Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-05, 15:47   

Cytat:

nie no żartuję, przeznaczyłbym to na biedne dzieci :-)



Nie wierzÄ™ :oops:

40 milionów? 10 milionów dla mnie reszta na biedaków, głodne zwierzątka, ochronę przyrody, badania naukowe i stypendia dla młodych utalentowanych.

A za swoje 10 kupiłabym dom, pojeździłabym na egzotyczne wakacje, kupiła jakieś drogie sprzęty i ogólnie rzecz biorąc robiła wszystko na co teraz mnie nie stać.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-05, 19:03   

Damn napisa³/a:

A za swoje 10 kupiłabym dom, pojeździłabym na egzotyczne wakacje, kupiła jakieś drogie sprzęty i ogólnie rzecz biorąc robiła wszystko na co teraz mnie nie stać.


Tak naprawdę te 10 mln to bardzo mało :). Niewielu jest ludzi, którzy potrafią wygrane lokować właściwie. Zazwyczaj kończą jeszcze niżej niż zaczynali. Od nadmiaru pieniędzy odbija woda sodowa :P.

Kupiłabym dom poza miastem i mieszkanie na ostatnim piętrze jakiegoś wieżowca. Część wpłaciłabym na swoje hipotetyczne dzieci, żeby miały jakiś kapitał po skończeniu studiów, ale beż możliwość wypłaty przed rozpoczęciem pierwszej pracy :P.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-06, 11:28   

motyl napisa³/a:

Damn napisa³/a:

A za swoje 10 kupiłabym dom, pojeździłabym na egzotyczne wakacje, kupiła jakieś drogie sprzęty i ogólnie rzecz biorąc robiła wszystko na co teraz mnie nie stać.


Tak naprawdę te 10 mln to bardzo mało :). Niewielu jest ludzi, którzy potrafią wygrane lokować właściwie. Zazwyczaj kończą jeszcze niżej niż zaczynali. Od nadmiaru pieniędzy odbija woda sodowa :P.



Bill Gates jakoś się ma świetnie i nie obnosi się ze swym super bogactwem, więc nie generalizuj :-D Znam kilka osób - kolegów, którzy mają nadzianych rodziców, wiecie willa+basen + dom w innej części miasta, BMW, mercedsy, a i tak są spoko i im nie bije, ich rodzice też są luzaki.


Damn te 30 mln to byłoby mało, ale zawsze coś zważywszy na to, żę Gates oddaje w miliardach, a i tak tego nie dostrzegamy, chociaż on tam wspiera u siebie w murice to też to xD
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-06-06, 22:44   

Cytat:


Nie wierzÄ™ :oops:



Bo to ściema, już prędzej uwierzę w tą resztę :-D

Cytat:

Tak naprawdę te 10 mln to bardzo mało :)


Do spokojnego życia "wystarczy 3-5 mln ale wiadomo jak wygrywać to jak najwięcej :-D

Moja dziewczyna mi się odgraża "bo jak wygram to nie dostaniesz ani grosza" więc raczej nie mam co marzyć co sobie kupie :-D
Na pewno wrzuciłbym wszystko by pracowało i jak już to kupował wszystko z odsetek
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-07, 05:25   

morgan94 napisa³/a:


Bo to ściema, już prędzej uwierzę w tą resztę


Gdybym był upierdliwy ( np. jak Damn ) napisałbym o twej niechlujności i wskazał, iż prawidłowo winno być "tę resztę", ale nie jestem, wobec tego, napiszę: "morgan-jakie "m", taki organ :-D

[ Dodano: 2015-06-07, 06:37 ]

Damn napisa³/a:

Cytat:

nie no żartuję, przeznaczyłbym to na biedne dzieci :-)


Nie wierzÄ™ :oops:


Dlaczego?
Chciałem pomóc DeSade.
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-07, 14:48   

ja jakbym wygrała to chciałabym polecieć na wyspy kanaryjskie i na każdej mieszkać przynajmniej ze dwa miesiące, żeby wszystkie idealnie zwiedzić.. :)
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-06-17, 23:32   

$karbówka napisa³/a:

przeznaczyłbym to na biedne dzieci , oczywiście nie w Afryce, bo tych jest już za dużo.


