Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 22:53

Autor

Wiadomo¶æ

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-03-12, 01:40   

Może to wynikać z braku witamin, zaburzeń hormonalnych, i/lub problemów z tarczycą.... tu pomoże lekarz najlepiej....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

look  

User



Do³±czy³a: 12 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-12, 11:20   

Jeśli nie pomagają preparaty kosmetyczne albo preparaty ze skrzypem i pokrzywą to do lekarza. ale takiego co nie popatrzy na ciebie jak na zawracającą głowę.
 

lotar  

User


Do³±czy³a: 03 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-04-08, 14:00   

Są osłabione mechanicznie i trzeba je wzmocnić środkami silniejszymi niż zioła. Jest taka fajna marka-Prolab, która składa się z 3 produktów (szampon, ampułki, lotion) i znacznie wzmacnia włosy. Mi już po miesiącu się polepszyło a niby 3 m-ce to taki optymalny czas kuracji. Poczytaj sobie o tym Prolabie w necie, to zobaczysz.
 

angelka  

User


Do³±czy³a: 19 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-10, 14:18   

No i poczytałam. ¦ledziłam dyskusje i akurat ten Prolab był mi nieznany. A to dlatego, że on od niedawna jest na rynku. I faktycznie, już ma trochę tych pozytywnych opinii. Aż tak mi nie wypadają ale każdy włos jest cenny :) spróbuje.

PROLAB-grupa wypadanie box+butelka1.jpg

Plik ¶ci±gniêto 9 raz(y) 224,42 KB

 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 19:32   

Mi też wypadały ale teraz już nie, bo używam tak najpierw myję włosy szamponem z pokrzywy, później odżywką wzmacniającą, później nakładam odżywkę bez spłukiwania, następnie tonik do cebulek, krem chroniący przed powietrzem suszarki, jedwab do włosów nakładam, ale na mokre włosy, później po wysuszeniu nakładam drugi, i włosy są super nie wypadają, Co tydzień sobie też wax nakładam albo maseczkę:)
Włosy są takie miękkie, zdrowe:) i jestem bardzo z nich zadowolona.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-10-17, 21:52   

ooo napisa³/a:

Mi też wypadały ale teraz już nie, bo używam tak najpierw myję włosy szamponem z pokrzywy, później odżywką wzmacniającą, później nakładam odżywkę bez spłukiwania, następnie tonik do cebulek, krem chroniący przed powietrzem suszarki, jedwab do włosów nakładam, ale na mokre włosy, później po wysuszeniu nakładam drugi,


więcej tego, więcej!!

po komentarzach w internecie chyba dercos aminexil jest dobry. drogo.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-10-18, 01:56   

a mi wypadają niemal garściami co jakiś czas, zwłaszcza na wiosnę i jesień. od jakiegoś czasu zażywam Skrzypovitę 'Gęste włosy' ale poprawy nie widzę, wręcz przeciwnie.. załamać się idzie :zalamany:
 

terrorysta  

Stały User



Imię: czy to ważne?

Do³±czy³: 25 Gru 2008

Sk±d: ja jestem???

   

Wys³any: 2010-10-19, 00:43   

Mi tez i powiedziałem sobie ze jak jeszcze trochę wypadnie to sie ogolę na łyso i spokój będzie :)
_________________
Grzeczność to jedynie brak odruchów złego wychowania
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-10-19, 18:53   

rainbow napisa³/a:

od jakiegoś czasu zażywam Skrzypovitę 'Gęste włosy' ale poprawy nie widzę, wręcz przeciwnie..



Zażywasz coś co jak mówisz pogarsza sytuację?
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

rainbow  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 28 Gru 2009

Sk±d: po³udnie

   

Wys³any: 2010-10-19, 19:38   

Nyksus napisa³/a:

Zażywasz coś co jak mówisz pogarsza sytuację?



