Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:48   Wyprowadzka

Na forum jest w większości młodzież .. ale ... myślę, że można poruszyć ten temat.

Czy macie jakieś plany, może marzenia, co do wyprowadzki na "swoje"

Czy śpieszy się wam do tego, czy może dobrze wam tu gdzie jesteście?
Czy chcielibyście się już usamodzielnić?


Jeżeli mamy osoby, które siedzą na "swoim". Czy brakuje wam tego domu rodzinnego?
Czy jednak wolicie tak jak jest teraz ? ;-)
 

KaÅ›ka93  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 31

Do³±czy³a: 27 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:55   

Plany mam na pewno. Pierwsza prawdziwa praca / koniec szkoły - samodzielne mieszkanie.

Generalnie śpieszy mi się dość, ale może dlatego, że nie mogę się pochwalić cudownym dzieciństwem... W sumie nie lubię tego rozpamiętywać, jednak kiedy się wyprowadzę, to może jakoś łatwiej będzie do tego nie wracać ...

A jeśli chodzi o marzenia, to chyba wystarczy mi jakieś mieszkanko. Nie duże, ale przytulne. :D
_________________
"Gdy słowa zawodzą, przemawia muzyka."
H.C.A.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 18:55   

Ekhhhmm a więc z miłą chęcią bym się wyprowadziła. Ale nie miałabym z czego się utrzymać gdyż nadal się ucze, poza tymnie jest mi u siebie źle...><, przynajmniej nie najgorzej.
Niedługo wybieram się jednak na swoje a mianowicie wynajme coś gdy pójde na studia.

Ale zmiana miejsca zamieszkania to też nie tak łatwo, przyzwyczajanie itp. a więc funkcje emocjonalne też są.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 19:02   

Czasem chciałabym się wyprowadzić, jak atmosfera jest niemiła. Aczkolwiek na razie nie planuję. Pójdę na studia, to rzadko będę w domu, a póxniej się wyprowadzę... Tak myslę.. ;-)
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-10-29, 19:13   

hehe no jaa.. to sobie marzę oczywiście domek z podwórkiem i pieskiem na podwórku... spokój w domu... i więcej przestrzeni... bo teraz to jest masakra ; p
ale jak na razie nie mam takich konkretnych planów co do wyprowadzki ... jeszcze 3 lata mam do tego...; p a może zostanę z rodzicielami dłużej ; ) zobaczę ; ))
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

Szatan  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 19:14   

hmm ja zawsze sobie wyobrażałem, że jak się wyprowadzę to na początek zamieszkam w takiej prostej kawalerce, takie mieszkania mają swój urok.

A później ... moim marzeniem jest zamieszkać we Florencji ;-)
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 19:20   

Szatan napisa³/a:

moim marzeniem jest zamieszkać we Florencji


Taaak taak i do tego w jakiejś ogromnej willi z pięcioma łazienkami....i wielkimi oknami, z łóżkiem z baldachmiem

No co pomarzyć nie wolno :mrgreen:
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Szatan  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-29, 19:28   

Justencja napisa³/a:

No co pomarzyć nie wolno

Ależ wręcz powinno się marzyć :-D może nie tak wielkiej, nie lubie dużych domów. Wole jednopiętrowy, w stylu klasycznym albo śródziemnomorskim ;-)
 

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-10-30, 14:26   

hehe... właśnie.. ale żeby te marzenia spełnić nie wystarczy tylko je sobie wymyślić ; p Ja jestem leń.. więc nie wiem czy mi się uda dojść do domu z wielkim ogrodem i psem ; ))
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-10-30, 15:47   

no ja naswoje idę już w czerwcu ;-)
razem z moim chłopakiem.
Z jedenj strony siÄ™ ciesze, a z drugiej nie.
Jak wiadomo najabrdziej bedzie mi żal obiadków mamusi :mrgreen:
No, ale bede szcześliwa, ze w koncu będe na swoim i będe mogła się usamodzielnić.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-30, 16:39   

Wyprowadziłam się z domu w wakacje, bo miałam problemy z dogadaniem się z domownikami. Moja babcia ma w mieście dom i kupiła mieszkanie, narazie ja je zajmuję. Ale jakoś nie tęsknię.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-30, 21:24   

vialink napisa³/a:

Czy macie jakieś plany, może marzenia, co do wyprowadzki na "swoje"

2 listopada to nastepuje

vialink napisa³/a:

Czy śpieszy się wam do tego, czy może dobrze wam tu gdzie jesteście?

dobrze, ale nie tak jka byc powinno.

vialink napisa³/a:

Czy chcielibyście się już usamodzielnić?

chciec to nie chce, ale zycie mnie zmusza.

vialink napisa³/a:

Jeżeli mamy osoby, które siedzą na "swoim". Czy brakuje wam tego domu rodzinnego?
Czy jednak wolicie tak jak jest teraz ? ;-)

wypowiem sie za jakis czas na ten temat ;)
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-30, 21:28   

Ja wkrótce chyba wybędę z domu. Ale to jeszcze nie wiadomo co wyjdzie. Chcę z chłopem zamieszkać. Choć w sumie tu gdzie teraz mieszkam, jest mi dobrze. Przyjemna okolica, pola, lasy. Wizja przeprowadzki do miasta słabo mi się widzi. A na wsi to zbyt łatwo nie będzie znaleźć domu. A co najważniejsz kasa, kasa, kasa. Trzeba zarabiać by się utrzymać. A ciężko jednocześnie pracować i studiować.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-31, 16:46   

Chciałbym się stąd jak najszybciej wyprowadzić. Zobaczymy jak to będzie...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-01, 19:05   

Mysle ze jakies tam plany sa zawsze. a jak nie plany to wyobrazenia o tym. ja najpierw chce skonczyc szkole a pozniej dostac sie na studia, na ktorych bede mieszkac daleko od rodziny i wtedy w miare bede mogla powiedziec jak to moze byc... tzn nie doslownie ale bede miala jakies przekananie o tym (minimalne ale to zawsze juz cos)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com