Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zawadzik11  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-07, 13:49   

jesli genetyka to nie poradzisz, wtedy zostaje przeszczep
 

Bardegar

User


Do³±czy³: 12 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-12, 10:10   

jakieś rady na zakola i ogólne wypadanie włosów?
_________________
http://dietering.com
 

jopik

User


Do³±czy³: 14 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-14, 14:20   

szampon na porost włosów ? :P
 

Robert678  

User


Do³±czy³: 10 Wrz 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-09-11, 12:11   

WÅ‚osy wypadajÄ… przez np.: nadmiar testosteronu, nic z tym nie zrobisz.
 

sster82  

User

sster82


Imię: Stanisław

Wiek: 29

Do³±czy³: 13 Wrz 2015

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2015-09-13, 00:50   

Można tylko proces spowolnić, ale nigdy się nie wyhamuje wypadania włosów całkowicie. Szampony w aptece mają sporo właściwości leczniczych, dużo lepszych od sklepowych szamponów, ale i tak na niewiele się zdają. Natura nie wybacza, od myślenia z włosów wypacza ;)
 

jeff182

User


Do³±czy³: 30 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-09-30, 18:23   

Najlepiej ogolić się na krótko. Można zastosować Loxon 5 %, albo piankę Rogaine.
_________________
// reklama
 

Mroźny O GorÄ…cym Sercu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 07 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-07, 20:05   Szampony sÄ… zÅ‚e, zniszczÄ… CiÄ™ i twojÄ… matkÄ™ też.

Ja tam naukowcem nie jestem, ale wiem że genetyka jest w powijakach i naukowcy sami nie wiedzą dlaczego tak naprawdę wypadają włosy. Być może że u części mężczyzn ten slogan: Mężczyźni tracą włosy od testosteronu... - sprawdza się, ale jak widzimy jeszcze wszyscy nie potracili włosy z głów.
Jednak wiadomo, co jest w jedzeniu, piciu, powietrzu i kosmetykach. Błędna dieta i zatrucie środowiska, wpływają na jakość naszych tkanek, przy czym część wpływów można wyeliminować. Na swoim przykładzie mogę przytoczyć złowrogi wpływ szamponów na wypadanie włosów. Ja mam 19 lat, ale też nagle zaczęły mi lecieć włosy jak z Cebra! Zaaferowany tą typowo męską przypadłością, z Nie na ustach, zacząłem szukać po necie. Nie musiałem głęboko szperać, żeby dowiedzieć się że do szamponów są dodawane detergenty, zmniejszające napięcie powierzchniowe wody, które są truciznami, a oprócz tego mają działanie kancero- i teratogenne! :-o Z dnia na dzień przestałem stosować szamponów! To już sobie lepiej domestosem po głowie przejechać! ¯ebyście sobie nie pomyśleli, że zrobiłem wielki powrót do prehistorycznych korzeni, nadmieniam że kiedyś ludzie nie mieli szamponów i (np. za komuny) myli normalnie w mydle, a potem dla zobojętnienia spłukiwali słabym kwasem (zwykle wodą z octem, ale w dzisiejszych czasach, kiedy to jest dostępny kwas askorbinowy za niewielką cenę w Internecie, czy gdzieś- to polecam właśnie tym płukać sobie czerep). Nie wiem może to placebo, niemniej skuteczne. Jeszcze sobie zacząłem smarować kremem nawilżającym skórę koło zakol i potencjalnie od tego, w ów rejonach zaczęły pojawiać mi się włosy. I będę hejcił te "szambony", bo są głupie i w ogóle: czymś takim to podłogę myjcie, a nie głowę, dobrze wam radzę. :mrgreen:
Jak moje porady nie wystarczą, to (nie wiem po co to piszę, ale...) kiedyś zadzwonił taki pan do telewizji; do wróżki z jakiegoś ezoterycznego TV programu, z problemem małego członka. A ona doradziła mu, żeby ulepił sobie posąg wielkiego kutasa, położył go w jakimś widocznym miejscu, a potem modlił się do tego posążku- na zasadzie: rośnij maleńki, rośnij maleńki... :mrgreen: . To sobie pomyślałem że na włosy może też pomaga. :wstyd:
 

omg123

User


Do³±czy³: 09 Lut 2017

   

Wys³any: 2017-02-09, 14:07   

też miałem ten problem, ale nie ryzykowałem w jakieś reklamowane preparaty więc udałem się do specjalisty http://karolinakopec.com/ pani karolina poleciła mi zabieg na włosy oraz przepisała mi zażywanie szamponu na włosy i spłukiwanie go po 1 godzinie, włosów nie przybyło ale nie wypadają a o to chodziło :) :)
 

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna



ImiÄ™: Maciej

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Lis 2018

   

Wys³any: 2018-11-04, 23:39   

Idx do dobrego lekarza, ale jeśli geny masz takie że włosy wypadaja i tyle, to zgól się na łyso i przyzwyczaisz się do tego. Wiele dziewczyn lubi łysych facetów. Nie ma to zresztą znaczenia jesli masz atrakcyjna osobowość.
_________________
Pisz do mnie śmiało na priv, chętnie pomogę w relacjach z dziewczynami i w pytaniach o seks :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com