Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frywolny_  

User

Wawa


ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sie 2017

   

Wys³any: 2017-08-08, 02:20   

Na twarz.
Lubię jak sperma spływa jej po policzkach i zakleja dziurki od nosa.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-10-27, 09:13   

Jedyny sposób to kilkudniowa abstynencja - wtedy spermy na pewno będzie więcej.
Co do diety, to wiem tylko, że duża ilość owoców poprawia smak spermy, ale o ilości nic nie wiem.
Na pewno najlepiej nie pić alkoholu i nie palić papierosów, ogólnie unikać używek. I uprawiać sport. Zdrowy tryb życia na pewno ma dobry wpływ na seks.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-10-27, 10:28   

Podobno u kobiet, nie tylko u mężczyzn, także można zmienić swój smak.
Podobno większość kobiet wolałaby umrzeć z głodu, ale być zaspokojona oralnie, cóż...
Ostatnio widziałam chłopaka, który kupował w Lidlu chyba z 4 ananasy, ogromne ananasy, od razu pomyślałam, że pewnie będzie się zbawiał ze swoją dziewczyną, i nawet mnie to rozbawiło, że faceci są zdolni do takich poświęceń.
Swoją drogą, ujmując to nieco inaczej, to ścierają się tu dwa instynkty, z jednej strony instynkt głodu, bo z tego, co wiem dieta, żeby zmienić swój smak spermy czy śluzu musi być dietą bardzo restrykcyjną, z drugiej strony ten seksualny instynkt przedłużenia gatunku, i kopulowania, chociaż też nie do końca.
Chociaż podczas tak zwanej owulacji, kobiety podobno mniej wydają na jedzenie, tak czy siak, a więcej na ciuchy i inne fajne kosmetyki.
Czemu to jest ze sobą tak powiązane, skoro dwa instynkty dążą jakby do zachowania życia. Jeden poprzez zachowanie swego istnienia, w rozprzestrzenianiu swojego materiału, a w innym przypadku - zdobywania pożywienia.
Dziwna sprzeczność na poziomie biologicznym.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com