Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

janko  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: janek

Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Sty 2011

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2011-05-30, 19:34   

Cytat:

a co powiecie jesli dziewczyna jest szczera kocha muzyke i sport troche naiwna i nie pije i nie pali nie przklina i jest taka se z wygladu?



Ja bym powiedział: Cześć! ;D
 

Mieszko  

Wymiatacz



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 21 Maj 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-05-30, 20:27   

Czule całować po szyi. :]
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

retr  

Stały User

-.-


ImiÄ™: Czarek

Do³±czy³: 05 Wrz 2010

   

Wys³any: 2011-06-04, 16:11   

Mieszko napisa³/a:

Czule całować po szyi. :]


O tak :D to jest niezawodny sposób ;D
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-04, 18:56   

a są takie jeszcze na tym świecie?? ale jak by była to bym powiedział że że chciałbym umrzeć żeby się znowu urodzić i ją spotkać bo nie wierze w moje szczęście.
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Mirage  

Hiper wymiatacz

VIP



Do³±czy³: 12 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-04, 21:21   

Oczywiście, że są wystarczy poszukać.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-04, 22:54   

Jak szukacie w badziewnych miejscach, to macie kiepskie dziewczyny. Wszystkie dziewczyny jakie znam są sprawdzone. Odzyskałem w nie wiarę. Jak wyrwać? Trzeba przekonać dziewczynę do siebie, wyzwolić w niej nie znane do tej pory pokłady pozytywnych emocji... a później pójdzie z górki :)
_________________
lol
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-05, 02:14   

Everthus napisa³/a:

Trzeba przekonać dziewczynę do siebie, wyzwolić w niej nie znane do tej pory pokłady pozytywnych emocji...


Potwierdzam, bo to sposób na mnie. Doradzam śmiałe podejście do nieznanej dotąd dziewczyny i nawiązanie dyskusji; jak znajdą się wspólne zainteresowania, to genialnie. Po dłuższej rozmowie i może kilku podtekstach nierzadkie są chwile czułości.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-05, 22:26   

Placebowa napisa³/a:

Potwierdzam, bo to sposób na mnie


Bo ja to taki teoretyk jestem, i do takich wniosków doszedłem. Na początek wystarczy ciekawość, nie trzeba od razu być nie wiadomo jakim casanovą :-P
Ale przede wszystkim nie można udawać kogoś, kim się nie jest, wzorować się na kimś. Dziewczyny to szybko wykryją, a całość będzie wyglądać śmiesznie.
_________________
lol
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2011-06-05, 22:35   

Everthus napisa³/a:

Ale przede wszystkim nie można udawać kogoś, kim się nie jest, wzorować się na kimś. Dziewczyny to szybko wykryją, a całość będzie wyglądać śmiesznie.



To prawda. Jednak zawsze jest szansa pracy nad sobÄ… i zmiany swojego nastawienia.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

ButyJana_pl

User


Do³±czy³: 06 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 13:15   

Potrzeba cierpliwości i nie można kierować się schematami :) Nie wierzcie nikomu, któ mówi "z dziewczynami trzeba postępować tak i tak". To nie prawda ;) Każda dziewczyna jest inna - jedna lubi spontan i gadkę o byle czym, druga romantyczne chwile ciszy ;) Dziewczynę po prostu trzeba wyczuć, pozwolić jej się, by się zainteresowała. Determinacja i cierpliwość - a efekty przyjdą same :)
 

Genialny zółw  

Stały User



ImiÄ™: nie znane

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Maj 2011

Sk±d: seul

   

Wys³any: 2011-06-11, 09:54   

Everthus napisa³/a:

Jak szukacie w badziewnych miejscach, to macie kiepskie dziewczyny.

A jakie miejsca sÄ… nie badziewne???
_________________
WyglÄ…d
Kultowy-jak-ch** plecak typu kostka
1. Noś tyle czarnej skóry i ćwieków, żebyś ledwo mógł chodzić... .
8. Musisz mieć cholernie niewygodny, kultowy-jak-ch**, niewygodny, brzydki, kultowy-jak-ch** niezniszczalny plecak typu kostka.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-06-11, 11:35   

Genialny zółw napisa³/a:

A jakie miejsca sÄ… nie badziewne???


Inne niż wiejska potańcówka, i dyskoteka po x piwach. Wbrew pozorom trochę tego jest.
_________________
lol
 

Veden  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Lis 2009

Sk±d: O¶wiêcim

   

Wys³any: 2011-06-11, 20:40   

To też nie można powiedzieć, że na dyskotece żadnej wartościowej dziewczyny nie znajdziesz. Zależy jakiej szukasz wtedy też za taką się oglądasz. Przecież nawet jeśli szuka się ułożonej dziewczyny to nie będzie się Jej szukać w filharmonii czy w kościele, tylko właśnie w miejscach spotkań jakim jest dyskoteka.
 

tomakeo  

Stały User

FTS



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Maj 2011

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-06-13, 13:22   

Ja to podbijam do dziewczyny na dyskotece, rzucam jej kasztana pod nogi i zaskoczenie pytam czy to nie jej kasztan. :D

Szczerze to nie mam określonego sposobu na podryw. Wszystko wychodzi "w praniu". Najważniejsze jednak - jak ktoś już wspomniał - jest bycie sobą.
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-13, 19:35   

Te wszystkie złote sposoby na wyrywanie nie są niczego warte. Po prostu- spodobacie się albo nie. Nie da się kogoś "poderwać" schematycznie.

tomakeo napisa³/a:

Najważniejsze jednak - jak ktoś już wspomniał - jest bycie sobą.


Dokładnie. Wtedy nikogo nie udajemy i jesteśmy wobec wszystkich fair. A jeżeli się nie uda to trudno, z tego powodu chyba nikt nie będzie się zmieniał.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com