Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-09, 13:23   

granat napisa³/a:

Przezroczysta napisa³/a:

Necronomicon napisa³/a:

Znasz normalnego faceta, który tego nie chce.?.



Odnoszę wrażenie, że mój Facet jest jak najbardziej normalny i uważa, że wytrysk do buzi jest dla Kobiety uwłaczający. Także nie generalizuj.



uwierz dziewczyno ze on to chetnie by zrobil ale z inna kobieta.
tez tak mam.
ze swoja zadnych ekstrawagancji bo potem nie da mi spac po nocach itd. co innego jak wpadne do bylej, albo z kumpelkami pojade w tango.



No widzisz Słoneczko, mój Facet jest mi wierny i nie szuka takich ekstrawagancji poza związkiem. Rozmawiamy o wszystkim. Gdyby powiedział mi, że chciałby takiego zakończenia to przedyskutowalibyśmy to. On by powiedział swoje argumenty, ja swoje. Jestem osobą otwartą na wszelkie propozycje, urozmaicenia etc. Ważnym jest dla mnie, żeby mojemu Partnerowi było jak najprzyjemniej, aczkolwiek nie zmuszam się do niczego. I działa to w ten sam sposób w drugą stronę.
A Twojej Dziewczynie mogę jedynie współczuć.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Wulf

Stały User

Młot na moralistów


Do³±czy³: 09 Wrz 2009

   

Wys³any: 2011-09-13, 14:48   

Kończenie w ustach partnerki to świetna sprawa ;]
_________________
Nie ma w świecie dość miłości i dobroci, aby wolno było z nich ofiarowywać coś urojonym istotom.
— Fryderyk Nietzsche
 

joasiek  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-13, 16:10   

Cytat:

uważa, że wytrysk do buzi jest dla Kobiety uwłaczający.



To tak jakby powiedzieć, że minetka jest uwłaczająca dla faceta, Co takiego uwłaczającego jest w seksie oralnym/wytrysku do ust? Bardziej uwłaczający byłby dla mnie widok mojej dziewczyny/faceta, która brzydzi się moim nasieniem/wydzieliną.
Zawsze takie gadanie kojarzyło mi się z dziewczynami, które po prostu są słabe w łóżku i w ten głupi sposób próbują się usprawiedliwiać. No ale co kto lubi.

Zawsze odnosiłam wrażenie, że faceci to uwielbiają, nie tylko ze względów erotycznych, ale i emocjonalnych - to, że partnerka akceptuje ich w całości jest przecież bardzo ważne.
_________________
бо свобода это то, что у меня внутри.
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-10-26, 11:39   

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Widzę, że w tym temacie znów spotyka mnie coś zaskakującego. Zamiast opinii kobiet, które zwykle brzmią "to obrzydliwe bo tak" (upraszczam, ale do tego się to sprowadza) i facetów, których odpowiedzi zaczynają się od "nie wiem, ale to fajne" przez "cholernie podniecające" do "oznacza dla mnie bliski związek i zaufanie" widzę opinie obu płci, które w dużej mierze brzmią "to uwłaczające/oznacza brak szacunku/etc".

Moja opinia jest taka - nie ma w tym żadnego braku szacunku, niczego uwłaczającego i jeśli kobieta tego chce, a facet nie chce, żeby zrobiła mu to pierwsza lepsza, tylko ta z którą jest, to może oznaczać miłość, zrozumienie i zaufanie, a nie brak szacunku. Chyba, że facet korzysta z uprzejmości dziewczyny, żeby sobie ulżyć a zaraz potem ma ją w dupie. No, ale na to nic nie poradzimy. Mnie ciekawi natomiast, co płeć męska robi, gdy po finiszu w ustach kobieta chce Was pocałować. Jeśli powiecie, że nie, to może faktycznie to brak szacunku i obrzydlistwo? Nie potraficie pocałować własnej kobiety po tym, jak WASZEGO członka wzięła do ust i połknęła WASZE nasienie? To faktycznie, jesteście obrzydliwi i wówczas zgadzam się, że to jest coś okropnego co uwłacza kobiecej godności. Ale jeśli nie macie z tym problemu, jest ok... to jest OK. :D

A, że faceci lubią seks oralny i wytrysk w ustach... Ach, ile tu byłoby powodów. Bo to coś pięknego w sensie erotycznym (większości stosunków bym do sztuki nie kwalifikował), bo to fajnie, że kobieta nas akceptuje, jak napisała Joasiek, bo facet lubi dominować (nie ukrywajmy, że władza to też coś cholernie fajnego i taka dominacja w takiej chwili to coś zajebistego), bo to przyjemne...

