Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

poszukiwaczka

Stały User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-09-02, 11:52   

Cytat:

Ale jeżeli zaczyna się szkoła, to nie wyjdę bez korektora i pudru na policzkach. Bardzo się rumienię i wyjście bez tego byłoby koszmarem. xd


Dla mnie codzienne malowanie się byłoby koszmarem :P
_________________
Jak coś przyjdzie mi do głowy to wypełnię to pole.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-02, 12:34   

Dla mnie makijaż to kredka i tusz i na szczęście 5 minut i po sprawie ;)
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Quik

User



Do³±czy³: 01 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-02, 13:47   

Kiedy wychodzę z domu [szkoła/praca/załatwianie spraw na mieście] to zazwyczaj się maluję jednak skoro nie mam problemu by pójść w piżamie do sklepu to brak makijażu tym bardziej mi nie przeszkadza :)
_________________
Zabij jednego człowieka, a będziesz mordercą.
Zabij miliony, a nazwÄ… ciÄ™ zdobywcÄ….
Zabij wszystkich, a będziesz bogiem.
J.Rostand
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-09-11, 10:07   

Bardzo czesto sie nie maluje. Minal mi juz ten etap, kiedy ze smieciami wychodzilam w pelnej tapecie i dziwilam sie, ze nikt mnie nie rozumie :D lubie sie pomalowac, czuje aie wtedy zadbana, kobiety lubia takie rzeczy. Ale tez nie jest to dla mmie priorytetem, jak nie mam czasu albo po prostu mi sie nie chce to wychodze bez makijazu.
 

iga29

User


Do³±czy³: 11 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-11, 15:24   

bardzo często wychodzę bez makijażu...praktycznie codziennie rano jak zaprowadzam małego do przedszkola...zazwyczaj nie mam czasy sie pomalować...mam dość ciężką cerę i wszelkie pudry powodują od razu pojawienie się wyprysków


================
Najtańsza mikrodermabrazja kraków
 

Hexe  

User

Wiedźma



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 17:34   

Gdy byłam młodsza, miałam straszne problemy z pewnością siebie, mase kompleksów, zaniżone poczucie wartości. Niewiele mi z tego zostało, ale czuję potrzebę "zakrycia się" w jakiś sposób i bardzo źle się czuję bez makijażu. Już nawet mam gdzieś mascary, eyelinery, szminki itp, ale bez nałożenia podkładu nie wyjdę z domu gdzieś bardziej do ludzi, po prostu od razu trace całą pewność siebie.
 

teco  

User


Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-08, 10:59   

O tak, podkład i puder muszą być, ale tusz do rzęs czy cienie do powiek na co dzień często sobie odpuszczam. ¯eby pójść do piekarni i kupić chleb nie muszę być w pełnym makijażu :-)
 

Najka

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 14 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-14, 09:32   

Jak idę biegać to wychodzę bez makijażu,w innych sytuacjach raczej nie.
_________________
pranie wykładzin Gdynia
 

LadyBloodoath  

User

Angelae Nightmare



ImiÄ™: Angelae

Wiek: 25

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2014

Sk±d: wieczny cieñ

   

Wys³any: 2014-10-14, 10:10   

Ja osobiście to już nie potrafię wyjść z domu bez tuszu na rzęsach. Mam praktycznie bezbarwne rzęsy... :c a jak pomaluję to widać że są długie i gęste ^^ zupełnie inna twarz od razu, jak po jakiejś transformacji dosłownie.
_________________
Mam skrzydła, by latać. Brakuje mi tylko piór.
-----
Nie oceniaj mnie. Wiek nie definiuje dojrzałości.
 

Rysa

User


Do³±czy³: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-01, 09:39   

Ja sie nigdy nie maluje. Szkoda mi czasu, pozatym uważam, że makijaż psuje urode, co można zobaczyc na dziewczynach które non stop sie malują. Kiedy tylko zetrą makijaż wyglądaja okropnie, chocby sie postarzały 20 lat
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-01, 10:24   

Wczoraj wieczorem poszłam coś skserować, bez makijażu, nawet myślałam, żeby pójść w dresach, bo nie chciało mi się zmieniać spodni.
Ostatecznie jednak założyłam dżinsy. Nie czesałam włosów, i nie miałam makijażu, bo wcześniej został przeze mnie zmyty.
Więc poszłam z samą teczką, myśląc punkt ksero, co mi tam.
Teraz żałuję ponieważ.
Przede mną czekał pewien architekt.
Który czekał na książkę, którą miał ktoś tam oprawić, ale robił to dość nieudolnie, bo wciąż coś wylatywało.
Więc ten architekt, bardzo przystojny, ale pomijam ten fakt, ponieważ zaciekawiła mnie ta osobowość.
Naprawdę potem idąc długo nad tym myślałam.
Co za osobowość, którą wyczuwa się bez potrzeby bliższego kontaktu.

¯ałowałam potem, że wyglądałam tak źle.

A zatem teraz będę bardziej się starać.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-01, 14:38   

Zwykle używam tylko podkładu i pudru. Nie podoba mi się moja twarz bez nałożenia tychże kosmetyków, choć ostatnio i tak nastąpiła poprawa, że pewnie niedługo zrezygnuję z podkładu, jedynie puder zostanie. Innych kosmetyków do makijażu raczej nie używam, sporadycznie tuszu do rzęs lub tuszu + kredka/eyeliner. W zasadzie tylko wtedy, kiedy idę na jakiś koncert. Na co dzień nigdy nie używam.
 

izulek

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-05, 10:58   

na co dzień się maluję, ale kiedy mam wolny dzień, bądź nie idę do pracy etc., to daje cerze i oczom odpocząć . saute też jest ok!
 

Liliate  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 06 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-06, 00:22   

Ja maluje się ale dość delikatnie i nieraz wychodzę bez makijażu.
_________________
pity 2014
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2015-07-04, 21:19   

jr_ napisa³/a:

zdarza wam się wyjść bez makijażu?(tak na dłużej, np na spotkanie z koleżankami) jak mocno się malujecie?


Tak, zdarza mi się, teraz nawet częściej. Niekiedy po prostu mi się nie chce malować i mam to gdzieś czy wyglądam tak lepiej czy gorzej. Nie maluję się "mocno", tzn. nie używam żadnych podkładów, pudru i takich innych. Jedynie co u mnie można spotkać to tusz do rzęs, czasem szminka czerwona/bordowa lub błyszczyk bądź lekki cień na powiekach.

Tak nawiasem mówiąc nie wiem po co i na co niszczyć sobie cerę zawczasu. Niekiedy widząc pudernicę, na dodatek solare, mam ochotę podejść i jej przywalić. :mrgreen:
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com