Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rayshami

Wymiatacz

Strawberry!



Do³±czy³: 18 Pa¼ 2011

Sk±d: masz truskawkê?

   

Wys³any: 2011-10-26, 14:49   

A to ja myślałem, że będę objechany za spam.

W każdym razie nie przesadzajmy też w drugą stronę, jest coś fajnego w przyjściu z dziewczyną do domu po imprezie/spacerze/kinie/ i pójściu od razu do łóżka. Kieruję się tu do ludzi, którzy przed i po muszą brać godzinny prysznic, bo higiena jest najważniejsza. Rozumiem, że po porannych biegach seks oralny może odstraszać, ale po zwykłym spacerze, kinie... Nie przesadzajmy już, że człowiek aż tak się poci. :-D
Z kolejnej strony taka zarośnięta i spocona dziewczyna... BRR!!! Trzeba znaleźć sytuację, w której obojgu partnerów będzie przyjemnie i komfortowo.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-26, 15:05   

Rayshami napisa³/a:

A to ja myślałem, że będę objechany za spam.


nie za spam, a za off top, i tutaj musisz się bardziej postarać, żeby dostać kuksańca :D
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-26, 17:38   

Rayshami napisa³/a:

, jest coś fajnego w przyjściu z dziewczyną do domu po imprezie/spacerze/kinie/ i pójściu od razu do łóżka.


Pójście do łóżka to nie tylko seks oralny - spoko, wtedy też nie biegnę pod prysznic.
 

gagha_14  

User



ImiÄ™: Aga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-02, 21:34   

ja sie zgodziłąm , tylko żeby spełnić fantazje , ale nie zrobie tego nigdy więcej , to okropne xD
 

iuris  

User


ImiÄ™: iuris

Do³±czy³: 15 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-15, 14:11   

Rayshami napisa³/a:

Pozwolę sobie odświeżyć temat. Widzę, że w tym temacie znów spotyka mnie coś zaskakującego. Zamiast opinii kobiet, które zwykle brzmią "to obrzydliwe bo tak" (upraszczam, ale do tego się to sprowadza) i facetów, których odpowiedzi zaczynają się od "nie wiem, ale to fajne" przez "cholernie podniecające" do "oznacza dla mnie bliski związek i zaufanie" widzę opinie obu płci, które w dużej mierze brzmią "to uwłaczające/oznacza brak szacunku/etc".

Moja opinia jest taka - nie ma w tym żadnego braku szacunku, niczego uwłaczającego i jeśli kobieta tego chce, a facet nie chce, żeby zrobiła mu to pierwsza lepsza, tylko ta z którą jest, to może oznaczać miłość, zrozumienie i zaufanie, a nie brak szacunku. Chyba, że facet korzysta z uprzejmości dziewczyny, żeby sobie ulżyć a zaraz potem ma ją w dupie. No, ale na to nic nie poradzimy. Mnie ciekawi natomiast, co płeć męska robi, gdy po finiszu w ustach kobieta chce Was pocałować. Jeśli powiecie, że nie, to może faktycznie to brak szacunku i obrzydlistwo? Nie potraficie pocałować własnej kobiety po tym, jak WASZEGO członka wzięła do ust i połknęła WASZE nasienie? To faktycznie, jesteście obrzydliwi i wówczas zgadzam się, że to jest coś okropnego co uwłacza kobiecej godności. Ale jeśli nie macie z tym problemu, jest ok... to jest OK. :D

A, że faceci lubią seks oralny i wytrysk w ustach... Ach, ile tu byłoby powodów. Bo to coś pięknego w sensie erotycznym (większości stosunków bym do sztuki nie kwalifikował), bo to fajnie, że kobieta nas akceptuje, jak napisała Joasiek, bo facet lubi dominować (nie ukrywajmy, że władza to też coś cholernie fajnego i taka dominacja w takiej chwili to coś zajebistego), bo to przyjemne...

Btw, chociaż przyjęło się, że w czasie seksu oralnego, kiedy to dziewczyna jest stroną czynną, uważa się, że facet dominuje, to jednak spotkałem się z poglądem dziewczyn, że one wówczas czują się władczo. Mogłaby któraś coś przybliżyć w tej kwestii? Mam swoją teorię, ale w tym przypadku przyznam - Wy wiecie lepiej. :-D




dobrze powiedziane, wszystko zależy od wzajemnych relacji. Dla mnie nie ma nic uwłaczającego w takich zabawach jeżeli obie strony tego chcą.
Dla mnie i mojej dziewczyny mie stanowi problemy się później całować i to niezależnie czy ja jej dobrrze robiłem czy ona mi. Nie tryskam jej do ust bo tego nie chce, ale moja poprzednia dziewczyna nie miała z tym problemu
 

Ania_Mum

User


Do³±czy³: 04 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-04, 15:16   

NawiÄ…zujÄ…c do istoty tematu.

