Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Szary66  

User


ImiÄ™: ÂŁukasz

Wiek: 30

Doł±czył: 12 Wrz 2010

Sk±d: Bielsko-BiaÂła

   

Wysłany: 2012-06-14, 18:06   

Mnie to bardzo ciekawi, moja dziewczyna też się na to zgadza. Dziwi mnie że jeszcze do niczego nie doszło..

Co myślę? Czy to jest upokarzające dla dziewczyny? Hm.. I tak i nie, dla mnie to zależy od pozycji. Nie będę się rozwijał :P i tak większość została powiedziana - nic mądrego nie dodam.
_________________
DajÄ™ nadziejÄ™ innym.....sobie nie zostawiam ĹĽadnej....
 

Skrytka  

Stały User



ImiÄ™: Renata

Wiek: 29

Doł±czyła: 13 Cze 2012

Sk±d: z bajki ;)

   

Wysłany: 2012-06-14, 19:08   

ekhem ja tam nie mam nic przeciwko :)
nie uważam że to poniżające , a jak chlopak robi minetke i lecą " soczki" to co ? ma sie brzydzić i być to dla niego upokarzające ? nieeee

ps. zresztÄ… mam taki drobny fetysz ze spermÄ…... - po prostu jÄ… lubie :D
_________________
...Im piękniejszy świat wokół mnie tym podlej się czuje ...
 

mcmark  

User


ImiÄ™: mcmark

Wiek: 42

Doł±czył: 16 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-16, 18:19   

Skrytka ma racje. Prawdziwy i namiętny sex jest zawsze "podparty" czymś extra.
Czy to ssaniem fiuta,łechtaczki,kapiącą szparką,tryskającą ciepłą spermą czy ciągnieńciem za.włosy.
Przy pierwszych razach sam stosunek jest super ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i gdy nabierze się troche doświadczenia u dziewczyn i facetów znajdzie się coś co nas szczgólnie nakręca - nawet na samą myśl o tym.
I zawsze warto rozmawiać z partnerem o tym czego pragnie i vice versa - fajnie jest dawać przyjemność i dostawać to samo w zamian.
Osobiście ja.laski nie daje do ssania - ale jak partnerkę to nakręca to czemu jej nie sprawić przyjemności.
_________________
Lubie seks.
Oral, anal, piss.
 

zibi189  

User


Doł±czył: 12 Cze 2012

   

Wysłany: 2012-06-19, 09:35   

Jeśli Twoja dziewczyna się na to zgadza, to nie jest to dla niej upokarzające, więc próbujcie :)
 

Nowosolanin  

User

Kamil


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Doł±czył: 26 Cze 2012

Sk±d: Nowa SĂłl

   

Wysłany: 2012-06-28, 12:52   

moja dziewczyna nie ma uprzedzeń żeby wziąć go do buzi, a po wszystkim połknąć, nie obrzydza ją to, nie czuje się poniżona, nie robię nic na siłę, to była wspólna decyzja i gdyby coś jej nie odpowiadało to by przestała ;)
_________________
Nie zadzieram z idiotami, maja przewagÄ™ liczebnÄ….
 

mĹ‚oda91  

User



Doł±czyła: 04 Lut 2015

   

Wysłany: 2015-02-04, 14:24   

Seks oralny nie jest poniżający- to nie kwestia tłumaczeń, lubisz rób to nie lubisz nie lub... kwestia tylko czy twój chłopak to akceptuje....
 

DeSade  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 20 Lip 2011

   

Wysłany: 2015-02-04, 15:51   

bardzo to lubiÄ™. tak,to prawda. nie wiem czemu.
wiem tylko ze za pierwszym razem się rozplakalam. to było dla mnie wówczas nowe okropne przeżycie. i byłam zaskoczona. więc płakałam wciąż i miałam ogromny żal, jak mógł to zrobić.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com