Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-02-23, 10:04   

temre napisał/a:

jeste na studiach i te studia mnie męćzą


Czy to jest dla Ciebie zaskoczenie? :mrgreen:

temre napisał/a:

A co będzie w przyszłośc?


Wróżbity Macieja trzeba zapytać

temre napisał/a:

Jeśli wypalę się dopiero po znalezieniu pracy?


Znajdziesz inną, albo ogarniesz się w tej, albo popadniesz w głęboką depresję i odkryjesz barmana, który robi doskonały Rob Roy^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Doł±czyła: 21 Sie 2011

   

Wysłany: 2018-03-06, 16:29   

Hm po pierwsze studia to nie praca. Pytanie co Cię na nich męczy. Czy męczą Cię zajęcia które są bliższe temu czym będziesz się zajmować czy dalsze. Nie oszukujmy się wiele rzeczy w programie nauczania na kierunku są tam wepchnięte na siłę by się zgadzała ilość godzin na kierunku lub ilość godzin pracy dla poszczególnych katedr, prowadzących (bo żeby mógł kierunek kończyć się określonym tytułem określona ilość profesorów musi przeprowadzić zajęcia). A poza tym cóż od tego jest urlop, wypoczynek by ochłonąć i naładować się nową energią. Oczywiście nie mówię że to wystarczy. Moze się okazać że będzie Cię praca męczyć. Nawet zapalonych pasjonatów nie raz sytuacja w firmie wykończy, bo ciągłe awarie, stres, deadline. Praca to obowiązek. Możesz jedyne się zastanowić dlaczego właśnie na tych studiach jesteś, coś Cię do tego chyba skłoniło? Może by było coś co by dawało Ci więcej szczęścia. No i kwestia jest jeszcze taka na czym Ci zależy. Praca = pieniądze. Oczywiście życzę z całego serca by było zainteresowania = praca = pieniądze a nie tylko dwa ostatnie człony.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2018-03-10, 15:08   Re: Wypalenie zawodowe

temre napisał/a:

Jak sobie z tym radzić?

Aktualnie jeste na studiach i te studia mnie męćzą A co będzie w przyszłośc? Jeśli wypalę się dopiero po znalezieniu pracy?



Skoro sam wybrałeś się na studia z własnej woli,nie możesz teraz narzekać i pisać o "wypaleniu".Zacząłeś je więc je skończ.A skoro - właśnie - w tej chwili masz już dosyć, to ja nie wiem jak będzie wyglądała Twoja przyszłość,aż boję się pomysleć.Weź się w garść,bo całe życie przed Tobą,nikt je za Ciebie nie przeżyje.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Doł±czyła: 05 Kwi 2018

   

Wysłany: 2018-04-10, 09:23   

Jak się znajdzie pracę którą się polubi, to raczej nie powinno być źle. Ale jeśli już studia dają Ci w kość... to ja nie wiem :zalamany: znam osoby które zmieniały studia po paru latach, jak Ci się nie podobają to zawsze możesz zmienić, nie ma co na siłę siedzieć tam gdzie nie est fajnie. Ale musisz to przemyśleć i zastanowić się co chcesz robić dalej.
 

zigala  

User

zigala


ImiÄ™: zigala

Wiek: 45

Doł±czył: 18 Kwi 2018

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2018-04-18, 14:33   

Czasami trzeba wziąć się w garść, bo nie wszystko przychodzi łatwo :)
_________________
Niezwykle wytrzymałe taśmy poliestrowe
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com