Btw, chociaż przyjęło się, że w czasie seksu oralnego, kiedy to dziewczyna jest stroną czynną, uważa się, że facet dominuje, to jednak spotkałem się z poglądem dziewczyn, że one wówczas czują się władczo. Mogłaby któraś coś przybliżyć w tej kwestii? Mam swoją teorię, ale w tym przypadku przyznam - Wy wiecie lepiej. :-D
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-26, 11:42   

Rayshami napisa³/a:

spotkałem się z poglądem dziewczyn, że one wówczas czują się władczo.


Oj, to proste.
Bo w tym momencie ja decyduję o tym, na ile będzie mu przyjemnie. Ja kontroluję to, jak i czy w ogóle będzie miał orgazm ;)
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 13:41   

Ostia napisa³/a:

Rayshami napisał/a:
spotkałem się z poglądem dziewczyn, że one wówczas czują się władczo.

Oj, to proste.
Bo w tym momencie ja decyduję o tym, na ile będzie mu przyjemnie. Ja kontroluję to, jak i czy w ogóle będzie miał orgazm



Oj, to chyba w tym wszystkim jest najfajniejsze :D Ja sama uwielbiam pieścić faceta, nie tylko oralnie, ale w każdy inny sposób i patrzeć jak z rozkoszy staje się całkowicie mi oddany i takie bezbronny. To takie urocze i pobudzające, widzieć jak mężczyzna odchodzi od zmysłów i nie panuje nad sobą. Wtedy mogę zrobić co tylko zechcę. Jestem Panią, która albo nagradza, albo dręczy.... *rozmarzyła się...*

Ale co do samego tematu, aż sprawdzę, co wcześniej tu pisałam, o ile pisałam...
Okej, już wiem :D

No to moje zdanie trochę się zmieniło. Tak jak pisałam wcześniej co do samego wytrysku jestem na tak. A połykanie? Cóż Nadal mam pewne opory, bo to nie zawsze smakuje, tak jak by się chciało, ale byłam przez pewien czas z kimś, przy kim się na to odważyłam. Tak naprawdę dużą rolę odegrało tu nastawienie i postawa partnera - był uroczy i dzięki niemu szybko się w sobie pozbierałam. Potem nawet zrobiłam mu baaardzo perfidną niespodziankę... Oj, wściekał się na mnie za to długo, ale i tak wiem, że mu się podobało :D
Rayshami, pisał o pocałunku po połknięciu... a ciekawa jestem, jakby zareagował, jakby partnerka go pocałowała przed połknięciem? :evil:
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-10-26, 13:54   

Rayshami by się zgodził, aczkolwiek odruch bezwarunkowy to już coś czego uczucie nie kontroluje także nie wiem, czy nie miałbym odruchu wymiotnego. Jednakże! jeśli partnerka by chciała, to prawdopodobnie OK. W sytuacji erotycznej coś takiego przejdzie łatwiej, niż kiedy się o tym mówi na "sucho" (cóż, może to nie najlepszy dobór słów). ;)

Co do smaku - dużo słodkich rzeczy (melony np!) trzeba jeść i wtedy podobno jest smacznie i zdrowo. Tak przynajmniej gdzieś czytałem... :-D
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 13:58   

Rayshami napisa³/a:

Co do smaku - dużo słodkich rzeczy (melony np!) trzeba jeść i wtedy podobno jest smacznie i zdrowo. Tak przynajmniej gdzieś czytałem...



Mój partner kochał słodkości :D W ogóle był cały słodki *__* szkoda że to było takie krótkie... ech... a mogłoby być tak zabawnie.

Rayshami napisa³/a:

Rayshami by się zgodził


Kiedy wpadasz do Warszawy? :D
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:01   

A co to za wieÅ›? :D
Nie wpadnę, bo mieszkam na stałe.

