Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

panpo  

User

Imię: Bryce

Wysłany: 2017-04-12, 13:50   Wypożyczenie samochodu: beznzyna czy diesel?

Jakie auto bardziej opłaca się wypożyczyć na 4 dni intensywnej jazdy po stolicy - ekonomiczniejszy będzie na benzynę czy jednak diesel?

philosophus  

Pogromca postów

Wysłany: 2017-04-12, 19:57   

Diesel, zakładając że będzie podobnej pojemności skokowej co benzyna.

Co innego gdyby mieć taki samochód na własność.

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!

matimala01  

User

matimala01

Imię: Matylda

Wysłany: 2017-08-02, 11:28   

Też myślę, że diesel :) Mam doświadczenie w wypożyczaniu pojazdów co prawda nie samochodów lecz przyczep wiec moge Ci coś doradzić. Dokładnie sprawdz stan samochodu zanim go wypożyczysz. Żeby później nie było. Ja się już pare razy przejechałam, więc w końcu zainwestowałam w przyczepę i od razu części do przyczep samochodowych ze stronki https://unitrailer.pl/ . Swoje to jednak swoje!

monikabert90  

User

Wysłany: 2017-08-16, 07:47   

Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia. Lepiej znaleźć firmę, która oferuje tani wynajem samochodów, i na tym zaoszczędzić ;) Osobiście polecam Fat Car z Poznania - ceny bardzo konkurencyjne, mila obsługa i wybór różnych marek aut ;)

hyzio

User

Wysłany: 2017-08-21, 09:47   Re

To zależy ile km zamierzasz zrobić, jeśli dużo to wolałbym diesel zawsze troche pieniedzy mniej.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com