Oczywiście, tylko te białe, pochodzące z Europy, z dobrych rodzin?
Mimo wszystko to ciekawe, że w pierwszej części swej wypowiedzi opisujesz to, co zrobiłby każdy prawdziwy polak.
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-06-18, 06:42   

Kupiłbym dom gdzieś nad morzem śródziemnym, Grecja, włochy Portugalia. Resztę pieniążków ulokowałbym we własnej firmie.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-18, 14:13   

Starozakonny PhD napisa³/a:

Oczywiście, tylko te białe, pochodzące z Europy, z dobrych rodzin?


Oczywiście, że tak!
Cieszę się, że podzielasz moje zdanie. :-)

Starozakonny PhD napisa³/a:

Mimo wszystko to ciekawe, że w pierwszej części swej wypowiedzi opisujesz to, co zrobiłby każdy prawdziwy polak.


Ano... ale zreflektowałem się i już w drugiej wypowiedzi, wyszło o tych dzieciach jakby pisał typowy żyd - czyli złodziej, rasista i hipokryta. :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-18, 14:44   

Nie przyczepiam się, bo słówko "tą" jest jak najbardziej akceptowalne w języku potocznym.

Oczywiście jest niechlujne, ale z zasadami nie ma co się kłócić ;) na pole!

Cytat:

Od nadmiaru pieniędzy odbija woda sodowa :P.



W to nie wÄ…tpiÄ™ :D
Pamiętałam o biednych murzynkach z Afryki, a nie pamiętałam o własnych dzieciach w przyszłości... no dobra, 15 mln dla mnie i moich dzieci ;) .
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-06-18, 14:50   

Jesli bym wygrala, na pewno zostawilabym cos dla siebie, aby miec w razie kiedy bym potrzebowala. W przyszlosci chce wybudowac wlasny dom, piekny, z duzym ogrodkiem. Chcialabym wyjechac na wakacje, gdzies daleko, gdzie jest pieknie, np. Hiszpania, Turcja, Chorwacja. :D lecz rowniez bym chciala wplacic pewna czesc na Dom Dziecka, czy jakas fundacje.
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-18, 16:10   

Damn napisa³/a:

Nie przyczepiam się, bo słówko "tą" jest jak najbardziej akceptowalne w języku potocznym.


Dlatego ja nigdy nikogo nie poprawiam, bo to nie ma sensu.
Akceptowalne w języku potocznym jest niemal wszystko, bo wynika to z tego, iż jest on nieustandaryzowany przez nikogo - a wielu ludzi nie wie kiedy popełnia błąd ( np."wziąść", "przyszłem", "niemniej jednak", "dwutysięczny dwunasty", "maksymalna ilość miejsc 40" czy nieśmiertelne - "płyta CD" ), nadrzędnym celem języka potocznego jest sprawna komunikacja, a nie poprawność.

Niemniej, właśnie - w końcu się tego nauczyłaś, że języka potocznego się nie poprawia, co tylko potwierdza, iż wcześniejsze czepianie się mnie akurat za tzw. niechlujność, było wynikiem Twojego zakompleksienia i korka w tyłku, bo "błędy" w języku potocznym są rzeczą notoryczną, popełnianą przez każdego, co dzień, po kilkaset razy :-D . ( tak, tak - nawet i przez ciebie )
Czyli miałem rację.
 

knebel

User


Do³±czy³: 22 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-22, 23:10   

to żeś pojechał, też pewnie bym ustawił rodzinkę, zamówił wymarzony motorek na avans.pl, tak skromnie, dom wybudował, wyjechał na wakacje, troche oddał na badania nad lekarstwem jakimś, swoja droga słyszeliście że gościu chce głowe przeszczepić ??WTF!? chyba jemu bym zapłacił haha
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-06-23, 10:36   

Gdybym wygrała? Na pewno nie jechałabym do pracy, żeby zarobić sobie na studia tylko pojechałabym gdzieś daleko, żeby dalej nic nie robić i cieszyć się życiem. Pewnie zaszalałabym w jakiś sklepach, pomogłabym skończyć remont mojego domu, część pieniędzy na pewno byłaby na jakiejś lokacie, a ja pewnie dalej robiłabym rzeczy, które bez wygranej w totka raczej nie byłyby mi dane. No ale grunt to pozytywne nastawienie, może kiedyś dorobię się jakiejś ciekawej kwoty, kto wie :hyhy:
 

Filipos  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 08 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-08, 09:57   

Jeśli to byłaby konkretna wygrana np. z 30 milionów to na pewno na początku bym trochę zaszalał czyli dom,samochód itp. i rzuciłbym pracę na 100%.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com