Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Mizantrop | 2013-03-03, 23:14

Autor

Wiadomo¶æ

Wyiluminowany

Wymiatacz



Do³±czy³: 03 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-03-07, 23:46   

Co kto woli, mi to nie przeszkadza, a jak posmak zostaje to zawsze można ogórkiem zagryźć chociaż wolę cytrynę.
 

majkaa01

User


Do³±czy³: 28 Kwi 2014

   

Wys³any: 2018-01-15, 14:01   

Jak wymiotujesz po alkoholu to najlepiej pomoże 2kc restart w saszetkach. Trzeba sobie wtedy jakoÅ› uzupeÅ‚nić elektrolity i pÅ‚yny żeby siÄ™ nie odwodnić a to bardzo niebezpieczne :) A na przyszÅ‚ość trzeba przystopować z alkoholem kiedy już czujemy, że nas zaczyna „brać” :)
 

Cigarette

User


Do³±czy³: 26 Wrz 2017

   

Wys³any: 2018-01-15, 21:25   

Moze problem nie lezy w alko a w popicie? Czym zapijasz? Jakims sokiem gazowanym, niegazowanym? Najlepsze do vody to woda z cytryna rzucic 2-3lyzki cukru i na drugi dzien nie zdychasz jak prosie, ale nie kazdy zdzierzy takie cos xd Co do kaca to buch najlepszy, nie ma niczego innego co mogloby konkurowac z tym na kaca.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-01-16, 17:55   

Cigarette napisa³/a:

Moze problem nie lezy w alko a w popicie? Czym zapijasz?



Mi się wydaje, że problem leży w tym, ile się pije.
Bo zwykle, to znam umiar i wiem, kiedy przestać, ale raz zdarzyło mi się przekroczyć limit,a było to wówczas zwykłe piwo.
Dobrze, że rodziców nie było w domu, znaczy byli, lecz udawałam, że wszystko w porządku, dopóki nie pojechali, wtedy cały dzień spędziłam w łazience i całą poprzednią noc. Pod koniec dnia poszłam do babci, żeby mi ugotowała rosół szybko.
A tak ogólnie, jak piję na imprezach, to dużo tańczę i jem, i wtedy można wytrzeźwieć z trzy razy. Tyle tylko, że nawet ostatnio, tak wykończyłam mojego partnera, że go w pewnym monecie zaczęło serce boleć. I jeszcze mówiłam - za dużo tych przerw na jedzenie. Muzyka powinna grać cały czas. Jedyna osoba, która za mną nadąża, to przyjaciółka...
Ludzie w ogóle nie w formie, mogliby prawdopodobnie cały czas spędzić przy stole i tak pić, i z tego właśnie rodzą się problemy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2018-01-16, 18:55   

DeSade napisa³/a:

A tak ogólnie, jak piję na imprezach, to dużo tańczę i jem, i wtedy można wytrzeźwieć z trzy razy



Tak mi się przypomniało jak pisałaś (jakieś pięć lat temu)
"Nie chodzę na imprezy, a jak chodzę to nie tańczę, a jak tańczę to nie przy disco-polo" xd

[ Dodano: 2018-01-16, 18:57 ]
I nie, nie uczę się Twoich postów na pamięć, tylko w tamtym okresie to wydawało się takie bardzo o mnie - never mind
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-01-16, 20:21   

To prawda.
Nie wiem, kiedy stałam się tak bardzo rozrywkowa. :]

[ Dodano: 2018-01-16, 20:22 ]
Ale to z korzyścią dla mnie i dla otoczenia.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com