Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rianna

User


Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2017-01-07, 13:44   Wykluczony ze znajomych

co ja chce napisac. Po pierwsze nie jestem juz taki mlody. Mam 26 wkrotce 7 lat. Moim problemem jest to ze zostalem wykluczony z grona znajomych. Kolko moich znajomych juz sie rozpadlo mimo wszystko oni, a raczej niektore chcociaz w sumie wszyscy jeszcze raz na jakis czas chodz czasem bo raczej od swieta spotykaja sie. I chodz problem powstal juz ze 3 lata temu. Bo wtedy przestali zapraszac mnie na imprezy i ostentacyjnie kazac wypierdalac. To jednak sa osoby z ktorymi stawialismy babki z piasku. Zawsze mam wrazenie ze bylem osoba nie lubiana. Chodz slyszalem od tej osoby ze posiadalem niegdys szacunek na dzielnicy. Potem jednak to sie zmienilo. Dzis jak pukam po tego kumpla jego matka zatrzaskuje mi drzwi przed nosem, jego siostra jest eufemistycznie mowiac nie mila a on sam wykreca sie ze dzielnia sie rozpadla i ma ja w dupie. Chodz wiem ze pije bezposrednio do mnie.


Wiem ze pewnie juz sie tego naprawic nie da. Ale chcialbym zeby ktos mnie moze utwierdzil w tym przekonaniu ze jednak sie da. Nie umiem sie poddawac a wewnetrzna mysl "nie moge" prowadzi u mnie do nerwicy.

Juz zdiagnozowali u mnie schize bo sie z tego leczylem, ale oni nie wiedza ze to po prostu nerwica z powodu wykluczenia. Nikt nie chce sluchac, ale to moze dlatego, ze po prostu nie ma z kim gadac.

co moge powiedziec, chyba jestem w dupie co.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-07, 13:50   

Czas znaleźć nowych znajomych i stworzyć własne grono.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Rianna

User


Do³±czy³: 12 Sie 2013

   

Wys³any: 2017-01-07, 13:55   

wiesz ze to niemozliwe?

ten czlowiek o ktorym mysle byl dla mnie wzorem nie wiem czy bez niego bede nadal umial podazac swoja wlasna sciezka zycia. Zreszta na zmiane stylu zycia sklaniaja sie jeszcze kwestie zarobkowe. A bez pieniedzy zycia na nowo se nie uloze.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2017-01-07, 16:29   

Skończ pieprzyć i się weź w garść. Jesteś dorosły, podejmuj decyzje samemu, a nie idź ślepo za swoim guru od siedmiu boleści...
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-01-07, 20:50   

Rianna napisa³/a:

wiesz ze to niemozliwe?


Niemożliwe to jest połączenie psa z wydrą. A ogarnięcie nowego towarzystwa to kwestia Twojej charyzmy
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2017-01-08, 16:38   

Ja od jednej z moich znajomych postanowiłem się odciąć z przyczyn typowo osobistych(padło od niej kilka słów za dużo). Co ku mojemu zdziwieniu poskutkowało odsunięciem się reszty paczki od mojej osoby. Ludzie z którymi znałem się prawie 10 lat . Pewnie dlatego byli oni jedynie znajomymi a nie przyjaciółmi. Znajomi przychodzą i odchodzą , to od Ciebie zależy czy dasz się poznać tym nowym.
_________________
___________________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com