Wiesz czytałam sporo opinii na temat tego specyfiku i wiele osób pisało, że na efekty potrzeba czasu. Biorę to od 2 tygodni i mam nadzieje, że będzie lepiej.
Nie zwariowałam, jeśli to chciałeś zasugerować. Po prostu próbowałam już wielu szamponów, odżywek i wszystkie zawodziły. Do lekarza się nie wybieram póki co, nie sądzę, by taka wizyta coś zmieniła..
 

ooo

Wymiatacz



Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-19, 19:42   

znam świetne tabletki ale bardzo drogie, ze po dwóch miesiącach będziesz miała super włosy, sama je stosuje teraz i mówię ci po d tygodniach czuję znaczną poprawę, nie muszę teraz tych odżywek wcześniejszych używać

oo zapomniałam napisać jak się nazywają
inneov
_________________
:)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-10-20, 10:55   

ooo napisa³/a:

Mi też wypadały ale teraz już nie, bo używam tak najpierw myję włosy szamponem z pokrzywy, później odżywką wzmacniającą, później nakładam odżywkę bez spłukiwania, następnie tonik do cebulek, krem chroniący przed powietrzem suszarki, jedwab do włosów nakładam, ale na mokre włosy, później po wysuszeniu nakładam drugi


...prędzej takim sposobem sobie zepsujesz włosy, a nie naprawisz. Im więcej specyfików tym gorzej.

Może nim ktoś zacznie stosować używki, różnego rodzaju szampony, odżywki zastanowi się dlaczego włosy wypadają i głowa robi się łysa. Co prawda, nic dziwnego, że włosy wypadają, ponieważ to oznacza, że włosy są zdrowe. Oczywiście nie mam na myśli notorycznego i w dużych ilościach. Ale wypadanie włosów jest fizjologiczne.

Najpierw przydałaby się morfologia krwi, krwi można dużo wyczytać również to czy z powodu "złej jakości" krwi włosów nam ubywa. Szczególnie zwracając uwagę na wartość hemoglobiny oraz erytrocytów, bo zaniżony poziom znacznie może oznaczać anemię, a anemia może powodować, że nasze włosy zamiast na głowie zostają na szczotce lub na ziemi. Również sprawdzić witaminy, ze szczególnym uwzględnieniem witaminy A, której brak może powodować wypadanie włosów, lecz jej nadmiar również bywa brzemienny w skutkach i nasze włosy lecą. I spojrzeć sobie na cynk, brak jego powoduje również, że naszych pięknych włosów jest mniej.

Oczywiście choroby takie jak łuszczyca, grzybica, łupież też są głównymi powodami wypadania owłosienia.
A i stres jeszcze, stres też może objawiać się tym, że głowa zostaje pozbawiona włosów i świeci się niczym słoneczko.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-11-29, 16:26   

Ja bym Ci radziła pójść do fryzjera, oni tam mają przeróżne, dobre odżywki i zawsze doradzą. Albo idź do apteki, tam też Ci doradzą.
Ja tak zawsze robiłam, gdy miałam złe włosy. Teraz używam olejku rycynowego i włosy są po nim piękne i nie wypadają.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

betka  

User



Do³±czy³a: 29 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-12-13, 22:26   

Ja stosuję szampon przeciwłupieżowy wzmacniający z vichy, drogi śmierdzi siarką ale włosy mniej wypadają i są takie jakby grubsze. A z suplementów to Gal Uroda i jakoś moje włosy w końcu wyglądają. Oczywiście na efekty trzeba poczekać z jakieś dwa tygodnie.
 

paolcia321  

User


Do³±czy³a: 28 Cze 2017

   

Wys³any: 2017-06-28, 12:34   

teraz też mam taki problem i nie wiem dlaczego. ani sie nie stresuje, dobrze sie odżywiam i nie farbuje.. używam odżywek ale to chyba nie wystarcza. powinno się chyba uzupełniać witaminy od środka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com