Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Henka

User


Do³±czy³: 29 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-29, 01:13   

Bardzo często zdarza mi się wyjść bez makijażu choć zazwyczaj mam lekki makijaż.
 

paczusia  

User

paczusia


ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 24

Do³±czy³a: 10 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-10, 23:44   

ja zawsze musze mieć chociaż cienie na powiekach i tusz do rzęs:) znalazłam takie ładne, delikatne z miss sporty. Oko jest delikatnie podreślone, ale zawsze coś tam widać;)
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-15, 23:03   

Nie maluję się dosłownie wcale i wkurza mnie, jak mam poklejone rzęsy tym czarnym szajsem. Nie wiem, jak można tego nie czuć - mimo że próbowałam normalnych np tuszów, to po prostu czuję że coś mam na twarzy i strasznie mnie to wkurza. Nieważne, czy cień na powiekach, wspomniany już tusz, szminkę...cokolwiek.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

moniuska93

User



Do³±czy³: 16 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-16, 13:26   

Ja mam niestety straszne problemy z cerą i wyjście bez makijażu to praktycznie nie dla mnie :( Od kilku lat walczę z trądzikiem i raz jest lepiej raz gorzej. Staram się jednak nie przesadzać z makijażem, bo jednak niektóre kosmetyki powodują, że trądzik się wzmacnia. Ostatnio użyuwam pudru mineralnego, a wszelkie podkłady u mnie odpadają. Ale szczerze powiem, że jednak najlepiej czuje się bez makijażu i od razu po powrocie do domu zmywam to "cholerstwo" ;)
_________________
"Every step that I take is another mistake to you"
 

loiteops

User


Do³±czy³: 18 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-19, 11:46   

Czasem lubię pokombinować i pomalować się mocniej ale nie robię tego dzień w dzień ponieważ jest to strata czasu
 

vanessa8  

User

vanessa8


ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-28, 00:44   

no właśnie to zależy od cery, bo ja nigdy nie wychodziłam, bo się strasznie błyszczałam... :/ ale zaczęłam czytać w necie różne poradniki na temat mojego problemu między innymi takie artykuły na blogach http://www.eksmagazyn.pl/...-skory-tlustej/ i stosując się do takich rad wychodzę coraz częściej bez makijażu :)
 

hanka94

User


Do³±czy³: 03 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-03, 12:23   

Czasami trzeba dać skórze pooddychać. Nie można cały czas ukrywać jej pod makijażem ponieważ bardziej to szkodzi niż pomaga. Więcej chemii, więcej zmian na skórze, więcej problemów.
 

Katie8  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 25 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-25, 11:27   

Ja jednak lubię mieć przynajmniej rzęsy pomalowane, od razu czuję się lepiej
 

Akwarela_Flower  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-18, 08:43   

Ja jakośc zauważyłam, że to zależy od mojego nastroju. Bo jak mam czas i faktycznie chęci, to maluje się i robię pełny makijaż, nawet usta maluję na czerwono i robię kreski eyelinerem. Ale bywa też i tak, że tylko podkład i tusz do rzęs. Robi się coraz cieplej, więc z tłustego podkładu w ogóle zrezygnuję. Niby te nowe kosmetyki nie zawierają żadnych substancji zatykających pory, ale jakoś nie wierzę, że po całym dniu w upale moja twarz wieczorem wyglądała dobrze :-)
_________________
Akwarela
 

mloplo

User


Do³±czy³: 21 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-21, 09:29   

Ja przyzwyczaiłam się do tego że wychodzę zawsze z makijażem, w domu chodze często bez dla zdrowia :)
_________________
tabletki na chrapanie
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-05-31, 16:05   

Dla mnie to nic wielkiego.
Zauważyłam, że do mnie więcej facetów zagaduje, jak nie mam makijażu, i w ogóle tak byle jak wyglądam, niż jak jestem wypindrzona.
Wtedy to tylko patrzą. Natomiast dzisiaj sobie wyszłam do sklepu, po energetyki w skórzanych spodenkach, białych adidasach i takiej wyciągniętej bluzce, którą włożyłam w te spodenki, totalnie niedopasowana.
Myślałam- założę okulary przeciwsłoneczne, to nie będzie widać mojej gęby zbyt dobrze, ale wiatr wiał mi w oczy, i włosy nasuwał na twarz, to musiałam je zawiesić na włosach.
I uwaga, jakiś pan mnie w kolejce przepuścił, drudzy mnie pytają cholera wie o co właściwie. I kiedy tak szłam z tymi siatkami, w ramach równowagi, to jeden mi życzył miłego dnia, a drugi mi chciał pomóc je nieść. Pomyślałam- spoko, niech niesie, ha ha i wykorzystałam tego chłopaka, do cna.
Także tego, nie wiem, czy to dlatego, że odsłoniłam swoje nogi, czy dlatego, że wyglądałam totalnie źle, więc się czuli przy mnie, jak młodzi bogowie.
Niemniej bez makijażu wychodzę niezwykle rzadko.

[ Dodano: 2017-06-01, 20:14 ]
A nie wspominałam jeszcze o tym, że na swoją pierwszą randkę wybrałam się absolutnie bez makijażu. Bo nie miałam wówczas czasu go wykonać.
A i tak się zakochaliśmy w sobie, w ówczesnych czasie.

[ Dodano: 2017-06-01, 20:14 ]
A nie wspominałam jeszcze o tym, że na swoją pierwszą randkę wybrałam się absolutnie bez makijażu. Bo nie miałam wówczas czasu go wykonać.
A i tak się zakochaliśmy w sobie, w ówczesnych czasie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

zaciszeT  

User


ImiÄ™: zaciszeT

Wiek: 31

Do³±czy³a: 09 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-09, 08:49   Depilacja

Depilacja jest dziś obowiązkiem każdej osoby. Czasy niewydepilowanych ludzi bezpowrotnie przeminęły. :evil:
 

Loeikjasza

User


Do³±czy³: 05 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-12, 13:02   

Ja tam za bardzo się nie maluję - nie do końca mi to wychodzi. Nie mam też czasu ani cierpliwości. Zawsze jednak starannie ukladam moje długie włosy. Praktycznie nie wychodzę z domu bez suszarko lokówki w torebce. Kupiłam najlpszy model wedlugg tego rankingu - https://www.ceneo.pl/rank...uszarko_lokowek Mam bzika na puknckie włosów.
 

justdobosz21  

User

justdobosz21


ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sie 2017

Sk±d: PoznaÅ„

   

Wys³any: 2017-08-10, 13:49   

Ja maluję się delikatnie ledwo co widać, wiec nie mam z tym problemu by nie malować się wcale ;)
 

Edyta1990  

User


ImiÄ™: Edyta

Do³±czy³a: 16 Sie 2017

Sk±d: Stare Juchy

   

Wys³any: 2017-08-16, 12:20   

Ja tuszuję tylko rzęsy i nakładam pomadkę na usta ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com