Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2018-04-26, 20:39   Wylogowanie z Messengera

Czy jest możliwe wylogować się z Messengera (na telefonie z Androidem)? Jeśli tak, w jaki sposób? Nie chcę usuwać tej aplikacji, bo bywa przydatna, ale przez to, że non stop zasypuje mnie różnymi powiadomieniami i przychodzącymi wiadomościami, ciągle zawiesza mi się telefon. Lub, jeśli jest to niemożliwe, czy jest możliwość korzystania z wiadomości prywatnych na facebooku bez pobierania żadnej aplikacji? Z góry dzięki za pomoc :-)
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-27, 09:36   

Wiem, że jak w aplikacji klikniesz na swoje zdjęcie w prawym górnym rogu, to można przełączyć konto, możliwe, że to działa jak wylogowanie się, ale nie jestem pewna. Natomiast z wiadomości fejsowych nie da się korzystać inaczej, niż przez messengera. Nawet jeśli otworzysz fejsa w przeglądarce telefonu, nie będziesz mogła wejść w wiadomości bez pobrania aplikacji. Jak CI się zawiesza telefon, to może messenger lite? Podobno mniej obciąża, ale nie testowałam :)
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2018-04-27, 15:21   

Akurat na przeglądanie wiadomości przez przeglądarkę mam sposób ale może się okazać być bardziej męczące niż użyteczne zależy na ile sprawna jesteś i czy własnie telefon bardziej się nie przytnie. Możesz ustawić wyświetlenie strony jak w pc, a potem przejść do "pokaż wszystko w messengerze" ten dymek i na dole masz taką formatkę i w miarę daje się wszystko sprawdzić (bo nie polecam otwierać wiadomości poza tą skrzynką odbiorczą). Poza tym też słyszałam. że wersja lite jest całkiem ok.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-04-27, 20:57   

Da się korzystać inaczej, jeżeli otwierasz fejsa w przeglądarce
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-05-02, 10:07   

metalmummy napisa³/a:

Da się korzystać inaczej, jeżeli otwierasz fejsa w przeglądarce



To chyba tylko na komputerze. W telefonie - nie. Specjalnie przed chwilą sprawdziłam i fejs odpalony w telefonowej przeglądarce od razu po wejściu w wiadomości wywala okienko do logowania w messengerze. Także nie da się. Chyba że istnieje jakiś sposób, o którym nie wiem, ale bez kombinowania nie ma opcji.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-05-03, 14:29   

zainstaluj apke facebook lite. tam można otwierać wiadomości i odpisywać na nie, nie trzeba dodatkowo messengera. nie zasypuje powiadomieniami.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2018-06-03, 09:57   

W zarządzaniu baterią da się ustawić, żeby aplikacja nie pracowała w tle. Można też wyłączyć powiadomienia, wtedy messenger będzie pracował tylko, kiedy sami go uruchomimy :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com