Cytat:

Jestem Panią, która albo nagradza, albo dręczy.... *rozmarzyła się...*



Brzmi groźnie, moje klimaty!
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:05   

Rayshami napisa³/a:

Nie wpadnę, bo mieszkam na stałe.


O! Ale niespodzianka :D To kiedy ludziska robimy zlot forumowy? :D To będzie już trzeci w stolicy :D

Rayshami napisa³/a:

Brzmi groźnie, moje klimaty!


Czyżbyś lubił dominujące kobiety? ;)
 

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:20   

Zaczynamy offtopować, czuję się z tym źle, moje wnętrze wypełnia wewnętrzna walka o to, czy powinienem przyczyniać się do kontynuowania tego niecnego procederu. Tak! I dodam coś, żeby nie było offu!

Dominację można rozumieć pod wieloma względami. I przykładowo dominacji kobiety w BDSM (o ile w ogóle miałbym w tym wziąć kiedyś udział) bym nie strawił - nie dlatego, że jestem szowinistą (a może jestem?) tylko nie odpowiada mi taka forma rozrywki. Dominacja kobiety w sensie przejęcie inicjatywy w łóżku? Pewnie! Tak! Jestem za! Trochę rozrywki i nieświadomości nie zaszkodzi, zwłaszcza, że ile razy można partnerkę zaskoczyć? Jednak między tym są różne formy dominacji, które w pewnych sytuacjach odpowiadałyby mi bardziej lub mniej. Trudno to w tej chwili określić. Dominacja i uległość? Brzmi pociągająco i odrzucająco jednocześnie - niezależnie którą stroną miałbym być.


A teraz do tematu:
Odwróćmy to - kobiety lubią minetki (większość...) i jakoś w tej kwestii nie podnosi się sprzeciw męski, że kobieta powinna być czysta/wygolona/posmarowana czymś/etc. Wprawdzie minetka nie kończy się jakoś szczególnie spektakularnie, chyba, że kobieta ma zdolność "kobiecy wytrysk" ale jakoś się z tym nie spotkałem, to jednak w przypadku kobiety trudniej jest sprawę doprowadzić do końca, czyha na nas więcej niebezpieczeństw... Do czego dochodzę - seks oralny powinien kończyć orgazm - jeśli kobieta kończy ręką, bo się boi, że facet jej tryśnie do ust, to to jest średnio seks oralny. Zresztą tak podświadomie to taki sygnał "to obrzydliwe - część Ciebie jest obrzydliwa" - średnio przyjemna wizja, że nasza partnerka się nas brzydzi. Aczkolwiek rozumiem, że niektórym może nie smakować. Natomiast chociaż szanuję inne powody to jednak nie potrafię ich zrozumieć.

O, nawet udało mi się więcej napisać, tak!
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:34   

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie, mimo że nie związane z tematem ^^

Rayshami napisa³/a:

i jakoś w tej kwestii nie podnosi się sprzeciw męski, że kobieta powinna być czysta/wygolona/posmarowana czymś/etc.

A ja właśnie często słyszę lamenty ze strony mężczyzn, że włosy, że ryba, że obrzydliwość i blee. Dla mnie to kwestia wzajemnego szacunku. Wymagajmy od innych tego, czego sami od siebie możemy wymagać. Chcemy żeby facet był czysty? My też musimy takie być. Proste. Zresztą, ja bym się czuła źle jako kobieta, jakby się nie przygotowała do stosunku. Co innego, jak się idzie na żywioł, szybki numerek pod wpływem impulsu - wtedy trudno mieć o cokolwiek pretensje.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:40   

Ojej, wtedy, pod wpływem impulsu raczej się nie bawmy w seks oralny.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:42   

Ostia napisa³/a:

Ojej, wtedy, pod wpływem impulsu raczej się nie bawmy w seks oralny.

Kto co lubi, jak kto woli. Mnie się nie zdarzyło, ale nie wykluczam istnienia takiego zjawiska.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:43   

Mnie nawet jeśli ma się zdarzyć, to ten aspekt stopuje.
¦rednio przyjemne; dla obojga.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com