Ja robię to mojemu partnerowi często. Nie dlatego, że sama wykazuję inicjatywę i chęć a dlatego, że mi to w ogóle nie przeszkadza a on bardzo to lubi. Początkowo wypluwałam jego "sok" a obecnie połykam i też nie mam z tym problemu. Choć jestem w stanie zrozumieć opory innych kobiet. Wszystko zależy od upodobań, skojarzeń i odruchów.
Czasem nawet po takiej akcji daję swojemu partnerowi słodkiego, porządnego całusa :)
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-06-04, 19:24   

Ja lodzika robiłam dopiero dwa razy.. Nie dochodził mi w ustach więc nie wiem ale raczej nie przeszkadzało by mi to
 

Bananowagumka;*  

User


ImiÄ™: Kasia

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-06-04, 20:18   

Å‚ee ohyda;/
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-06-07, 21:45   

ja nie rozumiem kobiet,no nie rozumiem...dla was obrzydliwe jest zrobienie loda.zgoda.ale same lubicie byc lizane?to czysty egoizm....poza tym,laska robiaca loda w byle kiblu na dyskotece i byle komu to jasne,ze to szmataa...ale w dluzszym zwiazku,kiedy oboje partnerow dazy sie uczuciem i zaufaniem to dlaczego nie???i uwazam,ze trzeba byc ograniczonym mowiac na inna dziewczyne,ze jest dziwkaa bo robi chlopakowi loda....kazdy robi to co lubi i nie ma sensu nikogo obrazac.bo to swiadczy tylko o glupocie...a co do lodow,ja nie wyobrazam sobie gdzie indziej niz do buzi.ze wzgledow higienicznych.no bo na twarz to tak nie bardzo:/na biust trzeba leciec i sie umyc.to gdzie?...wiadomo,ze raz za czas bym sie poswiecila:)
_________________
I'm fucking genius.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-06-08, 11:43   

Dobra, ochłoń. Napisałaś, że każdy robi to co lubi, więc nie czepiaj się, że niektóre się brzydzą, bo mają takie prawo. Chłopak też ma prawo się brzydzić.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Vanir  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2012-06-08, 18:23   

Bananowagumka;* napisa³/a:

Å‚ee ohyda;/

grunt to ładnie wyrazić zdanie i podać argumenty.
Wytrysk do ust, tak samo jak "robienie loda" mi nie przeszkadza. Zacznijmy od tego, że nie robi się tego pierwszemu lepszemu, a mężczyźnie którego się kocha. A jak się kocha nie ma obrzydzeń co do drugiej osoby.
_________________
Rozbieraj mnie powoli,
ze wstydu,
uprzedzeń,
doświadczeń,
do samej miłości
aż Bóg wstrzyma oddech...
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2012-06-08, 18:35   

Vanir napisa³/a:

Wytrysk do ust, tak samo jak "robienie loda" mi nie przeszkadza. Zacznijmy od tego, że nie robi się tego pierwszemu lepszemu, a mężczyźnie którego się kocha. A jak się kocha nie ma obrzydzeń co do drugiej osoby.



Zgadzam się dokładnie w 100%. Sam mógłbym porównać to do sytuacji "nie wejdę do tej łazienki, bo on/ona robił(a) tam wcześniej kupę".
_________________

 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-06-08, 19:12   

To, że wchodzisz po kimś do kibla (czystego) nie oznacza bynajmniej, że zjadłeś jego odchody. Nie całkiem rozumiem to porównanie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Sweeetie  

Wymiatacz

Pierwsza Dama Dworu.



Wiek: 32

Do³±czy³a: 23 Kwi 2012

Sk±d: Bielsko-Bia³a

   

Wys³any: 2012-06-08, 22:44   

Damn,czepiam sie bo te osoby obrazaja inne.epitetami typu ohyda,to upokorzenie,kobieta ktora tak robi to dziwkaa i szmataa itp.czy ja je obrazam?mowiac ze sa hipokrytkami z klapkami egoizmu na oczach?nie obrazam nikogo...my tu wymieniamy poglady.mowimy w 1szej osobie.nie zas jedziemy po innych,bo robia cos co uwazamy za nie moralne.
_________________
I'm fucking genius.
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-06-08, 23:04   

Powiem wam tak.. Ja nie mam nic przeciwko, ale też nie rozumiem ludzi któży obrażają innych dlatego że mają inne zdanie.. Każda para postępuje jak chce.. Nikt nie będzie wam wchodził do sypialni z pytaniem "robisz z połykiem czy nie" nich każdy robi jak im pasuje.. Nie da się na siłę zmienić poglądów innych.. Więc obrażanie się wzajemnie nie na tu sensu
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com