak może. :)
_________________
Kto pyta - ten błądzi =)
 

brow77  

User


Do³±czy³a: 25 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-25, 21:21   

Tak, bo to przecież pierwsze wrażenie o człowieku.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-06-26, 22:36   

Jeżeli część jej wyglądu która nie byłaby zależna od niej byłaby brzydka, ale sama byłaby zadbana, dobrze ubrana i oczywiście co najważniejsze po prostu fajna, czemu nie.

Ale jak widzę te wszystkie dziewczynki które np. narzekają na brak powodzenia a tu ani nic nie ćwiczą i wyglądają po prostu słabo z sylwetki, albo nie potrafią się w ogóle ubrać, albo zwyczajnie od nich cuchnie czy mają okropnie zrobione włosy... W takich wypadkach kategorycznie nie. Jeżeli chce się mieć chociaż szczątkowe powodzenie należy o siebie dbać na co składa się dbanie o higienę, o swoje ciało, fryzurę i ubiór.
I zanim zostanie zrzucony nalot że niektóre osoby po prostu lubią mieć x kilo nadwagi i nic nie ćwiczyć - spoko, ja mówię o własnych doznaniach. Jako osoba uprawiająca aktywnie sporty byłoby to dla mnie samego, nie mówiąc o 'social proofie', prawie że obrzydzające gdybym wybrał sobie na kobietę osobę ważącą więcej niż ja sam.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com