Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-07-04, 21:25   

Jak ktoś ma problemy z cerą, nierównomierny koloryt, duże pory (np. u mnie), syfki, to nie dziwię się, że chce to przykryć. W przeciwnym razie nie rozumiem, to tylko zabiera czas ;D. Moje problemy rozwiązuje zwykły krem BB, nakładam go na uczelnię czy spotkanie, ale idąc do sklepu czy na śmietnik się tak nie fatyguję :D. Puder też jest przydatny i może poprawiać stan cery, bo absorbuje sebum. Przyrządów do "konturowania" nawet nie używam, lubię pomalować sobie oczy, ale zwykle i tak kończę na tuszu.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-07-04, 21:27   

Wyjątkowo rzadko zdarza mi się wyjście w makijażu. Są to głównie jakieś uroczystości typu wesele. Nie lubię się malować, w makijażu czuję się jak w masce.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Deria  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 05 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-05, 16:23   

Nie mam problemu z tym aby wyjść bez makijażu,szczególnie teraz jak jest tak gorąco.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-05, 16:32   

Pod warunkiem, że mam dobrze ułożone włosy, wtedy makijaż nie jest mi potrzebny
_________________
W miękkim futrze kota
 

viaande  

User



ImiÄ™: Ula

Do³±czy³a: 04 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-05, 19:31   

Nie maluję się mocno, nie używam podkładu, pudru, róży, rozświetlaczy czy bronzerów - na szczęście nie mam problemów z cerą, a jedyne czego potrzebuję to korektor na pojedyncze wypryski :-P Mimo to, bardzo rzadko zdarza mi się wyjść bez makijażu, gdyś uwielbiam podkreślać swoje oczy oraz lekko wypełniać brwi. Mam też bzika na punkcie pomadek - kolorowych na większe okazje, bezbarwnych lub delikatnie różowych na co dzień.
Podsumowując - lubię siebie w makijażu, więc zazwyczaj staram się znaleźć na niego choć chwilę.
 

saper1

User


Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 10:57   

Zawsze chodzę bez makijażu , robię go tylko na specjalne okazje .
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 13:48   

Mam dokładnie tak samo jak saper1 :) u mnie na twarzy makijaż gości naprawdę od święta najczęściej coś tam maznę jak wychodzę do klubu , pubu albo ze znajomymi na miasto.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-07-06, 19:24   

O niee, zupełnie bez niczego raczej nie wychodzę - chyba, że ze śmieciami, do sklepu lub na plażę. W lato ograniczam się co prawda do tuszu do rzęs i pudru, ale muszę coś mieć na twarzy, bo źle się czuję.
_________________
meow
 

Kamila413

User



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³: 06 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-06, 20:31   

Tak, zdarza mi sie wyjść z domu bez makijażu :)
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-07-14, 10:01   

Ostatnio coraz częściej wychodzę bez makijażu
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-07-15, 15:53   

Często wychodzę bez. Główna przyczyna, to moje lenistwo, nie lubię się malować, a bez makijażu również się sobie podobam i nie widzę jakiś przeciwwskazań, ani innych dziwnych powodów, dzięki którym miałabym tracić czas przed lustrem :hyhy: Owszem, lubię czasem zaszaleć z tym i w ogóle, jak dziewczyna w końcu, no ale bez przesady
_________________
But I'm a pyromaniac
I'm storming this w i l d f i r e
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Do³±czy³a: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wys³any: 2015-07-18, 14:30   

Wychodzę bez makijażu tylko do sklepu albo na spacer z psem. Lubię dobrze wyglądać, dlatego źle bym się czuła bez makijażu wśród znajomych albo na jakimś ważniejszym wyjściu.
_________________
CaÅ‚e życie martwimy siÄ™ o przyszÅ‚ość. Robimy plany. Próbujemy przewidzieć przyszÅ‚ość. Jakby mogÅ‚o to (…)zaÅ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

Katarzyna_Lilia  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-20, 09:56   

Czasami wychodzę bez makijażu do sklepu, na spacery z psem. W domu stawiam na pielęgnację i nie pacykuję się wcale. Na co dzień używam kremu BB (odkąd przestałam dodatkowo używać podkładu mam lepszą cerę), opcjonalnie korektor, delikatny puder, tusz i eyeliner - powód? Mam jasną oprawę oczu, a przy farbowanych na intensywne kolory włosach (czerwone bądź rude odcienie) wyglądam nieciekawie. Poza tym lubię siebie w kreskach i czuję się dzięki temu o wiele pewniej. A na usta bezbarwna pomadka zazwyczaj :-) Grunt żeby czuć się dobrze w swoim ciele. Ja ciągle uczę się akceptacji swojego ciała i swojej twarzy. Kto wie, może kiedyś przestanę się malować w ogóle. Ale to tylko jeśli będę czuła się pewnie samej siebie :-P
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-24, 07:58   

To zalezy od pogody, bo jak jest tak jak dzisiaj, to błagam. Delikatny krem BB i wio z domu :D chociaż ostatnio zdarza mi się częściej w ogóle wychodzić bez niczego :) pokochałam w końcu swoją skóre.
 

lenka886

User


Do³±czy³: 07 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-07-24, 11:06   

Ja często wychodzę z domu bez makijażu. Jak jest ładna pogoda tak jak dzisiaj to chyba makijaż cały by mi spłynął. A tak to można nałożyć delikatny krem koloryzujący i tusz do rzęs i gotowe:).
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com